קורס קיץ - רפואה (לגילאי 19-25)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה

רפואה היא ללא ספק אחד המקצועות המאתגרים ביותר, ואחד נוגע בכל אחד מאיתנו בנקודות שונות לאורך כל חיינו. אם תהית אי פעם מה בדיוק "שבועת היפוקרטס" היא, או איך המקצוע הרפואי הולך על לחקור טיפולים חדשים, הקורס הזה הוא בשבילך. באמצעות תהליך למידה אינטראקטיבי עם סקרנות אינטלקטואלית ודיון בבסיסו, תוכלו להשיג הבנה של כמה מהאתגרים העומדים בפני מקצוע הרפואה, כמו גם בניית תמונה של סניפים שונים של הרפואה המודרנית.

תוכן אקדמי

קורס זה מציג לך ואת familiarises לך את המשמעת מורכבת הרפואה, הן כמקצוע מרדף אקדמי. תתחיל על ידי בהתחשב נושאים רחבים יותר כגון אתיקה רפואית - נושא מעורר מחשבה כי תוכל לחקור דרך מתלבט תרחישי בעית מקרים עם חבריו הסטודנטים שלך. לאחר מכן תוכל להסתכל אזורים תיאורטיים כגון שיטות מחקר, כמו גם צובר לייסוף הכישורים הדרושים כדי לעסוק ברפואה. בנוסף להבנת הסניפים השונים של רפואה ומה שהם מדברים עליו, תוכל ללמוד על עוד היבטים ספציפיים כגון האנטומיה של גוף אדם, במה זה כרוך בהליכים רפואיים בסיסיים, ואפילו איך להשתמש בחלקים מסוימים של ציוד רפואי.

מ '

למה לקחת את הקורס הזה?

הקורס לרפואת אקדמית אוקספורד רויאל מיועד שנת חופש וסטודנטים לתואר ראשונים ובוגרים אחרונים. נוכחותך על הקורס נותנת לך מעורר מחשבה ואינטלקטואלי מגרה דרך לבלות חלק הקיץ שלכם, להרחיב את הידע הכללי שלך ולשפר את קורות החיים שלך עם חוויה חינוכית מאתגרת.

וכן בפיתוח הידע שלך היבטים שונים של תרופות, כמובן מרגש זה מלמד מיומנויות להעברה רבים אשר יהיה בעל ערך רב באוניברסיטה כאשר פונים לקבלת עבודה. לדוגמא, דיון הוא מרכזי הוראה בקורס הזה, כלומר תוכל לפתח אמון להרכיב, להביע והגנת דעה. כמו כן תוכל לבנות על היכולת שלך לעבוד ביעילות בקבוצות קטנות, וזה הכנה מצוינת עבור העבודה, ועל סוג של לימוד שתעשו באוניברסיטה אם אתה עדיין לא מיושם.

זכאות מקדימה

סטודנטים בתכנית לרפואה:

  • חייבת לעמוד מדיניות הגיל שלנו.
  • חייב להיות דוברי שפות אנגלית שוטפת או כמעט רהוטה - אם אינך בטוח אם רמת האנגלית שלך מתאים עבור תוכנית זו, אנא צור קשר עם צוות רישומים שלנו על admin@oxford-royale.co.uk והם יוכלו לסייע לך.
  • חייב להיות מסוגל לעמוד בדרישות הבסיסיות של התכנית, מבחינת נוכחות בשיעורים, ארוחות ואירועים. אנא צור קשר עם צוות הרישומים שלנו לקבלת מידע מפורט יותר.
  • צריך לבדוק את דרישות הקדם של כל כתב אופציה הם בוחרים לפני להרשם, על מנת להבטיח ברשותם את הידע הדרוש כדי ליהנות מן הנושא נדון בכיתות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Oxford Royale Academy students sleep, eat and study in a college of the University of Oxford — just like the University’s undergraduates. This gives our students the rare opportunity to experience the ... קרא יותר

Oxford Royale Academy students sleep, eat and study in a college of the University of Oxford — just like the University’s undergraduates. This gives our students the rare opportunity to experience the magic of life in a College of the University of Oxford. קרא פחות
אוקספורד , יארנטון + 1 יותר פחות