קורס קיץ - מבוא לרפואה (לגילאי 13-15)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה

שבועות חדש בקורס יתעכב בגילי 13-15 למשמעת המרגשת לרפואה. עם הדרכה ממורים מומחה של אוקספורד רויאל האקדמיה, המשתתפים יעסקו במחקר תיאורטי של האנטומיה האנושית ונושאים הקשורים, לצד הפעלות מיומנויות אינטראקטיבית כדי לעזור להם לפתח מיומנויות מפתח עבור לימודיהם בעתיד, כגון מצגת וכישורים בינאישיים. מטרות המפתח של מבוא לקורס לרפואה הם להקנות לתלמידים עם מידע מוקדם לגבי החיים כרופא, וכדי לתת להם יתרון של הידע הנדרש כדי להגיע לשם.

עבור תלמידים בגילאי 16-18, ORA מציעה את קורס הכנת הספר לרפואה.

תוכן אקדמי

קורס זה מציג לסטודנטים לחקר האנטומיה האנושית ונושאים תיאורטיים הקשורים. הוא כולל אלמנטים מעשיים משמעותיים, לתת לתלמידים את ההזדמנות כדי ללמוד את היסודות של פרוצדורות רפואיות וכיצד להשתמש בציוד רפואי בבתי סדנאות אינטראקטיביות.

כמו להיות רופא גם דורש כישורים בין-אישיים חזקים כדי להקל על יחסים טובים עם חולים, כמובן זה גם יעזרו לתלמידים לפתח אלה החשוב כל מיומנויות רכות לצד התאוריה הטכנית הם ילמדו. סטודנטים על מבוא לקורס לרפואה חייבים גם ליהנות טיולים ללונדון, שם הם מקבלים אתרים בעלי משמעות רפואית כגון הקולג 'המלכותי של מוזיאון האנטר המנתחים, תיאטרון ההפעלה הישנה (ואכן, העתיק ביותר באירופה), ואת האוסף Wellcome של רחב -ranging תערוכת חפצים ויצירות אמנות בהשראת ההתקדמות הרפואית.

דרך שתי חשיפה מעשית ותיאורטית לעולם המאתגרים ומרגש של לימודי רפואה, סטודנטים יקבלו את ההזדמנות כדי להעריך אם הם היו להיות מסוגלים לתת קריירה רפואית בעתיד. הם ייהנו ממומחיות סגל ההוראה שלנו, כמו כל המורים בקורס הזה יהיו רופאים מוסמכים או סטודנטים נוכחיים לרפואה.

מ '

מטרות למידה

עד סוף הקורס, הסטודנטים יהיו:

 • למד את היסודות של האנטומיה ואת המדע מאחורי לרפואה;
 • מיומנויות חדשות מפותחות בסדנאות מיומנויות מעשיות;
 • נחשב ועשה תוכניות נתיבי הקריירה עתידם;
 • צבר יתרון על הכביש לבית הספר לרפואה.

כישורי חיים להעברה

המשתתף על המבוא לקורס לרפואה מעודד לעבוד על מיומנויות מפתח במהלך זמנם עם ORA. אנו מאמינים כי הניסיון של הגרים ולומדים עיר היסטורית חשובה, רחוק מהבית, מאפשר לתלמידים שלנו לפתח חבילה של מיומנויות להעברה, מעבר לאלה העומדים לרשות התלמידים בסביבת בית הספר שלהם. ויטל להצלחה בעתיד בכל קריירה, מיומנויות אלה כוללות:

 • פיתוח עוצמות עצמאות, ויסות עצמי הערכה עצמית;
 • ביטחון בהתמודדות עם מגוון רחב של אנשים ומצבים חדשים;
 • אחריות ללמידה עצמו, ניהול זמן, ועבודה עם אחרים;
 • תקשורת מיומנויות דיבור, הקשבה, והצגת טיעונים יעילים במגוון של קשרים שונים.

