שיקום סרטן MSc

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית על הקורס

אחד מכל שני אנשים בבריטניה יפתח סרטן במהלך חייהם. ככל שהטיפול בסרטן ממשיך להשתפר, יותר חולים שורדים ומבצעים טיפולים שיקומיים כדי לסייע להחלמה. תכנית זו מספקת הכשרה וחינוך לתארים מתקדמים עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות והאנשים השואפים לעבוד בתחום המתפתח.

כשתלמד קורס זה בהול, תיהנה מקישורים חזקים לקהילות רבות ומעסיקי בריאות. אלה מספקים הזדמנויות מצוינות למיקומי עבודה ליישם את כישוריך במסגרות בעולם האמיתי. האוניברסיטה משתפת פעולה עם השותפות לבריאות העירונית, המפעילה תכניות שיקום בהול ובמזרח הרכיבה. תהיה לך הזדמנות להשתתף בחקירה מחקרית גדולה, לפרסם בכתבי עת שנבדקו על ידי עמיתים ולעזור לפתח בסיס ראיות למשמעת של שיקום סרטן בבריטניה.

מה תלמד

מודולי ליבה

כל המודולים כפופים לזמינות ורשימה זו עשויה להשתנות בכל עת.

  • סיכונים בסרטן וניתנים לשינוי
  • שיטות מחקר
  • יסודות שיקום האימונים
  • פסיכולוגיה של בריאות ומחלות
  • עיסוק מקצועי ומיקום קליני
  • בדיקת תרגילים קליניים, מרשם ותכנות
  • חקירת מחקרים

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgמרסלו לייל / פרש

סיכויי העתיד שלך

תחום ההעסקה הוא מוקד מרכזי בתוכנית זו. תוכלו לרכוש את התיאוריה ואת הידע הרלוונטי לתחום וההזדמנות ליישם את הידע המדעי שנצבר במסגרת החיים האמיתיים.

אין כרגע קורסים נוספים לשיקום סרטן MSc בבריטניה. עם ההזדמנויות הייחודיות שתוכנית זו מציעה, תקדימו את העקומה באזור המתפתח במהירות לאחר סיום הלימודים.

קריירות עתידיות פוטנציאליות יכולות לכלול פיזיולוג שיקום והתעמלות בבית החולים הבריאותי או בריאות פרטית, יועץ אורח חיים, מאמן אישי וצוות ההשכלה הגבוהה.

חקור את הסיור הווירטואלי

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

דרישות כניסה

מינימום 2.2 תואר שני בהצטיינות או מקבילה בינלאומית בנושא רלוונטי (מדעי ספורט ופעילות גופנית, סיעוד, טיפול בספורט, פיזיותרפיה, בריאות הציבור או רפואה). לאחר שתתחיל את התוכנית, בית הספר ינהל בדיקת משופרת ושירותי גילוי משופרים (DBS) בשמך. בדיקת DBS משופרת ומוצלחת נדרשת כדי שתוכלו להשתתף במיקום קליני המהווה חלק חובה מהסמסטר השני. לכן עליך להגיש בקשה רק לתכנית זו אם אתה בטוח שבדיקת ה- DBS המשופרת שלך תהיה מספקת ועם הידיעה שלא תוכל להשלים את התוכנית אם היא לא.

סטודנטים בינלאומיים

אם אתה זקוק לויזת סטודנט של רובד 4 ללמוד או אם השפה הראשונה שלך אינה אנגלית, תידרש לספק עדות מקובלת לרמת מיומנותך בשפה האנגלית.

קורס זה דורש IELTS 6.5 אקדמיים בסך הכל, עם 6.0 בכל מיומנות.

אם האנגלית שלך כרגע לא תגיע לתקן הנדרש של האוניברסיטה לתכנית זו, יתכן שתהיה מעוניין באחד מקורסי השפה שלנו באנגלית.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על תוכנית זו University of Hull מלא את הטופס וקרא את מדיניות הפרטיות שלנו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... קרא יותר

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. קרא פחות