ראשון בבית המרקחת

התכנית כוללת קורסים הבאים:

דרמטולוגיה ותמרוקים

קורס זה מציג את רוקח העתיד להיבטים חשובים של מחלות עור, המתמקד בהצגת המשותפת שלהם והטיפול התרופתי הרלוונטי שלהם בין אפשרויות טיפול אחרות. כמובן מתייחס להערכה, טיפול והפניה של הפרעות המשפיעות על העור, ציפורניים, שיער או קרומים ריריים. קורס זה לוקח בחשבון את המבנה ותפקוד של העור ואברי מטרה אחרים ליישום מוצרי קוסמטיקה. יתר על כן, היא חוקרת את העור, שיער וציפורני פיזיולוגיה, בעיות, אבחון, טיפול ומניעה ומרכיבי דרמו קוסמטיקה וניסוחים, תרופות של יופי.

בית מרקחת חלוקה בפועל

קורס זה מתמקד בהיבט הקליני של בית מרקחת כמו גם הפרקטיקות שלה. כל תלמיד יהיה לעבוד בנפרד מתחנת בית המרקחת שלו במעבדה מחלק. חלק מהתלמידים יוצבו בהגדרות מרקחת נוצרו באוניברסיטה בעוד שאחרים לשחק את התפקיד של חולים. מחלק שיטות עבודה, ייעוץ ובדיקת תגובות בין תרופתיות ושיטות מרקחת אחרות ייושם בקורס זה, כך שהתלמיד יהיה הערכה לכישורים קליניים ומעשיים עם סיום לימודים. פגישת ייעוץ תתקיים בסופו של כל מפגש מעבדה.

Pharmacoeconomics

קורס זה מציג את מושגי יסוד בחשבונאות שימושי לתרגול מרקחת, כמו גם מיקרו הבסיסי ותאוריות כלכליות מאקרו. נושאים יתמקדו באספקה ​​וניתוח ביקוש, אינפלציה, מאזן, דוח רווח והפסד ומושגים אחרים דרושים כדי להשיג ניהול פיננסי אופטימלי ולפגוש מדיניות סמים לאומית. קורס זה מלמד את התלמידים להעריך מחקרי תוצאה כלכלית וקלינית בריאות וליישם ניתוח pharmacoeconomic בפרקטיקה קלינית.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Lebanese International University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 2019
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
240 USD
לאשראי
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date