תואר ראשון במדעים ביו-רפואיים (BSc)

הערעורים שלנו התואר הראשון בהצטיינות ביו-רפואי המדע כמובן תואר לתלמידים עם רקע מדעי שמעוניינים בקריירה במעבדות בית חולים, מחקר מדעי או מחקר נוסף.

זהו קורס דינמי לימד על ידי מרצים נלהבים ומגובה על ידי מומחים בתחום. המעבדות וחדרי לימוד שלנו הם חדשים ונבנה למפרט שלנו על מנת להבטיח שיש לך את החוויה הטובה ביותר האפשרית, ויש לנו כתרים מספר התלמידים שאנו נוקטים כדי להבטיח כיתות קטנות מקבלות חוויה לימודית מותאמת באופן אישי.

התואר הוסמך על ידי המכון ביו-רפואי למדע, לתת לתלמידי הסמכה מקצועית שיכול לקחת אותם על נתיב קריירה מוכרת.

מידלסקס לאחרונה פתח מעבדות Bioanalytical המדינה של האמנות שלו להוראה ולמחקר. עם השקעת הסכום של 3 מ'£ התאמת המתקנים, ובמקרים מסוימים לעלות, אלה המוצעים בבתי ספר לרפואה בבריטניה.

המעבדות לספק את הדור הבא של מכשור מדעי לניתוח מולקולרי, לפרסם העידן הגנומי - בקנה אחד עם ההתמקדות החדשה במחקר מדעי על חלבון-ציד ולא גן-ציד.

כמו גם בשימוש על ידי סטודנטים לתואר ראשון והתואר שניים, הם יהיו בשימוש על ידי סגל אקדמי ומחקר שממשיכים חלוצים מחקר במיוחד בפיתוח טיפול במחיר סביר עבור חולי סרטן הקשורות לאיידס במדינות עולם שלישיים.

חלק מהתכונות העיקריות של המעבדות החדשות הם:

  • ספקטרומטר מסה וחבילת מיקרוסקופ אלקטרונים - דיור כל Shimadzu Krytos AXIMA CFR MALDI-TOF MS החדש; LC-MS 2010a וGC-MS QP5050A מכשירים ומיקרוסקופ אלקטרונים סורק.
  • ביו-רפואי להוראת מדעי מעבדה - מתקן כושר חמישים וסטודנט לידות על הוראת מיומנויות מעבדה.
  • בזמן אמת (תגובת שרשרת פולימראז -multiplication של חלק קטן מגן) דיור מעבדה מולקולרי ביולוגיה מחקר PCR, ורצף של גנים, כמו גם ציוד ג'ל אלקטרופורזה והדמיה ג'ל וניתוח 2D.
  • מעבדה רקמת מחקר תרבות - שלוש בכיתה השנייה ארונות בטיחות ביולוגיים, מיקרוסקופיה וידאו ובקבוק הרים בגובה מלא וחממות CO2 סטנדרטיים
  • מעבדת מחקר היסטולוגיה - cryostats דיור, microtomes הסטנדרטי וציוד ההדמיה מיקרוסקופ פלואורסצנטי
  • מעבדה ביוכימיה כללית מחקר - immunoassay דיור, כרומטוגרפיה (טכניקות הפרדת -separating תערובות ומולקולות), CZE, HPLC, FPLC, LC וציוד הפרדה כללי.


דרישות כניסה


רמות 280 נקודות תעריף כולל שני A2s רצוי בביולוגיה או כימיה, בתוספת כיתות GCSE AC במתמטיקה והשפה אנגלית. או: BTEC הלאומי דיפלומה / VCEs / ארגון IB / התקדמות מתקדמות דיפלומות / גישה למדע קורס בתעריף שווה מעל. יישומים ממועמדים ללא כישורים פורמליים בברכה, בתנאי שהם יכולים להפגין רמות המתאימות של יכולת וניסיון רלוונטיים.

דרישות שפה האנגלית


אתה חייב להיות סמכות בשפה אנגלית ואנחנו בדרך כלל דורשים כיתה ג GCSE או הסמכה שווה ערך. דרישות השפה האנגלית הנפוצות ביותר לסטודנטים בינלאומיים הן IELTS 6.0 (עם מינימום של 5.5 בכל ארבעת המרכיבים) או אינטרנט TOEFL מבוסס 72 (עם לפחות 17 בהאזנה וכתיבה, 20 בדיבור ו -18 בקריאה).

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 14 תוכניות שמוצעות על ידי Middlesex University London »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2019
אוג 2019
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
9,000 GBP
- בריטניה ואיחוד האירופי; £ 10.400 - ללא איחוד אירופי
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date