תואר ברוקחות

כללי

תיאור התכנית

הייעוד שלך מגיע לחיים.

עם התואר בבית המרקחת של Universidad Europea תלמד באופן מעשי, חווייתי ותוסס. כי המתודולוגיה שלנו מבוססת על למידה באמצעות מקרים קליניים מדומים המתמודדים עםכם במצבים אמיתיים.

אתה תעבוד בבית המרקחת סימולציה משרד, בית מרקחת בית החולים ואת בית מרקחת התייעצויות קליני ממוקם בבית החולים שלנו מדומה, שבו תוכלו ליישם את כל הידע, מיומנויות ויכולות הדרושים כדי לפתור את המצבים שעולים בטיפול החולה. בדרך זו תוכלו להתאמן בסביבות בטוחות לפני מתקרב כל סוג של מקרה עם חולים.

למידה קלינית באיכות הגבוהה ביותר, אשר הושלמה עם פרקטיקות בבתי הספר שיישמו את המדריך של שיטות עבודה מומלצות של המכללה הרשמית של רוקחים של מדריד (COFM) או / ובבתי חולים (Quirónsalud הקבוצה). בנוסף, ניתן לבצע התמחויות קוריקולריות במרכזי מחקר מדעיים או בחברות תרופות.

הכשרה משלימה:

יחד עם לימודי התואר שלך ב בית מרקחת, תוכלו לבצע את קורס המומחים בבית מרקחת ניהול משרד שיווק תרופות, שבו תוכלו ללמוד כיצד לנהל ביעילות את העסק: תוכנית שיווק, ניהול המטופל, רכישות, מניות, מכירות או ליניארי. .

חדשנות:

לא רק במתודולוגיה של טכנולוגיה והוראה; גם בנושאים חדשים כגון פרמקוגנטיקה.

חיבור מקצועי:

אתה תהיה בקשר בכל עת עם העולם המקצועי בידי הפרופסורים שלך הם מומחים עילית בתחומי המחקר, בית המרקחת ותעשיית התרופות.

השכלה מקצועית:

עבודה בצוותים רב-תחומיים עם סטודנטים אחרים בתחום מדעי הבריאות של האוניברסיטה, ללמוד אינטראקציה עם רופאים, אחיות, פסיכולוגים ועוד. באותו אופן תוכלו לעשות בחיים האמיתיים.

לדעת את העזרה למניעת בריאות ומחקר שבו אתה יכול להפחית את כמות ההוראה של עד 15%.

שימושי, שימושי, אימון אמיתי:

לימוד בתי מרקחת באוניברסיטה Universidad Europea לומד את מקצועך במודל הדרכה חדשני עם אפקטיביות בינלאומית מוכחת, המבוססת על שילוב של תכנים לימודיים, חינוך בין-מקצועי, תרחישים מדומים, למידה קלינית איכותית ומערכות הערכה אובייקטיביות ומערכות.

הצעה מעצבת המתמקדת במתן לתלמידים שלנו חווית נוכחות גבוהה וחזון מקיף של המטופל, עם גישה רב-תחומית ומותאמת אישית לחלוטין. בכישורים הרשמיים, חשוב לפרט את כל הפרופסורים של התוכנית.

