רפואה משפחתית (מאסטר - למידה מקוונת)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי (WHO) קורא לרופאי משפחה "הכוכבים העולים שלנו לעתיד". זה משקף את המחויבות המחודשת של WHO לבניית הרפואה המשפחתית כמומחה בכל האזורים. חיזוק הרפואה המשפחתית הוכרה כמרכיב מרכזי בהשגת כיסוי הבריאות האוניברסלי כחלק ממטרות הפיתוח בר קיימא, אשר כל מדינה מחויבת בהן בעצרת הכללית האחרונה של האומות המאוחדות. תואר זה מבקש לבנות על המומנטום הזה לחיזוק הטיפול הראשוני על ידי פיתוח רופאי משפחה מוסמכים בעלי הסמכות להפוך למנהיגים ולדוברי העתיד של המקצוע.

אוניברסיטת אדינבורו מספק איכות גבוהה שלאחר הלימודים הרפואיים חינוך באמצעות פורמט למידה מרחוק באינטרנט. הסטודנטים מגיעים ממגוון מדינות ברחבי העולם, כל אחד מביא את חוויותיו הייחודיות ליצירת קהילת למידה גלובלית תוססת. התוכנית תעניק לרופאים את הידע הרפואי והכישורים הניהוליים החיוניים לבעיות הבריאות הנפוצות ולחקור את הניהול במסגרת העקרונות, התהליכים והפרקטיקות של הרפואה המשפחתית. התוכנית תהיה לצייד את התלמידים עם הכישורים כדי להפוך לרופאי משפחה מומחים שגישתם תספק טיפול מתמשך, מתואם, מקיף וחסכוני לבנות סביב הבנה של המטופל בהקשר של המשפחה והקהילה.

למידה מקוונת

זו תוכנית למידה מרחוק מעורבב מועבר באמצעות פלטפורמת Moodle. לתלמידים יש גישה לחומרי למידה מקיפים, כמו גם למשאבים הספרייה של אוניברסיטת אדינבורו. הדרכות מקוונות מועברות באופן קבוע על ידי מומחים בתחום.

מבנה התוכנית

סטודנטים יכולים ללמוד לתואר שני, דיפלומה או תעודה.

שנה אחת (אישור)

כל התלמידים לוקחים את קורסי החובה הבאים:

 • יסודות הרפואה המשפחתית (20 נ"ז)
 • עקרונות יישומיים של רפואה משפחתית (20 נ"ז)
 • מקצועיות במשפחה (20 נ"ז)

שנה שתיים (דיפלומה)

כל התלמידים לוקחים את קורסי החובה הבאים:

 • גישה רפואית לילדים ולריאות האם (20 נ"ז)
 • רפואה משפחתית ל- NCD (20 נ"ז)
 • רפואה משפחתית לצרכים מורכבים (20 נקודות זכות)

שנה ג '(מאסטרים)

כל התלמידים לוקחים את אלמנט רפלקטיבי חובה בכתב של 10,000-15,000 מילים.

הוראה מקוונת היא השלימה על ידי תקופה של שבועיים של הוראה פנים אל פנים הן את התעודה ואת שנת תעודה. זה בונה על התוכן המקוון מספק הכשרה קלינית מעשית. זה מועבר כיום ארבעה אתרים ברחבי העולם: הודו, ניגריה, אוגנדה ומצרים. נוכחות מספק הזדמנות ייחודית לנסוע ולראות את הנוהג של רפואה משפחה במדינות אחרות תוך מפגש ולמידה של תלמידים אחרים.

בנוסף, לתלמידים המסיימים את תכנית המאסטר יש הזדמנות להשתתף בהתמחות קלינית אופציונלית בת 30 יום לאחר השגת ההסמכה של MFM.


אפשרויות קריירה

התוכנית נועדה לספק לרופאים את הידע, הכישורים והגישות להפוך לרופאים משפחה יעיל. זה רלוונטי לרופאים מכל רקע וניסיון של רופאים מוקדמים הקריירה לאלה שהוקמו התמחויות אחרות.

התוכנית מספקת הכשרה ברמה גבוהה מאסטרס ברפואה משפחתית, ובונה על הכישורים שכבר רכשו על ידי התלמיד שלהם הכשרה קלינית שלאחר הלימודים. זה לא קורס להכשרה מקצועית מוכרת ולא ניתן להשתמש עבור כניסה ישירה בפועל קליני כרופא משפחה.

דרישות כניסה

תואר רפואי (MBChB) או המקבילה הבינלאומית שלה) נדרש.

אנו עשויים לשקול גם מועמדים שנמצאים במקצוע הקשור לרפואה או בעלי ניסיון בעבודה רלוונטית בהקשר קליני. צור קשר עם צוות התוכנית כדי לבדוק לפני הגשת הבקשה.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
 • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
 • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

מלגות ומימון

אוניברסיטת אדינבורו מציעה מספר קטן של מלגות למועמדים מצטיינים. אלה הם תחרותיים מאוד.

הלוואות של ממשלת בריטניה לתואר ראשון

אזרחי בריטניה, אלה עם מעמד התיישבו, וכמה אזרחי האיחוד האירופי לא תושב בבריטניה יכול להיות זכאי לקבלת הלוואה לתואר ראשון לקראת שכר - ובמקרים מסוימים עלויות החיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות