רפואת ספורט ופעילות גופנית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תוכנית חדשה זו של ארבע שנים מיועדת לסטודנטים המעוניינים לפתח ידע ומיומנויות רלוונטיים במיוחד להגדרות ספורט ופעילות גופנית, כמו גם לסביבות פיזיותרפיה מסורתיות יותר.

הבוגרים זוכים להכשרה מקצועית מקצועית בפיזיותרפיה, פותחים מגוון הזדמנויות בתחום הקריירה כפיזיותרפיסטית בתחומי הספורט, התעמלות והבריאות והבריאות. זה גם מספק את הבסיס למחקר נוסף.

MPHysiotherapy ספורט ופעילות גופנית רפואה מכילה את כל המודולים של תוכנית האוניברסיטה (BSc). תוכנית זו היא המורחבת עם ספורט נוסף תרגיל מודולים ספציפיים, מחקר משופר ואת ההזדמנות כדי לקבל עזרה ראשונה הכשרה הכשרה - שיפור הסיכויים שלך לעבוד בסביבה הספורט הספציפי.

תוכלו לבצע מגוון של מיקומים במסגרות ספורט מקצועיות וחובבות, כולל המרפאה לפיזיותרפיה ושיקום ספורט באוניברסיטה, כמו גם הגדרות פיזיותרפיה אחרות.

הסמכה מקצועית

קורס זה אושר על ידי האגודה Chartered פיזיותרפיה (CSP) ואת בריאות מקצועות טיפול המועצה (HCPC), הגוף סטטוטורי עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות. עד סוף הלימודים שלך, אתה תהיה זכאי להגיש בקשה לרישום עם HCPC ויהיה זכאי להגיש בקשה לחברות מלאה של האגודה Chartered פיזיותרפיה (CSP).

107994_physiologos.png

דירוגים

אנו מדורגים במקום השמיני בבריטניה לפיזיותרפיה במדריך האוניברסיטאי השלם 2020.

צוות השיקום לפיזיותרפיה וספורט University of Bradford זכה להכרה ארצית עם פרס שיתופי פעולה למצויינות הוראה (CATE) מטעם AdvanceHE, פרס הצוות היוקרתי ביותר העומד לרשות הלמידה וההוראה בהשכלה גבוהה.129565_Untitled1.png

דרישות כניסה

שלבים

 • 136 נקודות התעריף של UCAS משלוש רמות A מלאות לכלול ציון ב 'מינימלי בביולוגיה, ביולוגיה אנושית, מדעי ספורט או PE. הלימודים הכלליים אינם מתקבלים.

יש לשים לב כי במקום שבו נלקח מדע ברמה A, האוניברסיטה תדרוש מהמועמדים להעביר את האלמנט המעשי (לרמות שהוענקו מאוגוסט 2017 ואילך).

תעודה מורחבת BTEC

 • DDD בנושא בריאות, מדע או ספורט רלוונטי. מדע יישומי BTEC מועמדים דיפלומה מורחבת ידרוש מינימום של יחידת ביולוגיה אחת בהבחנה.

מועמדים על תוכניות גישה

 • 136 נקודות התעריף של UCAS מקבלת גישה להשכלה גבוהה דיפלומה במקצועות הבריאות או במדע - לפחות 12 נ"ז בביולוגיה חייבים להיות ברמה מינימלית.

דרישות Baccalaureate הבינלאומי

 • 136 נקודות התעריף UCAS מ 3 נושאים HL ב 7,6,5 לכלול HL ביולוגיה בכיתה 6. פלוס HL 3 או SL 4 במתמטיקה ושפה אנגלית וספרות א 'או אנגלית B.

בנוסף מינימום של GCSE עם כיתה ג 'או כיתה ד', שיכללו שפה אנגלית, מתמטיקה וביולוגיה, מדע משולב או חינוך גופני. מקובלות שיווי משקל ברמה 2.