 • עם שילוב של תוכן הלימודים יהיה לך חזון שלם יותר, אמיתי הטמעה טובה יותר של ידע. בדרך זו תוכלו לרכוש רקע מדעי מוצק כמו תלמדו באופן משולב את הנושאים הבסיסיים, המאפשר לך לקשר את הידע שאתה לומד עם מה יהיה קליני בפועל בהצלחה להתמודד עם מקרים קליניים שיש לך לבצע הן בתרחישים סימולציה או ב הנוהג לפני מטופל אמיתי.
 • עובד בסביבות הדמיה מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. באמצעות סימולציה של מקרים קליניים תוכלו להתמודד עם מצבים אמיתיים בסביבה מדומה כגון שלנו בבית מרקחת סימולציה משרד, בית מרקחת בית החולים או בבית מרקחת התייעצויות הקליני ממוקם בבית החולים המדומה שלנו, שבו תוכלו להתחיל את כל הידע והמיומנויות שנרכשו ופיתח כל הכישורים והיכולות המקצועיים הדרושים לפתרון המצבים העולים בטיפול בחולה. בדרך זו תוכלו לאמן סביבות מדומה מאוד מדומה למציאות לפני מימוש בפועל עם חולים אמיתיים נותן לך את כל הביטחון של מתקרב כל סוג של מקרים.
 • השכלה מקצועית. בנוסף, רבים מהמקרים הללו יעבדו בצוותים בין-מקצועיים עם תלמידים אחרים בתחום מדעי הבריאות של האוניברסיטה. תלמדו כיצד להתייחס לאנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות (רופאים, אחיות, פסיכולוגים וכו ') באותו האופן שבו תעשו בחיים האמיתיים, מה יאפשר לכם לקבל תצוגה רחבה ומעניינת יותר של הרוקח. בדרך זו תלמד מנהיגות שיתופית, הבהרת תפקידים, תפקוד צוותי, תקשורת בין-מקצועית, פתרון סכסוכים בין-אישיים, בין היתר, הצבת המטופל במרכז וטיפול טוב יותר.
 • איכות מעשית נשאר. וכמובן תוכלו לסגור את האימונים שלך עם למידה מעשית באיכות הגבוהה ביותר. כדי לעשות זאת, אתה מבצע את התמחות בבתי מרקחת כי יישמו את המדריך של שיטות עבודה מומלצות של המכללה הרשמית של רוקחים של מדריד (COFM) ו / או בתי חולים (Quirónsalud הקבוצה). אתה יכול גם לעשות התמחויות קוריקולריות במרכזי המחקר המדעי או חברות התרופות.
 • הודות לפלטפורמה להערכת פעילויות מעשיות, מערכת חלוצית בספרד, שנוהלה על ידי צוות ההוראה שלנו, עבודתך והנהגתך מוערכים בצורה אובייקטיבית, שכן לפני שתתחיל את הבדיקות אתה יודע אילו היבטים יוערכו ואילו הם הולכים להיות הקריטריונים לעשות את זה. בנוסף, מערכת ההערכה שלנו של מיומנויות מקצועיות הנקראת הערכה אובייקטיבית של הערכה אובייקטיבית (ECOE), שבה נוצרים תרחישים של מקרים קליניים מדומים, מאפשרת למורים להעריך את יכולותיהם במצבים שונים של טיפול בחולה.

כל זאת, עם מעקב אקדמי אישי, וכן תמיכה של מורה אישי אשר ילווה אותך בקריירה האקדמית והמקצועית שלך.

מתקן

כדי שתוכלו להפיק את המרב מהמודל האקדמי החדשני שלנו, הפקולטה למדעי הביו-רפואה והבריאות מציעה לכם את המעבדות המתקדמות ביותר - חדרי סימולציה, המצוידים בטכנולוגיה החדשנית ביותר:

 • מעבדות ייעודיות המצוידות בציוד המתקדם ביותר ובציוד המחשבים שבו תשתמש בכל הידע בניסויים: ביו-רפואה, ביולוגיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, כימיה, טכנולוגיה פרמצבטית ועוד.
 • מעבדה משלו של התואר כדי להיות מסוגל לפתח שיטות של טכנולוגיה פרמצבטית
 • מתקני CSIC ואת קרלוס השלישי מכון הבריאות עבור שיטות של וירולוגיה ואימונולוגיה. שיתוף פעולה עם מרכז המחקר של בית החולים Paraplegics של טולדו לפיתוח שיטות מורכבות יותר titling המחייבים שימוש בציוד גדול
 • מעבדות מחקר, בהנחיית חוקרים מן השורה הראשונה, ובהם משתפים פעולה סטודנטים.
 • חדרי סימולציה: בית מרקחת קהילתי מדומה ובית החולים המדומה שבו נמצאים בתי המרקחת של בית החולים והייעוץ הרפואי שלנו. בדרך זו תוכל להסתגל לטיפול של הציבור, חולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות, ואתה תוכל להיות מקצועי שיכול להגיב על הצרכים הבריאותיים הנוכחיים של האוכלוסייה.

הכשרה משלימה

יחד עם הלימודים לתואר ראשון שלך תוכלו לנהל את קורס המומחים בניהול בית מרקחת קהילתי ושיווק פרמצבטיקה, שבה תלמד כיצד לנהל ביעילות בית מרקחת קהילתית: תוכנית שיווק, ניהול המטופל, רכישות, מניות, מכירות או ליניארי ...

תוכנית זו מומחה יש משך של 12 ECTS כי הוא לימד בהדרגה מן השנה הראשונה.

היכונו להיות מקצוען עולמי, השלמת חווית האימון שלכם עם שהייה בינלאומית.

בפקולטה למדעי הביו-רפואה של Universidad Europea של מדריד אנו מתערבים על תכנית בינלאומית מובהקת לתואר "בית מרקחת", אשר החל מהשנה השנייה תעשו לפחות נושא אחד הנלמד באנגלית בלבד. בנוסף, תוכלו לבצע פעילויות באותה שפה בכל הלימודים שלך איתנו.

בצעו ביקורים בינלאומיים באוניברסיטאות יוקרתיות, שם תוכלו ללמוד קורסים, התמחויות במעבדות מחקר, חברות מעשיות בתחום התרופות, וכן פרקטיקות מקצועיות בבתי מרקחת במדינות שנגן (האיחוד האירופי: בריטניה וצרפת).

האוניברסיטאות עימן אנו מקיימים הסכם הן:

 • הממלכה המאוחדת: האוניברסיטה של ​​פורטסמות
 • הממלכה המאוחדת: האוניברסיטה של ​​גרינוויץ '
 • הממלכה המאוחדת: UCL, לונדון
 • קרואטיה: אוניברסיטת ריג'קה
 • גרמניה: האוניברסיטה של ​​וירצבורג
 • MJJICO: אוניברסיד Valle DE MJJICO
 • ברזיל: פטיגואר אוניברסלי
 • צ'ילה: יוניברסייד אנדרוס בלו

בנוסף, תוכלו להשתתף בארגון האירועים בקמפוס של האוניברסיטה שלכם: הרצאות ושיעורי מאסטר שניתנו על ידי אנשי המקצוע הבולטים ביותר של המגזר ודוברים בינלאומיים יוקרתיים ופעילויות רבות אחרות.

מוסדות הבריאות העיקריים שבהם אתה נוהג

בנוסף להכשרה התיאורטית ולפרקטיקות הסימולציה, תוכלו לסגור את ההדרכה שלכם עם למידה מעשית ברמה הגבוהה ביותר. כדי לעשות זאת, אתה מבצע את התמחות בבתי מרקחת כי יישמו את המדריך של שיטות עבודה מומלצות של המכללה הרשמית של רוקחים של מדריד (COFM) ו / או בתי חולים (Quirónsalud הקבוצה). אתה יכול גם לעשות התמחויות קוריקולריות במרכזי המחקר המדעי או חברות התרופות.

היכן אוכל לעבוד?

בתום התואר שלך בבית מרקחת באוניברסיטה Universidad Europea של מדריד אתה תהיה מקצוען מוכשר ביותר עבור תרגיל המקצוע שלך בתחומי הקהילה בית החולים בית מרקחת עם חזון מלא של ניהול התרופות והחינוך המקצועי. תוכלו גם להיות מוכנים לעבוד בתחומים אחרים של המקצוע כגון מחקר, פיתוח, ייצור, שיווק, ניהול ובקרת איכות של תרופות חדשות ומוצרי בריאות.

חברות ומגזרים שבהם אתה יכול לפתח את המקצוע שלך:

 • מרכזי מחקר
 • חברות תרופות
 • תעשיית המזון
 • כימית וסביבתית
 • חברות קוסמטיקה ומוצרי בריאות אחרים
 • בית מרקחת
 • מרכזים לבתי חולים ושירותי בריאות אחרים
 • מינהל הבריאות
 • יועצים ומרכזי הוראה.

מקצוע מוסדר

המטרה הבסיסית של התואר התרופות באוניברסיטה Universidad Europea של מדריד, היא להכשיר אנשי מקצוע עם פרופיל מותאם ליכולות המוסדר של המקצוע באמצעות צו CIN / 2137/2008, של יולי 3, אשר קובע את הדרישות של אימות של תארים אקדמיים רשמיים אשר זכאים לתרגול המקצוע של הרוקח.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... קרא יותר

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. קרא פחות
מדריד , שנחאי , סן דייגו , אירווין , הקהילה ולנסיה , אלקובנדס , סנטה קרוז דה טנריף , Villaviciosa de Odón , ספרד און ליין , לאס פלמאס דה גראן קנריה + 9 יותר פחות