תואר כפול בבתי מרקחת וביוטכנולוגיה

כללי

תיאור התכנית

הרחב את האופקים שלך

תואר כפול בבית המרקחת והביוטכנולוגיה של Universidad Europea נלמד תוך שש שנים ומטרתו לשלב את ההכשרה של הרוקח, עם הידע החדשני ביותר בטכנולוגיות המיושמות במדעי הביולוגיה, תחום עם תחזית עתידית גדולה בתעשיית התרופות .

ההתפתחות של הטיפולים החדשים של המוצא החיסוני מהווה אתגר עבור תעשיית התרופות, הנקראת כיום ביו-פרמצבטיקה. זה הופך את תעשיית הביקוש מומחים לרפואה מסוגל להתמודד עם האתגרים החדשים של המגזר מנקודת מבט גלובלית של מחקר, פיתוח, ייצור, בקרה ושיווק של מוצרים טיפוליים.

תואר כפול בבית מרקחת וביוטכנולוגיה משלבת את הטוב ביותר של שתי מעלות.

מתקנים מקצועיים:

עובד בסביבה אמיתית עם מעבדות המתמחות בביו-רפואה, ביולוגיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, כימיה או טכנולוגיה פרמצבטית; מעבדה לפיתוח פרויקטים ביוטכנולוגיים; המתקנים של CSIC ואת קרלוס השלישי המכון לבריאות אימונולוגיה פרקטיקות או בית החולים Paraplegics של טולדו לפיתוח שיטות מורכבות יותר titling המחייבים שימוש בציוד גדול.

בית מרקחת לבית החולים:

בבית המרקחת הקהילתי שלנו, בית המרקחת של בית החולים והייעוץ הרפואי הקליני הממוקם בבית החולים המדומה, ייחודי בספרד, תוכל להתמודד עם מקרים קליניים אמיתיים מהיום הראשון, בהם ניתן ללמוד באופן מעשי, בטוח ומתקדם.

חדשנות:

לא רק במתודולוגיה של טכנולוגיה והוראה; גם בנושאים חדשים כגון פרמקוגנטיקה.

מנחה מעולה:

התחבר לחיים מקצועיים בידי המורים שלנו. אנשי מקצוע מנוסים אשר מפתחים את עבודתם בתחומים של בתי חולים וחברות החשובים ביותר במדינה.

לדעת את המניעה למחקר ומחקר של בריאות עם שבו אתה יכול להקטין את הסכום של הוראה עד 15%.

שימושי, שימושי, אימון אמיתי:

ללמוד את התואר הכפול בביוטכנולוגיה ביוטכנולוגיה באוניברסיטה Universidad Europea היא ללמוד את המקצוע שלך עם מודל הדרכה חדשנית עם אפקטיביות בינלאומית מוכחת, מצד אחד מבוסס על שילוב של תוכן הלימודים, חינוך בין מקצועי, תרחישי סימולציה למידה קלינית איכותית, כך יש לכם את ההכשרה הטובה ביותר כרוקח וכמו כן אתם יכולים להשתמש במתודולוגיה פרויקט בית הספר מבוסס, אשר מורכב של מערכת למידה חדשנית לחלוטין שבו תוכלו ליהנות למידה ועבודה על פרויקטים מחקר ביוטכנולוגי אמיתי, קבלת הכשרה מעשית רב תחומית.

כל זאת, עם מעקב אקדמי אישי, וכן תמיכה של מורה אישי אשר ילווה אותך בקריירה האקדמית והמקצועית שלך.

מתקן

כדי שתוכלו להפיק את המרב מהמודל האקדמי החדשני שלנו, הפקולטה למדעי הביו-רפואה והבריאות מציעה לכם את המעבדות המתקדמות ביותר - חדרי סימולציה, המצוידים בטכנולוגיה החדשנית ביותר:

- מעבדות ייעודיות המצוידות בציוד המתקדם ביותר ובציוד המחשבים שבו תשתמש בכל הידע בניסויים: ביו-רפואה, ביולוגיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, כימיה, טכנולוגיה פרמצבטית ועוד.

- מעבדה משלו של התואר כדי להיות מסוגל לפתח שיטות של טכנולוגיה פרמצבטית

- מתקנים של CSIC ואת קרלוס השלישי מכון הבריאות עבור וירולוגיה ואימונולוגיה פרקטיקות. שיתוף פעולה עם מרכז המחקר של בית החולים Paraplegics של טולדו לפיתוח שיטות מורכבות יותר titling המחייבים שימוש בציוד גדול

- מעבדות מחקר, בהנחיית חוקרים מהשורה הראשונה ובהם משתפים פעולה סטודנטים.

- מעבדה לפיתוח פרוייקטים ביוטכנולוגיים

- חדרי עבודה, כיתות ביואינפורמטיקה, Hub Emprende ועוד.