אלה החלים עם קורס גישה נדרשים רק יש GCSE אנגלית שפה מתמטיקה בכיתה ג 'או בכיתה 4. רמה 2 מקבילים מתקבלים במקום GCSE אנגלית שפה ומתמטיקה.

דרישות כניסה נוספות

 • כחלק מתהליך הבחירה, אנו ראיינים מועמדים רשומים לפני קבלת הצעות.
 • כל המקומות מוצעים בכפוף לבדיקת בריאות תעסוקתית משביעת רצון, הפניה שנייה ושירות גילוי וחסימה (DBS).
 • עדויות למחקרים רלוונטיים בשנים האחרונות 5 שנים. אם לא תעמוד בדרישה זו, יהיה עליך להגיש בקשה למודול האדם לביולוגיה עבור תרגול.

הסינון לבריאות תעסוקתית

כל המקומות מוצעים בכפוף לסינון משביע רצון של בריאות התעסוקה. זה כרוך במילוי שאלון מקוון לבריאות תעסוקתית ונדרשת נוכחות במינוי רפואי.

סטודנטים על תוכניות הבריאות חייב להיות מסוגל לפגוש את מקצועות הבריאות והטיפול מקצועות של מיומנות (2013). בדיקות ובדיקות תעסוקתיות תעסוקנה בבריאות וברווחת התלמידים ובכושרם ללמוד ולתרגל. התקדמות בקורס תלויה בכושר המתמשך שלך.

תהליך סינון זה תואם את דרישות אנגליה לבריאות הציבור להגנת הציבור והסטודנטים והצוות העובדים בתחום הבריאות והרווחה.

כל ההצעות של מקומות נעשות על פי אישור בריאותי משביע רצון והסכם לעבור בדיקות דם וחיסונים מתאימים.

האוניברסיטה מחויבת לבצע התאמות סבירות לתלמידים עם מוגבלות על מנת לאפשר להם למלא את היכולות הנדרשות של התכנית. מועמדים אשר מודאגים לגבי בעיות בריאות מומלץ מאוד לפנות אלינו לפני החלת.

השירות גילוי וחסימה (DBS) לבדוק

כל המקומות מוצעים גם בכפוף לשביעות רצון משופרת של גילוי ושירות חסימת שירות (DBS) (שנקראה בעבר בדיקת CRB). זאת בשל העובדה כי ייתכן שתידרש לעבוד עם ילדים או מבוגרים פגיעים על המיקום הקליני שלך, ויהיה עליך להוכיח כי אתה יכול לעבוד בבטחה עם קבוצות אלה עם רישום HCPC.

דרישות השפה האנגלית

מינימום 6.5 IELTS ללא מבחן משנה פחות מ 6.0.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

דרישת כניסה CIFS

 • אם אתה סטודנט בינלאומי ואינך עומד בדרישות הכניסה לכניסה ישירה לקורס זה יתכן שאתה מעוניין בתעודת לימודי הקרן הבינלאומית שלנו.
 • 80 נקודות UCAS או שווה ערך (ראה דפי ארץ בודדים לפרטים) בתוספת מתמטיקה וביולוגיה או כישורים מדעיים מקבילים שווה ל- GCSE כיתה ג '.
 • UKVI אישרה IELTS של 5.5 הכולל ללא תת מבחן פחות מ 5.5.
 • בנוסף, המועמדים יצטרכו להצליח בתהליך הבחירה / ראיון לתכנית התואר.

CIFS מודולים שיש לנקוט

התלמידים לומדים את ארבעת המודולים העיקריים:

 • קרן לביולוגיה אנושית

ומודול נוסף אחד מהדברים הבאים:

 • קרן לכימיה
 • מבוא למדעי החברה
 • הסביבה העסקית הגלובלית
 • מתמטיקה קרן 2

דרישות התקדמות עבור תוכנית תואר

ממוצע כולל של לפחות 70% ולפחות 60% בקרן בביולוגיה אנושית ולפחות 50% בשפה האנגלית למטרות אקדמיות ספציפיות עם דרישות בדיקה נוספות.

