רווק התעמלות ופיזיולוגיה של ספורט

כללי

תיאור התכנית

דוחפים את גבולות הביצועים האנושיים

איך הגוף האנושי מגיב לתרגיל? מה הם גבולות הביצועים של האדם? כיצד אימון גופני יכול להשפיע על מחלות כרוניות, על איכות החיים ועל הצלחה בספורט?

אלה הן חלק מן השאלות המחקר של פעילות גופנית וספורט פיזיולוגיה חוקר. תרגיל הפיזיולוגיה הוא מחקר של ההתאמות החדות והכרוניות ללחץ הפעילות הגופנית. בעוד המחקר של הפיזיולוגיה המינית יכול להודיע ​​לנו כיצד פעילות גופנית יכולה לשפר את הפונקציה הפיזיולוגית בכלל; תת המשמעת שלה, הפיזיולוגיה של הספורט, מסייעת לנו להבין ולשפר ביצועים אתלטיים במיוחד.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים החזקה מבוססת מדע, כולל לימוד מתקדם בפיזיולוגיה של פעילות גופנית, בדיקות פעילות גופנית, מרשם ומתודולוגיית מחקר. רבים מהשיעורים בתיאוריה המשולבת הראשית עם תרגול מעבדה, כך שהתלמידים מקבלים הזדמנות לתרגל ולנהל את כישוריהם המקצועיים. עבור ניסיון קפטן בכיר שלהם, התלמידים יכולים לבחור להתמחות או פרויקט מחקר. חוויית ההתמחות מאפשרת לסטודנטים לחדד את כישוריהם בסביבה מעשית, כאשר פרויקט המחקר מאפשר לתלמידים לתרגל את הידע שלהם בתחום ובדיקות מעבדה. שתי ההזדמנויות מעניקות לתלמידים הזדמנות להמשיך ולפתח את כישרונותיהם.

הבוגרים יהיו מוכנים לקריירה במסגרות קליניות / מחקריות, חוזק והתניה, ותעשיית הבריאות / כושר. הסטודנטים יהיו מוכנים גם ללימודים מתקדמים ו / או תוכניות מקצועיות עתידיות. הקורס הראשי מכין את התלמידים לאתגר מבחני הסמכה נבחרים כגון המכללה האמריקנית לרפואת ספורט של פיזיולוג מוסמך (EP-C) ואת המומחה לאיגוד מקצועי של חוזק ומיזוג מוסמך (CSCS).

תוצאות

עם השלמת זה גדול, תרגיל וספורט פיזיולוגיה התלמידים יהיה בעל הידע הדרוש, מיומנויות, ויכולות:

 1. להפגין ידע של עקרונות פיזיולוגיים כלליים הקשורים לתהליכים מטבוליים; מערכת השלד והשרירים; מערכת הלב וכלי הדם; אירובי ואנאירובי.
 2. להפגין ידע של פתופיזיולוגיה וגורמי סיכון הקשורים פעילות גופנית ומחלות.
 3. להפגין את היכולת לנהל ולפרש הערכות בריאות, כושר, בדיקה קלינית.
 4. להפגין את היכולת לנהל ולפרש אלקטרוקרדיוגרפיה וטכניקות אבחון אחרות הקשורות לתהליכים פיזיולוגיים.
 5. תאר ותבין נושאים המעורבים בניהול התרופות ובתרופות.
 6. עיצוב ומעקב אחר מרשמים תרגיל ותכנות כושר.
 7. להעריך ולהעריך צריכת תזונתיים להדגים את היכולת לעצב תוכניות ניהול משקל.
 8. להפגין ידע של בטיחות, מניעת פציעות, ונהלי חירום הקשורים לפעילות מעבדה ופעילות גופנית כללית.
 9. להפגין ידע בפיזיולוגיה של הלב וכלי הדם, פיזיולוגיה ריאתית, תהליכים מטבוליים ופאתופיזיולוגיה קשורה וגורמי סיכון למחלות.
 10. להדגים ידע של בעיות אורתופדיות / שרירים ושלד, כולל פתופיזיולוגיה וגורמי סיכון לפציעה.
 11. להפגין מיומנות בביצוע טכניקות מעבדה וניתוח שלאחר מכן של נתונים נפוץ במעבדה ביצועים האדם.
 12. להפגין ידע ולהראות את היכולת לבצע את תהליך המחקר בסביבה שיתופית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 g ... קרא יותר

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 graduate students. קרא פחות