ראשון בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

תכנית סיעוד BSN מאפשרת לתלמידים להרוויח שלוש שנים מואצות Baccalaureate של מדע בסיעוד בבית הספר לרפואה הקריביים.

תכנית BSN בסיעוד משלימה את בית הספר לרפואה הקריביים ועוזרת לענות על הצורך המקומי, אזורי והגלובלי לאחיות מיומנות, רחומות. בנוסף להקלת מחסור סיעוד קריטי, בוגרי תכנית BSN של חאווייר הם גם יכולים להשתמש בהשכלתם כדי להשיג תפקידי מנהיגות במתן ושיפור בריאות באמצעות תקשורת אפקטיבית.

תכנית BSN משלבת מינימום של 58 שעות סמסטריאליות של תכניות חינוכיות במדעי הרוח הכולל מדעי טבע ומתמטיקה, תקשורת, מדע ורוח חברתיים-התנהגותי. המשימה של בית הספר לסיעוד XUSOM היא להכין אחיות-משכיל הבגרות רשומה (RN), אשר לאחר מכן לספק שירותים רחומים, ומספק את רמת טיפול סיעודי בטוח הגבוהה ביותר ליחידים, משפחות וקהילות. אתה תלמד את זה באחד מבתי הספר לרפואה הקריביים הטובים ביותר בעולם.

דרישות יישום

כדי להחיל את תכנית הסיעוד, המועמד ראשון להתקבל לאוניברסיטת Xavier.

לפנות לאוניברסיטת בייר, המועמד חייב: - הכנס הבא למשרד קבלה: טופס בקשה; * רשמי תיכון תמליל, או דו"ח ציון רשמי של המבחן הכלל חינוך הפיתוח (GED); או תמלילי אשראי אקדמיים לפני - לספק תוצאות רשמיות של מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL) 80 ומעלה במבחן מבוסס האינטרנט, או 550 או גבוה יותר בבחינה מבוססת הנייר אם נדרשו על ידי סגל ועדת מבצעים או לבית ספר שותף.

  • לספק צילום או פקסימיליה של דף ההזדהות ופקיעה של דרכונו של הסטודנט.
  • במועד הקבלה לאוניברסיטה, המבקש משלימה את הליגה הלאומית לבחינת סיעוד טרום כניסה (PAX) במהלך הסמסטר הראשון.

  • תעתיקים רשמיים הם אלה שנשלחו ישירות לאוניברסיטת Xavier מהמוסד המנפיק. כל תמליל מסומן "שהונפק לתלמיד" או כל תמליל שנמסר ביד על ידי הסטודנט לא נחשבת תמליל רשמי. אם ניתן לבצע הערכות תמלילי תיכון דרוש, על ידי מעריכי אישורים חינוכיים או שירותי חינוך העולם.

קריטריונים לקבלה אוטומטית לאוניברסיטות כוללים ממוצע מצטבר כיתה נקודה 3.0 ומעלה וציון מינימאלי מורכב של 20 על המעשה או 950 ביום שבת (תת-ציון קריאה ומתמטיקה קריטיות משולב).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad ... קרא יותר

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad can easily be reached by direct flights from all over the world. קרא פחות