לתשומת לבך: לקורס זה יש דרישות כניסה נוספות של גילוי וחסימת שירות ובדיקה רפואית.

מה תלמד

לתשומת לבך, לכניסת 2020, מידע המודול עשוי להשתנות.

שנה ראשונה

הליבה

 • נוירוסקולוסקלטלי - פריפריאלי (PAR4009-E)
 • פיתוח וקידום בריאות ורווחה (PAR4008-B)
 • עקרונות רקמות רכות ופעילות גופנית (MPhysiotherapy) (PAR4007-D)

שנה שניה

הליבה

 • נוירומוסקולוסקלאל-שדרה (PAR5010-B)
 • נוירולוגיות תרגול (PAR5008-B)
 • למידה מבוססת-עבודה 1 (MPhysiotherapy) (PAR5015-B)
 • עדות לשיקום בספורט ובריאות (PAR5013-B)
 • אוכלוסיות אנשים וטיפול בפיזיותרפיה עכשווית (PAR5009-D)

שנה שלישית

הליבה

 • קרדיווסקולרי נשימה תרגול (PAR5012-B)
 • ניהול טראומת ספורט (MPhysiotherapy) (PAR6009-B)
 • שיטות מחקר בתחום הבריאות והספורט (פיזיותרפיה) (PAR6012-B)
 • עיסוק מבוסס ראיות (HEA6002-B)
 • למידה מבוססת-עבודה 2 (MPhysiotherapy) (PAR6006-D)

שנה אחרונה

הליבה

 • תעסוקה ופיתוח מקצועי (MPhysiotherapy) (PAR7012-C)
 • שיפור ביצועי ספורט (MPhysiotherapy) (PAR7011-C)

אוֹפְּצִיָה

 • סקירה ספרותית שיטתית (MPhysiotherapy) (PAR7010-E)
 • פרויקט מחקר ראשוני (MPhysiotherapy) (RES7012-E)
 • הערכת מסירת שירות (MPhysiotherapy) (HEA7002-E)

מיקום

יש 1000 שעות של מיקום מקצועי מובנה לתוכנית, הפגישה HCPC (בריאות מקצועות Care Cares).

מבין חמשת מיקומי התרגול הקליני שתתחייבו במהלך התוכנית, לפחות שניים מהם יהיו בהגדרות שאינן של שרירים ושלד.

זה כדי להבטיח כי רוחב של מיקומים פיזיותרפיה ניתן לכסות כחלק פרופיל המיקום שלך כדי להבטיח שתשיג את תוצאות הלמידה הרלוונטיות.

לאורך התוכנית, תוכלו להשלים תיק מיקום שיאפשר לכם להקליט ולהדגים ניסיון על פני רוחב של הגדרות פיזיותרפיה.

למידה והערכה

במהלך הלימודים, תלמד צוות של פיזיותרפיסטים מקצועיים, הנתמכים על ידי מומחים ממספר תחומים קליניים שונים בפקולטה ללימודי בריאות. אתה תהיה לימד הרצאות, סמינרים, הדרכות בקבוצות קטנות.

המודולים נבחנים תוך שימוש במגוון שיטות שונות, כולל בחינות בכתב, הערכות מעשיות, מצגות כרזות ומקרים. הערכה של הקליני בפועל מתרחשת בעיקר בסביבה הקלינית על ידי צוות קליני ומדריכים באוניברסיטה.

מתקנים

בניין הפקולטה לבריאות בבניין נועד לייצג השקעה של 10 מיליון ליש"ט בבריאות בברדפורד.

המתקנים החדישים ביותר שלנו מספקים סביבות למידה וציוד סימולציה המשקף את אלה שנמצאים ב- NHS.

