במהלך

תלמיד השיניים (DDS בעתיד) הוא איש מקצוע עם הומניסטיים, קריטי ומהורהר במקצוע, עובדים בכל הרמות של בריאות פה, המבוסס על עקרונות אתיים ומשפטיים, מחויב המציאות החברתית, תרבותי וכלכלי של המדינה. החינוך ההומניסטי חיוני מקצועי הבריאות כפי שהיא תפעל ו תתייחס עם בני אדם מתן מצבים בינאישיים רבים, הדורשים הכנה בתחומי מדעי הרוח. ידע מדעי ייתן הכנה הטכנית הסטודנט, עם מיומנויות התנהגות המאפשרת להחליט ולפעול בבטחה וביעילות במניעה והטיפול של מחלות פה ולסתות וקידום בריאות כללית של המטופל שלו. רפואת שיניים היא מקצוע אשר דואג לבריאות הפה של אנשים, עובד מניעה, מרפא ושיקום המחלות של הפה. התלמיד מקבל חינוך שיאפשר לך לאבחון וטיפול במחלות הפה ומחלות מערכתית עם תופעות אוראלי. לפיכך, באימון שלהם, למידה נדרשת מאזורים שונים של ידע עם תוכן בסיסי מקצועי כי הוא למד עם גישת הוראה שונה. הקורס מוצע בקמפוסים של סן מיגל וחירותו, הציעו בשעות היום והלילה, שנמשך 8 סמסטרים, יש עומס עבודה כוללת של 4007 שעות. עבודת שוק מקצועי כשזה מוצא מוכן לשמש רופא כללי או כללי, עשוי לפעול באחד מהתחומים הבאים: בריאות הציבור; לטיפולי שורש: טיפול שורש; לפריודונטיה: טיפול חניכיים; רפואת שיניים: שחזורים של השיניים; פרוטזה: שיקום פונקציה של שן או החלפה של שיניים חסרות; רדיולוגיה: בדיקות רנטגן ובדיקות נוספות על ידי שימוש בתמונות; חולים עם צרכים מיוחדים; רפואת שיניים לילדים: מניעה וטיפול בתינוקות וילדים; כירורגיה: נהלי חילוץ פשוט או ניתוח נרחב כללו עד להסרת גידול; רפואת שיניים משפטיות: זיהוי גופות, מיומנויות פליליות ואנשי מקצוע דרך השיניים; לייזר ברפואת שיניים: לייזרים מתח גבוה ונמוך ב התמחויות שונות.

הפרש

הפעילויות במעבדה מתבצעות במתקנים מודרניים ציוד וטכנולוגיה מתקדמת. משרדי שיניים הם קייטרינג מודרני דיסציפלינות קליניות שונות הכשרה מקצועית. יש לנו עדיין מרכז טיפול שיניים טראומה; תינוקות קליניים; ג'וניור מרפאת שיניים אינטראקטיביות והמרכז עבור חולי הטיפול המיוחדים. במחצית ה -2 של הקורס, למתחילים להתחיל לסייע עמיתים מנוסים יותר (בשנה שעברה) בטיפול הקליני של דיסציפלינות מקצועיות.

קמפוס סאו מיגל: רחוב Taiuvinha, 26 - טלפון: 2037-5833 - שעות עבודה: יום שני עד יום שישי, מ -8 בבוקר עד 22.30.

חופש קמפוס: Galvão בואנו סטריט, 868 - Block B - 7ºand. - טלפון: 3385-3013 - שעות עבודה: יום שני עד יום שישי, מ -8 בבוקר עד 22.30.

מידע נוסף

בוקר: מ -2 עד ה -6 יום שישי מ -8 בבוקר עד 13h.

לילה: מ -2 עד יום שישי ה -6, מ 18h לקהילת השגחה קלינית לקוחות 23h בתחומי המומחיות השונה מן המחצית 2nd. פעילויות משלימות בפיקוח מחוץ לשעות לימודים רגילות לעמידת קהילה חיצונית עניה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • Portuguese (Brazil)

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL) »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
מרץ 2020
Duration
8 - 8 סמסטרים
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

מרץ 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date