ראשון בפיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

פִיסִיוֹתֶרָפִּיָה: www.hanzegroningen.eu/ip

בריאות ורפואה מושכת אותך. אתה אוהב לעבוד עם אנשים ואתה רוצה להביע להם משהו. אתה מאזין טוב, אתה מוצא את זה קל לשים את עצמך בנעליים של אנשים אחרים ויש לך סבלנות. עם זאת, אתה גם בכוונה להפוך עמדה בעצמך. אתה מעדיף לשמור על אפשרויות פתוחות ויצירת הזדמנויות משלך. האם אתה מרגיש שכל זה רלוונטי לך, אז פיזיותרפיה יכול להיות ממש עד הרחוב שלך.

עם דיפלומת פיזיותרפיה, יש לך עתיד רחב. במדינה האם שלך, כמו גם בחו"ל אתה יכול להתחיל בבית חולים, בית אבות, מרכז שיקום או משתלה יום רפואי. או כמובן אתה יכול להגדיר בפועל משלך. מבחינה בינלאומית, האימונים ההולנדיים מוערכים ביותר.

סקירת תכנית

לימודים כשירות מבוססת

פיזיותרפיה תכנית הלימודים היא תכנית בריאות ברית מקצועית. על מנת להבטיח כי הידע שלך עומד בקריטריונים שקבעו בתחום המקצועי, קריטריונים אלה מתורגמים סמכותן. החינוך שלך סובב סביב פיתוח המיומנויות הללו. דוגמאות של המיומנויות האלה הן:

  • עובד באופן שיטתי ויישום חשיבה מבוססת-קלינית
  • מתן בעלי עניין עם מידע על מניעה
  • מחקר ניצוח
  • אימוץ גישה מקצועית
  • תקשורת עם אחרים בתחום שלך, ועם אנשי מקצוע בתחום בריאות אחרים.
פִיסִיוֹתֶרָפִּיָה

מבנה המחקר

התוכנית פיזיותרפיה היא תוכנית ארבע-שנתית (240 EC). בכל שנה מחולקת לשני סמסטרים בכל סמסטר לשני גושים. במהלך בלוקים אלה, תצטרך כ 17 שעות קשר בשבוע; למידה עצמאית הכשרה מעשית למלא את השעות שנותרו. החלק התיאורטי מוצע בקבוצות הדרכה קטנות (12 תלמידים). הערכה מתקיימת בסוף כל בלוק.

לימודים בחו"ל

כחבר של הרשת האירופית של להשכלה גבוהה פיזיותרפיה (ENPHE), תכנית ראשון לפיזיותרפיה מעורבת בפיתוח של התקן האירופי לפיזיותרפיסטים. בשל רשת זו ניתן לרכוש השקפה בינלאומית באמת: אתם עשויים לחשוב, למשל, תוכניות לחילופיות עם התוכניות הראשונות זר. בדרך זו תהיה לך את ההזדמנות לעשות התמחות בחו"ל.

מִקצוֹעַ

כפיזיותרפיסטית אתה עובד את איכות החיים. מנגנון תנועה פגום מגביל אנשים בפעילותם. זה משפיע חירותם. בין אם מדובר זקן כדי להחלים מניתוח ירך, פועל בניין עם תלונות בחזרה או ספורטאי עם פציעה - כולם הם הקשו באפשרויות שלהם. במקרים אלה, כאב לעתים קרובות מהווה חלק חשוב. כתוצאת פיזיותרפיסט, יש לך מספר טכניקות וכלים העומדים לרשותך כדי לסייע לחולים התייחסו לך על ידי הרופא ו / או המומחה הכללי שלהם. לפעמים אתה מסוגל לתקן תלונות, לפעמים אתה עלול למנוע מהם ולפעמים אתה יכול לסייע לאנשים לנהל בצורה אופטימלית בתוך המגבלות שלהם. אתה להעריך את המטופלים, להפיק את אבחנות פיזיותרפיה, להכין תוכניות לטיפול, לטפל בחולים ולתת להם מידע, למשל על תרגילים ומניעים. כל מה שאתה עושה מתמקד האדם להיות מאחורי ההפרעה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on t ... קרא יותר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on top of that, you will be living in the best student city of the Netherlands. קרא פחות
חרונינגן , חרונינגן , לידס , וילנה , אססן + 4 יותר פחות