הם נועדו לספק את הניסיון המעמיק האפשרי של "חיים אמיתיים", בהנחייתה ובפיקוחם של אנשי הצוות המקצועי של אנשי מקצוע בתחום הבריאות, המאפשרים לתלמידים לפתח את כישוריהם הקליניים לקראת ביצועם של מקומות עבודה ותעסוקה בתחום הבריאות.

עמלות, מימון ומלגות

שכר לימוד

 • דף הבית / האיחוד האירופי: 9,250 ש"ח *
 • בינלאומי: 18,901 ליש"ט

* דמי הולך קדימה כבר capped על ידי הממשלה ב 9,250 ליש"ט באוקטובר 2017.

מלגות

מידי שנה אנו מעניקים מלגות רבות שאינן ניתנות לפרעון לבריטניה, לאיחוד האירופי ולסטודנטים בינלאומיים על בסיס מצוינות אקדמית, נסיבות אישיות או מצוקה כלכלית. לפרטים מלאים, בקרו באתר המלגות שלנו.

תמיכה בקריירה

האוניברסיטה מחויבת לסייע לתלמידים לפתח ולשפר את יכולת ההעסקה וזה חלק בלתי נפרד מתוכניות רבות. תמיכה מומחה זמין לאורך כל הקורס, שירותי העסקה, כולל עזרה למצוא עבודה במשרה חלקית תוך לימוד, מיקומים, חופשה עבודה ו משרות פנויות. מעודדים את התלמידים לגשת לתמיכה זו בשלב מוקדם ולהשתמש במשאבים הנרחבים באתר הקריירה.

דיון אפשרויות עם יועצים מומחה מסייע להבהיר תוכניות על ידי בחינת אפשרויות ומיומנויות זיקוק של ציד עבודה. ברוב התוכניות שלנו, יש תשומות ישירות על ידי יועצים לפיתוח קריירה לתוך הלימודים או באמצעות סדנאות מסודרים במיוחד.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

נתוני תעסוקה

למרות תוכנית זו היה חדש עבור 2017, 100% של 2017 BSc שלנו (Hons) פיזיוטרפיה בוגרי מצאו עבודה או המשיך ללמוד עוד תוך שישה חודשים של לימודיו. *

ציפיות שכר

השכר הממוצע החל עבור בוגרי BSc (Hons) 2017 שלנו פיזיותרפיה היה 21,938 £. *

* אלה נתונים סטטיסטיים DLHE נגזרים נתונים שפורסמו מדי שנה על ידי השכלה גבוהה לסטטיסטיקה הסוכנות (HESA), המבוססת על אותם בוגרי בריטניה בוגרי הזמינים עבור עבודה או מחקר נוסף אשר היעדים ידועים.

תמיכה לימודית

בפקולטה לבריאות יש משרד ייעודי לסטודנטים. MyBradford, מבוסס בבניין הראשי שלנו ריצ'מונד, יכול גם לספק ייעוץ על דמי הקורס ומענקי תחזוקה / הלוואות מחברת הלוואות הסטודנטים.

כסטודנט בפקולטה לבריאות, אתה יכול גם לגשת לתמיכת הסטודנטים לסטודנטים אחרים, כולל שירות ייעוץ מיומנויות אקדמיות, שירות הייעוץ שירות נכות.

מחקר

יש בסיס מחקר הולך וגדל בתוך הפקולטה לבריאות מחקרים. רבים מאלה ילמדו על התוכנית הם מחקר פעיל, פרסום והצגה בינלאומית.

יש הזדמנויות לסטודנטים לעסוק במחקר זה. מודולי המחקר מיועדים במיוחד לסטודנטים לעבוד לצד הצוות האקדמי כדי לפתח מחקר רלוונטי מבחינה מקצועית שיש לו פוטנציאל להשפיע ולפתח תרגול בתחום, ומציב את התלמידים בחזית גילוי הידע.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות