תואר במדעי סיעוד וטרינרי fdsc

כללי

תיאור התכנית

FdSc וטרינרית סיעוד מדע תואר

מטרת קורס התואר היא לשלב את לימוד תואר קרן סיעוד וטרינרים עם RCVS (Royal College of Surgeons הווטרינרית) הסמכה לסיעוד וטרינרים.

מדע סיעוד FdSc וטרינרית מוצע כתכנית במשרה מלאה 3 שנים בשילוב סיעוד עיסוק תקני וטרינרית RCVS.

עם הסיום מוצלח של מדע FdSc וטרינרית סיעוד, 60 שבועות מיקום עבודה והישגים של סיעוד התקדמות יומן, בוגרים יכולים להירשם כאחיות וטרינרית.

הוראה ולמידה

הקורס מבוסס על יסודות מוצקים מדע וסיעוד מומחה ויחידות נלוות לפתח את הכישורים והבנה של המגזר. זה יאפשר לך להתקדם לעולם עבודה ב/ או הקשורים לסיעוד וטרינרים או על השנה האחרונה של תכנית מתאימה BSc (בהצטיינות).

במהלך הקורס תוכל להפיק תועלת מתובנה תעשיות הקשורות וטרינרים שונים באמצעות ביקורים, מרצים אורחים ומיקומים עבודה.

כמובן משלב שילוב של הרצאות, practicals מעבדה, עבודה מעשית בפועל וטרינרים, מודרכת ועבודה עצמאית. אתה תוערך באמצעות קורסים, כולל חקירות מעבדה, משימות ומצגות. כל האלמנטים של RCVS המקצועי סילבוס ייבחנו דרך בדיקות ספר נסגרו.

במהלך התכנית, יהיה לך את ההזדמנות (בכפוף לביקוש) להשתתף באימון בעלי חיים והתנהגות, טיפול בבעלי חיים גדול וכמובן פראיים מסוכן טיפול בבעלי החיים מוסמך.

מספר גבוה מאוד של בוגרים להשיג תעסוקה. זאת בשל מעמדם מוסמך וטרינרית אחות וקישורים מצוינים בתעשייה.

שיטות הערכה והזדמנויות מחקר

במהלך תקופת הקורס, סטודנטים יידרשו לבצע 60 שבועות מיקום עבודה בפרקטיקת וטרינרית אישרה שבו הם ישלימו סיעוד ההתקדמות התחבר לראיות יכולות מעשיות.

בלוקים מיקום עבודה יהיו ביניהם בלוקים במכללה כדי לחזק את יסודות קרן התואר של הקורס.

אתה יהיה אחראי על הגיוס שלך RCVS והרישום. לwww.rcvs.org.uk. ביקור מידע תשלום

מה ציונים שאני צריך?

חמש בחינות בגרות בC או מעל, כולל מתמטיקה, אנגלית ומדע; שבועיים לעבוד exp. בכירורגיה וטרינרית.

  • שלוש רמה עוברת, ובם שתי בכיתה ב 'ומעלה - אחד הרמה ב' צריך להיות במדעי חיים
  • או תעודה מורחבת BTEC בDDM
  • או עיר וGuilds Ext. דיפלומה בהצטיינות
  • או פרופיל הצטיינות בקורס גישה רלוונטי עם 45 נקודות ברמה 3.

לאן זה יוביל אותי?

קורס זה הוא תכנית יסוד של שלוש שנים, בשילוב 60 שבועות של עבודת מיקום בתוך פרקטיקות וטרינרים. יכולים להתבצע מיקומי עבודה רק בבריטניה בפרקטיקה שאושרה.

בוגרים רבים מועסקים בפועל קטן של בעלי חיים, תרגול סוסים ובתי חולים הפניה.

בנוסף לעבודה בפרקטיקה קלינית וטרינרים, תואר בסיעוד וטרינרים יכול להוביל להזדמנויות קריירה ב, למשל, מחקר, תעשיית התרופות, מעבדות, זואולוגיה / פארקי חיות בר ובחינוך. תלמידים מוצלחים יוכל לחזור למכללה לתואר ראשון נוסף (בהצטיינות) מלמעלה עד שנה בנושא מתאים כגון BSc ניהול (בהצטיינות) מבעלי חיים ותואר הראשון (בהצטיינות) Applied Animal התנהגות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... קרא יותר

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. קרא פחות