תואר ראשון בביו-הרפואה

כללי

תיאור התכנית

על הקורס

תכנית לימודים מאפשר שותפויות עם מספר תחומים והכשרת serviçosExcelência: הדירוג הגבוה ביותר במשרד החינוך הברזילאי (MEC) ומיקום אופטימלי בEnade 2010. השייכים לאזור הבריאות המוכר של האוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו - יש UNICID במהלך ביו-רפואת תכנית לימודים מודולרית. ההצעה היא לשלב דיסציפלינות בסיסיות ודיסציפלינות קליניות ביחידות, כגון מודול התוקפנות וההגנה, העוסקות פתולוגיה תוכן, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, פרזיטולוגיה בין outros.Metodologia שונה. הגישה כולה לתוכן תכנית לימודים משתמשת מתודולוגיה פעילה של הוראה ולמידה יכולה לעורר ביו-רפואי בעתיד לפתח חשיבה ביקורתית מכינה אותו לתחום המקצועי. לכן, אנו ממליצים לתלמיד ללמוד ללמוד וללמוד על ידי עושה, מקבלים profissional.Parcerias הכשרה והסמכה ובכך יותר טוב עם מכוני מחקר ומעבדות. בדרך זו, תלמידי גישה לחינוך שלם שיאפשר להם לעבוד בשותפות עם מכוני מחקר, תעשיות פיתוח טכנולוגיות, מעבדות אבחון משלימות וחיזוי של מחלות בבני אדם, כמו גם ניתוח מזון סביבתי ו, מחקרים / ניתוחים גנטיקה של אדם וביולוגיה מולקולרית. תאוריה לעשייה! בנוסף, השלמת תכנית בריאות הבינתחומי בקהילה (Pisco), שדות שהפעילות הן הגדרות הקהילה, צוותי תכנית הבריאות באוניברסיטת המשפחה ושירותים רפואיים ראשוניים, לאפשר לתלמידים בקשר מתמיד עם אוכלוסייה והפרקטיקה של המקצוע. מכין אותם ובכך לשרת את הקהילה, שילוב צוותי בריאות ציבור, ביצוע תכנון, פיקוח ובקרה של תוכניות בריאות למניעת האיכות doenças.Infraestrutura ומעבדות מודרניות. האוניברסיטה מפגישה תשתיות באיכות הגבוהה ביותר, עם מעבדות מודרניות, כמעבדה הצעירה קליני ניתוח, אשר תורמת להוראה, מחקר, בריאות ושירות לקהילה, עם מצוינות ואיכות טכניות.

שוק העבודה

ביצועים בתחומים כגון מחקר והוראה. ביו-הרפואה היא קריירה רחבה ומבטיחה, עם שוק העבודה מגוון. יש לו יותר מ -35 תחומי עיסוק מוכרים על ידי המועצה הפדרלית של ביו-רפואה. אזורים אלה, במיוחד להתבלט שני: קורסי הוראה / מחקר וניתוח שלאחר תואר Clínicas.Docência, תואר שני ותואר דוקטור. המחקר עשוי להיות בסיסי (כגון ביולוגיה מולקולרית או אימונולוגיה) או מחקר היישומי למרפאת (כרבייה אנושית). עבודה ביו-רפואית רוב עם הוראה ומחקר לאחר סיום לימודים אחרי קריירה אקדמית עם קורסים לתואר שני, תואר שני וdoutorado.Mercado בחיוב לעבודה מקצועית. בנוסף לבדיקות רפואיות (אבחון במעבדה), האחר של אזורים ביו-רפואיים בפועל הם: בנקים דם, שבו מבצע את כל המשימות מקצועיות, פרט לעירוי; ניתוח סביבתי, העוסק בפיתוח הפיזי, כימי ומיקרוביולוגית ניתוח לתברואה של הסביבה; ניתוח מזון וטוקסיקולוגיה; תעשיות, ופועלים בפיתוח והמחקר של סרומים, חיסונים וחומרים כימיים; הדמיה, שבו ביו-רפואי פועל ברנטגן, אולטרסאונד, CT, MRI ורפואה גרעינית. בביולוגיה מולקולרית, מבצע בדיקות מעבדה מעורבות DNA, כגון בדיקות אבהות, הערכת הסיכון של מחלות גנטיות, בין יתר.

דיפרנציאלי

אחד מההפרש של הקורס הוא מתודולוגיה הפעילה של הוראה ולמידה, המבוסס על פתרון בעיות. מתודולוגיה חדשנית זה פותרת בעיות להשתלב וללמוד את התוכן הוקם בשניות תכנית הלימודים הצרכים קונקרטיים. בין התכונות העיקריות הם: - התלמיד אחראי ללמידה שלהם, ובכלל זה ארגון הזמן שלך ורוצה ללמוד על הזדמנויות; - תכנית הלימודים משולבת וכוללנית, ומספק עיקרון מנחה כללי, המאפשר גירוי ולמידה. קו זה כדלקמן מודולים נושאיות של תכנית הלימודים והנושאים שיידונו וייפתרו בקבוצות, - מוצע הזדמנות רחבה של למידה ממעבדות, התמחות במרכזי מחקר, הפועלים עם הקהילה, ספריות וגישה לאמצעי תקשורת אלקטרונית הסטודנט מוכנס מייד בפעולות מעשיות רלוונטיות לתעסוקה בעתיד -;; - תכנית הלימודים הוא דינמית, כלומר יכול להיות שונה זה מניסיון; - עוזר אישי של התלמיד, המאפשר לו לדון בקשיים שלו עם אנשי מקצוע מעורבים עם ניהול תכנית לימודים, כמובן כאשר necessário.Outro ההפרש היא פיסקו (התכנית בין-תחומית הבריאות בקהילה). פעילויות באחת התקופות של השבוע עדיפות להתמקד ביולוגי-חברתי-מוסרי. מתבצע באמצעות קבוצות לימוד, רצוי רב תחומי פיסקו מאמץ פתרון בעיות ושיטות מחקר מדעיים. תחומי פעילות הם הגדרות הקהילה, האוניברסיטה, צוותי של התכנית לבריאות המשפחה, שירותי בריאות ראשוניים.

ערך קורס:

בוקר:

5 הרשמה תכנית בארבעה תשלומים חודשי מרץ עד יוני: R $ 718.05 תכנית 6 נרשמה ב -5 תשלומים מפברואר עד יוני: R $ 598.37

לילה:

5 הרשמה תכנית בארבעה תשלומים חודשי מרץ עד יוני: R $ 819.39 תכנית 6 נרשמה ב -5 תשלומים מפברואר עד יוני: R $ 819.39

אחר הצהריים:

5 הרשמה תכנית בארבעה תשלומים חודשי מרץ עד יוני: R $ 717.12 תכנית 6 נרשמה ב -5 תשלומים מפברואר עד יוני: R $ 682.82

משך קורס: 8 סמסטרים

מצב: תואר ראשון

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação.

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação. קרא פחות