רופא של רפואה לאוסטאופתיה

כללי

תיאור התכנית

דוקטור לאוסטיאופתיה רפואה

רפואת אוסטאופתיה היא צורה שונה של פרקטיקה רפואית בארצות הברית. רפואת אוסטאופתיה מספקת את כל היתרונות של רפואה המודרנית, הכוללים תרופות מרשם, ניתוחים, ושימוש בטכנולוגיה לאבחון מחלה ולהעריך פציעה. הוא מציע גם יתרון הנוסף של ידיים על אבחון וטיפול באמצעות מערכת של הטיפול הידוע כתרופה מניפולטיבית אוסטיאופתיה. רפואת אוסטאופתיה מדגישה עוזרת לכל אדם להגיע לרמה גבוהה של איכות חיים על ידי התמקדות בקידום בריאות ומניעת מחלות.

רפואה לאוסטאופתיה נוסדה בסוף 1800 בKirksville, מיזורי, על ידי רופא שהכיר בכך שהנהלים הרפואיים של היום לעתים קרובות גרמו ליותר ניזק מאשר תועלת. הוא התמקד בפיתוח מערכת של טיפול רפואי שתקדם היכולת המולדת של הגוף לרפא את עצמו ונקרא מערכת זו של אוסטאופתיה הרפואה, הידועה כיום ברפואה לאוסטאופתיה.

רופאי אוסטיאופתיה, הידוע גם בדוס, לעבוד בשותפות עם המטופלים שלהם. הם רואים את ההשפעה שאורח חיים וקהילה יש לי על הבריאות של כל פרט, והם פועלים כדי לשבור מחסומים לבריאות טובה. דוס מורשה להתאמן ההיקף המלא של רפואה בכל 50 המדינות. הם מתאמנים בכל סוגי הסביבות, כוללים הצבאי, ובכל סוגי מאכלים, מרפואה משפחה למיילדות, ניתוח, ורפואת התעופה והחלל.

דוס מאומנים מסתכל על כל האדם מהימים הראשונים של בית ספר לרפואה, מה שאומר שהם רואים כל אדם כיותר מסתם אוסף של מערכות איברים וחלקי גוף שעשויה להיות פצועים או חולה. גישת הוליסטית זו לטיפול בחולים אומרת שלומדות סטודנטים לרפואה לאוסטאופתיה כיצד לשלב את המטופל לתהליך הבריאות כשותף. הם מאומנים כדי לתקשר עם אנשים מרקעים שונה, והם מקבלים את ההזדמנות לתרגל מיומנויות אלה בכיתותיהם ומעבדות לימוד, לעתים קרובות עם חולים סטנדרטיים ומדומים.


הוֹדָאָה

מכללת אלבמה של אוסטאופתיה רפואה רואה את כל תלמידים התחרותיים בדגש על אותם הסטודנטים מאלבמה והאזורים הסמוכים שמחויבים לשרת את האזורים הכפריים ורפואי חלשות של המדינה והאזור. מועמדים חייבים להיות אזרחי ארה"ב או להחזיק ויזה התושב קבע. מועמדים יוערכו על היכולת האקדמית שלהם, הידע של ומחויבות לעקרונות של רפואה לאוסטאופתיה, ניסיון בתחום בריאות ושירותי אנוש, שירות לקהילה, מקצועיות, מיומנויות תקשורת ויושר אישי. כדי לבחור תלמידים אלה, דלועים מאורכים, משתמשים בתהליך קבלה מתגלגל במסגרת תחרותית וקבלת סלקטיבית.


קבלה תחרותית וסלקטיבי

במסגרת התחרותית וסלקטיבית שלה, דלועים מאורכים, משתמשים בקריטריונים מרובים כדי לבחור את המועמדים המתאימים ביותר מברכת מבקש הצפוי עולה על 2,000. לכיתה ללמוד לקראת בחינות הבגרות בשנת 2013 יהיו 150 מושבים.


קבלת רולינג

דלועים מאורכים, משתמשים בתהליך הקבלה מתגלגל שבו יישומים נבדקים והחלטות ראיון תלמיד נעשות במרווחי זמן קבועים במהלך מחזור ההודאה. ראיונות נערכים והחלטות בחירה נעשות עד הכיתה מלאה. מועמדים מקבלים הודעה של מעמד ההודאה בתוך שבועיים אחרי הראיון שלהם. מועמדים צריכים לחול בתחילת מחזור הקבלה כדי להיות תחרותית בתהליך זה.

עדכון אחרון: דצמ 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Alabama College of Osteopathic Medicine is a comprehensive, four-year osteopathic medical college located in Dothan, Alabama. ACOM, the academic division of the Houston County Health Care Authorit ... קרא יותר

The Alabama College of Osteopathic Medicine is a comprehensive, four-year osteopathic medical college located in Dothan, Alabama. ACOM, the academic division of the Houston County Health Care Authority, is affiliated with Southeast Alabama Medical Center in Dothan, a 420-bed regional medical center. קרא פחות