תואר בסיעוד

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הקורס

התכנית לתואר ראשון בסיעוד UNIMAR פועלת מאז שנת 1989 והוא מוכר על ידי חוות הדעת של המועצה הפדרלית לחינוך מס '27/93, ופקודת מס 472, של 15 מרס 1993. 80 סטודנטים בשנה מוצעים בלילה. מקומות שנכבשו על ידי תלמידים במספרים גדולים מערים אחרות, אניני טעם של המסורת שלהם. ההוראה של קורס סיעוד הפרויקט נבנתה מבוסס במשימה, החזון והערכים של אוניברסיטת מרילה. מהנחות אלה הפרויקט הפדגוגי של הקורס קובע את ייעודו מחפש את הקשר ההדוק של הוראה, מחקר והארכה. השילוב בין ההוראה ושירות, הזכות לבריאות והמאבק לבנות מודל טיפול חדש, מונחה על ידי העקרונות של SUS, הקשורים להון עצמי וטיפול המקיף לבריאותם של אנשים והקהילה. קורס סיעוד UNIMAR מייצר ומלמד משולב מדע לחברה, עם המוט בתחום בריאות.

הקריירה

ידית ההתקדמות מדעית וטכנולוגית החדה של זמננו, שינויים מהירים מתרחשים בכל מגזרי החברה. בהנקה לא יכול להיות אחר. נכון לעכשיו, האחות היא מודעת למאבק לעבר אופקים חדשים להישגים חדשים בכל הרמות: מדעי, פוליטיים, כלכליים, תרבותיים וחברתיים. סיעוד היום הוא אזור בריאות העוסק באבחון של צרכי בריאות, מרשם, יישום, הערכה והתאמה של טיפול סיעודי, תמיד פועלים על האדם (משפחה וקהילה) ועל המערכת האקולוגית, במטרה לקדם, לשמר ולשקם את הבריאות. אחיות צריכות להיות מאומנים היטב generalist, ביקורתי ויכולת רעיוני לדעת ולפעול על בעיות / מצבי בריאות-המחלה הנפוצה ביותר בפרופיל אפידמיולוגיים הלאומי, בדגש על אזור פעולה שלהם, זיהוי הממדים ביו-פסיכו-הסוציאליים של גורמיה.

תשתית נסיעות:

אנו מאמינים כי התשתית קריטית לכל נקודה כמובן. הסטודנטים שלנו מתחילת קורס מפתחת פעילויות במסגרות שונות: שיטות מעבדה שבו הוא התחיל - ההכשרה של פרקטיקות סיעוד בתרחיש זה יש לנו: חדר 1 הפעלה, 1 וורד, ER 1, 1ambulatorio, ESF 1, 1 משק הבית, ספרייה 1 ותיבת לימוד עצמי, עם בובות ממוחשבות המייצגות את מערכות גוף אדם, כל ההתקנה מאפשרת קשר של התלמיד עם המקצוע בתרחישים מבוקרים ומוגנים אשר מבטיח בטיחות רבה יותר ומיומנות עם עתיד המטופל. יש לנו גם מעבדות: מעבדת האנטומיה, מיקרוסקופיה, ביוכימיה, מדעי מחשב, תזונה, בין יתר. כדי לבצע התמחות בפיקוח יש לנו מספר תרחישים: אוניברסיטת מרפאת מיוחדת בבית חולים והסכמים עם יולדות חלב בגלילה, Spiritist בית החולים של מרילה, בנק חלב אם של מרילה, UBS ובתי ESF וסיעוד בעיר מרילה. באשר לאוסף של ספרים יש היום 56713 כותרים, בסיס נתונים EBSCO, Sciru, בין בסיסים אחרים. רשת Wireles ברחבי קמפוס.

חומרי תכונות ספציפיים (מעבדות מתקנים, ציוד וחומרים ספציפיים)

מתקנים:

אוניברסיטת מאריליה - UNIMAR מציעה שירותי חינוך כדלקמן:

  • כיתות לימוד, מעבדות, חדרי שירותים ותחומים אחרים למטרות הוראה;
  • ספרייה;
  • אזורים לאימון ספורט (מגרשים ומגרשי כדורגל);
  • חניה: למורים, צוות ותלמידים;
  • חיים ואזורי נופש.

מידע

מעשה Autorizativo: תכנית הוסמכה מאז 1993

מקצועי: אחות

תקופה: לילי

משך הפעילות: 10 סמסטרים

בתשלום: 1,005.75

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de des ... קרא יותר

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de desenvolver a consciência coletiva na busca contínua da valorização e solidariedade humanas. קרא פחות
מריליה , מריליה , מריליה + 2 יותר פחות