תוצאות למידה מרכזיות

בוגרים לרכוש ידע של דיסציפלינות ביו, המבנה ופונקציות של איברים בגוף יחידים, הליכי אבחון ומניעה, יכולת להגדיר תכנית טיפול ולבצע אותה. בוגרים חייבים להוכיח ידע מעמיק של דיסציפלינות ביו, גרימה של מחלות של מערכות גוף פרט, אלח דם חיטוי, יכולת לארגן ולהוכיח את הטיפול מנע, אתיקה רפואית, אמות מידה משפטיות בהתאם מקצוע הרפואה. הם להפגין את הידע של הטיפול התרופתי, עזרה ראשונה במקרה של כשל פתאומי של איברים, בעיקר על בסיס זיהומיות ודלקתיות, כשל של מערכת החיסון, אבחון וטיפול של גידולים ומחלות גנטית שנקבע. בוגרים מסוגלים לבצע בדיקה, מצביע, ולפרש תוצאות, אשר נחוצות הגדיר את האבחנה הנכונה, לספק לחולים צעירים ובוגרים עם טיפול רפואי, תקשורת עם מטופלים ובני משפחותיהם, ולשתף פעולה עם מומחי רפואה אחרים, שיטות שימוש טכנולוגיות תקשורת ומידע אלקטרוניות בשפת עולם אחד לפחות, לבחון את המועד הניתן לחולים, ולבצע את הבדיקה הכוללת. כמו כן, בוגרים להשתמש בידע של טכנולוגיות חדישות בפרקטיקה רפואית, להגדיר את הפעולות של בחינה מובילה לאבחנה. הם עושים שימוש בכלי תקשורת מודרניים לרכוש מידע חדש ולהחיל אותו לתוך בפועל, תוצאות נוכחיות בכנסים רפואיים.

תנאי קבלה ספציפיות

הליך + הודאת תעודת עזב בית ספר תיכון

הסדרים ספציפיים להכרה של הידע הקודם

אין הסדרים ספציפיים להכרה של ידע קודם.

דרישות הסמכה והתקנות

תעודת סיום בית ספר תיכון (תואר ראשון), תעודה אקדמית (תואר שני) + נוהל קבלה. תקנות: חוק להשכלה גבוהה, תקנות הלימוד ובחינות, תקנות סדר דין הודאה.

פרופיל של התכנית

שש שנים זה שדה במשרה מלאה של סיום לימודי תואר שני מכין את הבוגרים למקצוע של רופא. זה נגמר עם תואר דוקטור לרפואה כללית. במהלך השנתיים הראשונות, תוכנית הלימודים כוללת קורסים עיוניים בעיקר (ביוכימיה, אנטומיה, היסטולוגיה, פיזיולוגיה, וכו '). שנת ה -3 של מחקרים כלל קורסים פרה הוא הכנה ללימוד קורסים קליניים. במהלך השנה 4 ו -5 התלמיד עובר בהדרגה דרך התמחויות במרפאות הפרט ומחלקות. בשנה האחרונה ללימודי מוקדש הכשרה מעשית מראש סיום שבמהלכו התלמידים עובדים במרפאות ומחלקות בהשגחת רופאים מנוסים. במהלך תלמידי המחקרים גם להשלים תשעה שבועות של הכשרה מקצועית מעשית שבמהלכה הוא בהדרגה להכיר את הניהול והפעלה של מתקני בריאות ונהלים מעשיים. מחקרים הושלמו עם בדיקת מדינה קפדנית בחמישה נושאים.

פרופילים בעיסוק של בוגרים עם דוגמאות

בוגרים למצוא תעסוקה במתקנים ממשלתי בריאות פרטית. בוגרים צריכים להיות מסוגלים לבצע באופן עצמאי, מצביע ולפרש את התוצאות של בדיקות, אשר נחוצות ביצוע אבחון. בוגרים מסוגלים להשתמש באמצעי התקשורת מודרניים להשיג מידע חדש הקשורות למקצועם ורוכש ידע בפועל.

מנהל תכנית או שווה ערך

פרופ 'דרג'ה יארוסובה, דוקטורט

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
6 שנים
תכנית מלאה
Price
8,500 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date