- חדרי סימולציה: בית מרקחת קהילתי מדומה ובית החולים המדומה שבו נמצאים בתי המרקחת שלנו בבית החולים ובתיאום התרופות. בדרך זו תוכל להסתגל לטיפול של הציבור, חולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות, ואתה תוכל להיות מקצועי שיכול להגיב על הצרכים הבריאותיים הנוכחיים של האוכלוסייה.

הבינלאומי

היכונו להיות מקצוען עולמי, השלמת חווית האימון שלכם עם שהייה בינלאומית.

בפקולטה למדעי הביו-רפואה של Universidad Europea של מדריד אנו מתערבים על תכנית בינלאומית מובהקת עבור תואר כפול בבית מרקחת וביוטכנולוגיה, שבו תוכלו לעשות לפחות נושא אחד לימד במלואו באנגלית. בנוסף, תוכלו לבצע פעילויות באותה שפה בכל הלימודים שלך איתנו.

בצעו ביקורים בינלאומיים באוניברסיטאות יוקרתיות, שם תוכלו ללמוד קורסים, התמחויות במעבדות מחקר, חברות מעשיות בתחום התרופות, וכן פרקטיקות מקצועיות בבתי מרקחת במדינות שנגן (האיחוד האירופי: בריטניה וצרפת). האוניברסיטאות עימן אנו מקיימים הסכם הן:

 • הממלכה המאוחדת: האוניברסיטה של ​​פורטסמות
 • הממלכה המאוחדת: האוניברסיטה של ​​גרינוויץ '
 • הממלכה המאוחדת: UCL, לונדון  קרואטיה: אוניברסיטת ריג'קה
 • גרמניה: האוניברסיטה של ​​וירצבורג
 • MJJICO: אוניברסיד Valle DE MJJICO
 • ברזיל: פטיגואר אוניברסלי
 • צ'ילה: יוניברסייד אנדרוס בלו

בנוסף, תוכלו להשתתף בארגון האירועים בקמפוס של האוניברסיטה שלכם: הרצאות ושיעורי מאסטר שניתנו על ידי אנשי המקצוע הבולטים ביותר של המגזר ודוברים בינלאומיים יוקרתיים ופעילויות רבות אחרות.

חברות משתפות פעולה

המוסדות העיקריים שבהם אתה מתאמן

בנוסף להכשרה התיאורטית ולשיטות ההדמיה שיהיו לך בתואר ב בית מרקחת, תוכלו לסגור את האימון שלכם בלמידה מעשית ברמה הגבוהה ביותר. כדי לעשות זאת, אתה מבצע את התמחות בבתי מרקחת כי יישמו את המדריך של שיטות עבודה מומלצות של המכללה הרשמית של רוקחים של מדריד (COFM) ו / או בתי חולים (Quirónsalud הקבוצה). אתה יכול גם לעשות התמחויות קוריקולריות במרכזי המחקר המדעי או חברות התרופות.

היכן אוכל לעבוד?

בתום תואר כפול שלך בבית מרקחת וביוטכנולוגיה באוניברסיטה Universidad Europea של מדריד אתה תהיה מקצוען מוכשר ביותר עבור מימוש המקצוע שלך בתחומי הקהילה בית החולים בית מרקחת עם חזון מלא של ניהול התרופות ואת הטיפול המקצועי ואת החינוך . תוכלו גם להיות מוכנים לעבוד בתחומים אחרים של המקצוע כגון מחקר, פיתוח, ייצור, שיווק, ניהול ובקרת איכות של תרופות חדשות, מכשירים רפואיים ומוצרים ביוטכנולוגיים.

תוכלו לחזק את היכולת שלכם לנתח, לתקשר ולעבוד כצוות, לפתח מיומנויות ניהול עסקי ברמה גבוהה של אנגלית, אשר תאפשר הקרנה בינלאומית.

חברות ומגזרים שבהם אתה יכול לפתח את המקצוע שלך:

 • מרכזי מחקר
 • חברות תרופות
 • תעשיית המזון
 • כימית וסביבתית
 • חברות קוסמטיקה ומוצרי בריאות אחרים
 • בית מרקחת
 • מרכזים לבתי חולים ושירותי בריאות אחרים
 • מינהל הבריאות
 • יועצים ומרכזי הוראה

בית מרקחת מקצוע מוסדר

המטרה הבסיסית של התואר התרופות באוניברסיטה Universidad Europea של מדריד, היא להכשיר אנשי מקצוע עם פרופיל מותאם ליכולות המוסדר של המקצוע באמצעות צו CIN / 2137/2008, של יולי 3, אשר קובע את הדרישות של אימות של תארים אקדמיים רשמיים אשר זכאים לתרגול המקצוע של הרוקח.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... קרא יותר

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. קרא פחות
מדריד , שנחאי , סן דייגו , אירווין , הקהילה ולנסיה , אלקובנדס , סנטה קרוז דה טנריף , Villaviciosa de Odón , ספרד און ליין , לאס פלמאס דה גראן קנריה + 9 יותר פחות