ראשון בבית המרקחת

כללי

תיאור התכנית

ראשון בבית המרקחת

התכנית כוללת קורסים הבאים:

דרמטולוגיה ותמרוקים

קורס זה מציג את רוקח העתיד להיבטים חשובים של מחלות עור, המתמקד בהצגת המשותפת שלהם והטיפול התרופתי הרלוונטי שלהם בין אפשרויות טיפול אחרות. כמובן מתייחס להערכה, טיפול והפניה של הפרעות המשפיעות על העור, ציפורניים, שיער או קרומים ריריים. קורס זה לוקח בחשבון את המבנה ותפקוד של העור ואברי מטרה אחרים ליישום מוצרי קוסמטיקה. יתר על כן, היא חוקרת את העור, שיער וציפורני פיזיולוגיה, בעיות, אבחון, טיפול ומניעה ומרכיבי דרמו קוסמטיקה וניסוחים, תרופות של יופי.

בית מרקחת חלוקה בפועל

קורס זה מתמקד בהיבט הקליני של בית מרקחת כמו גם הפרקטיקות שלה. כל תלמיד יהיה לעבוד בנפרד מתחנת בית המרקחת שלו במעבדה מחלק. חלק מהתלמידים יוצבו בהגדרות מרקחת נוצרו באוניברסיטה בעוד שאחרים לשחק את התפקיד של חולים. מחלק שיטות עבודה, ייעוץ ובדיקת תגובות בין תרופתיות ושיטות מרקחת אחרות ייושם בקורס זה, כך שהתלמיד יהיה הערכה לכישורים קליניים ומעשיים עם סיום לימודים. פגישת ייעוץ תתקיים בסופו של כל מפגש מעבדה.

Pharmacoeconomics

קורס זה מציג את מושגי יסוד בחשבונאות שימושי לתרגול מרקחת, כמו גם מיקרו הבסיסי ותאוריות כלכליות מאקרו. נושאים יתמקדו באספקה ​​וניתוח ביקוש, אינפלציה, מאזן, דוח רווח והפסד ומושגים אחרים דרושים כדי להשיג ניהול פיננסי אופטימלי ולפגוש מדיניות סמים לאומית. קורס זה מלמד את התלמידים להעריך מחקרי תוצאה כלכלית וקלינית בריאות וליישם ניתוח pharmacoeconomic בפרקטיקה קלינית.

עדכון אחרון: נוב 2014

אודות בית הספר

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally.

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally. קרא פחות