ראשון בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

הבוגר במדעים בסיעוד תואר מספק לתלמידים חינוך ליברליים אמנויות יחד עם קרן לאומית למדע חזק, שילוב בעל ערך בתחום הבריאות. מגמות סיעוד לחוות מגוון של כיתה, מעבדה, וחוויות קליניות עם דגש על אוכלוסיות מגוונות ופגיעות.

סטודנטים לסיעוד ללמוד את המיומנויות, ידע, וערכים נוצריים הכרחיות לפרקטיקה מקצועית קלינית ומנהיגות בתחום בריאות. התכנית גם מכינה את התלמידים לחינוך המשיך בלימודי תואר שני.

מגמות סיעוד WLC פועלות בארבעה תחומים מרכזיים: רוחני, מוסריים, אינטלקטואליים וחברתיים. יש מגוון של כיתה, מעבדה, וחוויות קליניות עם דגש על אוכלוסיות מגוונות ופגיעות. סטודנטים מקבלים התנסות במעבדה הסימולציה סיעוד של WLC. נושאים אחרים מכוסים בתכנית מתמקדת בהזדקנות, פוריות, רפואת ילדים, בריאות נפש, בריאות קהילה, ומנהיגות.

מה הופך התכנית ייחודית?

מעל לכל, תכנית זו מדגישה שירות לאחרים. ככה זה בעקרונות של מנהיגות משרתת, סטודנטיות לסיעוד WLC לבנות בסיס חזק במדע הגדרה נוצרית. סטודנטיות לסיעוד WLC לעשות זאת עם רמה גבוהה של הצלחה, לעתים קרובות מקבל הצעות עבודה לפני סיום לימודים.

אנשי אקדמיה ומחקר

הזדמנויות קליניות מקומיות

תלמידים חוויות קליניות ביחידות שיקום באשפוז, דיור מוגן, בתי ספר יסודיים, טיפול לטווח ארוך, והגדרות בריאות וקהילה בעיסוק. Froedtert בית החולים (מרכז טראומת רמת 1) ובית החולים לילדים של וויסקונסין, ממוקמים מעבר לכביש מWLC, מספקים הזדמנויות לתלמידים להשתתף באופן קבוע בהגדרות לטיפול אקוטיות.

אמצעי המדינה-של-האמנות-

תכנית הסיעוד ממוקמת בGENERAC הול. מתקן 81700 רגל מרובע זה מאפשר סטודנטים לתואר ראשונים לחוות ציוד וטכניקות שתלמידים במוסדות רבים אחרים לא היו גישה לעד בוגר בית ספר המדינה של האמנות. מגמות סיעוד לקבל הכשרה במעבדה הסיעוד, הכוללת סימולטורים מתון באיכות אנושיות מטופל, ושישה אזורי טיפול בחולה בודדים ותחנות עבודה. סימולטורים לאפשר לתלמידים לקחת סימנים חיוניים, לשמוע קולות לב וריאות, לטפל בפצעים, ולהגדיר את משתנים בלתי תלוי, תרגול המיומנויות שלהם לפני הטיפול בחולים אמיתיים.

מעבר לכיתת הלימוד

הזדמנויות מוֹרֶה

סטודנטים יכולים להשתתף בהתמחות מעשית, שמספקת להם 120 שעות של אימונים אחד-על-אחד. התפקיד הוא גדול לטיפוח הצעות עבודה בעתיד ומציע לסטודנטים הזדמנות יש להם ניסיון סיעוד בעולם האמיתי תחת הדרכתו של איש מקצוע מנוסה. ניסיון זה מוביל לעתים קרובות הצעות עבודה לפני סיום לימודים.

בריאות עולמית

כחלק מתכנית הלימודים הנדרשים שלהם, תלמידי סיעוד לנסוע לזמביה בסוף שנתם הזוטרה ללמוד יישום תוכניות בריאות על פני הגלובוס. אמנם יש, הם רואים נהלים רפואיים ונהלים במרפאות ובבתי חולים מקומיים, ללמוד על תרבויות שונות, ולנהל תוכניות חינוך לבריאות.

בוגר בית ספר ובקריירה

בית ספר למוסמכים

תואר WLC סיעוד, יחד עם ניסיון בעולם האמיתי, מספק רקע ההכרחי לקבלה ללימודי התואר השני רוב התוכניות.

קריירה

התואר ראשון בסיעוד מWLC עלול להוביל לקריירה מצליחה במגוון רחב של הגדרות, כולל מרפאות קהילה, בבתי חולים עירוניים או כפריים, ומדינות משאבים לעניים. מגמות סיעוד בWLC מוצעות עבודות לפני הסיום בשל מוניטין התכנית זכתה לסטודנטים בהפקת שמראים יושרה ואכפתיות ומקצועית. בוגרי סיעוד WLC מחזיקים בעמדות רצויות בחדרי מיון, יחידות לטיפול נמרצים, יחידות טראומה, יחידות רופאת נשים, ויחידות אונקולוגיה כיום. הם כרגע עובדים בבית החולים Froedtert, המרכז הרפואי של אורורה סנט לוק, המרכז רפואי סיני אורורה, בית החולים לילדים של וויסקונסין, ובית החולים של אוניברסיטת קולומביה סנט מרי, כמו גם מגוון רחב של הגדרות אחרות ברחבי האומה.

תכנית סיעוד התקבל בגיל צעיר

ויסקונסין הלותרנית מכללה מכירה בטבע התחרותי של תוכניות סיעוד מכללות. תהליך הקבלה המוקדם מיועד למועמדי סיעוד מוטיבציה גבוהה שכרגע מתקדמים דרך השנה הבכירה שלהם בבית הספר תיכון על מנת להבטיח להם מקום בתכנית הסיעוד המכובדת נרחב של המכללה.

12
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and aw ... קרא יותר

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and awards the Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, and Master of Arts degrees with liberal arts and professional majors and several pre-professional programs. קרא פחות