הסטודנטים שלנו

בכל קיץ, ORA מברך מאות של תלמידים מחוננים, ביותר מבחינה אקדמית המבריקים בעולם לקורסים אוקספורד שלנו. בשנת 2016, המשתתפים הגיעו 108 מדינות שונות, כשכל אחד מביא איתם תרבויות ייחודיות, פרספקטיבות וסיפורים לחלוק עם חבריהם החדשים. עבור מבוא תכנית לרפואה, סטודנטים מ -37 מדינות השתתפו.

פקולטת ההוראה שלנו

בשעת אוקספורד רויאל האקדמיה אנו מחויבים לספק לתלמידים שלנו את המתאימים ביותר ואנשי סגל הוראה איכותי זמין. כל מורי האקדמיה רויאל אוקספורד נלהבים נתיניהם, והם מצפים עובר את הידע שלהם על לתלמידיהם בקיץ הזה!

הרצאות אורח ודיונים

בשעה בז"א, אנחנו הולכים צעד נוסף כדי לשפר את חוויית לימודים בחו"ל של תלמידינו. במסגרת זו, מדי שנת צוות האירועים המסורים שלנו מארגן סדרה של הרצאות אורח מרתקות. מרצים אורחים מגיעים ממגוון רחב של רקעים ותחומי התמחות, כולל העולמות של התקשורת, הטלוויזיה והאקדמיה באינטרנט. הסטודנטים שלנו גם יש את האפשרות לצפות ולהשתתף בכמה ויכוחים, אשר יתקיימו בקמפוס. אלה נעות בין דיונים פורמליים לוח המעורב סגל הוראה ואנשי צוות אחר, כדי שיחות בלתי רשמיות על "נושאים חמים" הנוכחיים בראשות יועצים.

טיולים מאמנים

בבריטניה יש מורשת תרבותית עשירה, וקורס עם אוקספורד רויאל אקדמיה הוא הדרך המושלמת עבור לומד צעיר כדי להתנסות. כל הקורסים כוללים ORA טיולים המאמן למקומות בעלי משמעות היסטורית וחברתית בבריטניה. על מבוא 2 שבועות קורס רפואה, המשתתפים יהיו לעלות על מאמן ORA לשני יעדים כאלה. בקיץ האחרון, טיולים מאמנים לתלמידים בגילאים 13-15 כללו ביקורי מגדל לונדון Cotswold Wildlife Park.

פעילויות מחוץ לבית

בשעה בז"א, אנחנו לא שוכחים שהתלמידים שלנו נמצאים בחופשה! כלול עם כל קורס בז"א הוא לוח זמנים מחוץ לשעות לימודים, תוכנן בקפידה על ידי צוות האירועים המסור שלנו על מנת להבטיח את תלמידינו להשתעשע, להתיידד ולקבל את המרב להיות באוקספורד.

זכאות מקדימה

סטודנטים על מבוא התוכנית לרפואה:

 • חייבת לעמוד מדיניות הגיל שלנו.
 • חייב להיות דוברי שפות אנגלית שוטפת או כמעט רהוטה - אם אינך בטוח אם רמת האנגלית שלך מתאים עבור תוכנית זו, אנא צור קשר עם צוות רישומים שלנו על admin@oxford-royale.co.uk והם יוכלו לסייע לך.
 • חייב להיות מסוגל לעמוד בדרישות הבסיסיות של התכנית, מבחינת נוכחות בשיעורים, ארוחות ואירועים. אנא צור קשר עם צוות הרישומים שלנו לקבלת מידע מפורט יותר.
 • צריך לבדוק את דרישות הקדם של כל כתב אופציה הם בוחרים לפני להרשם, על מנת להבטיח ברשותם את הידע הדרוש כדי ליהנות מן הנושא נדון בכיתות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Oxford Royale Academy students sleep, eat and study in a college of the University of Oxford — just like the University’s undergraduates. This gives our students the rare opportunity to experience the ... קרא יותר

Oxford Royale Academy students sleep, eat and study in a college of the University of Oxford — just like the University’s undergraduates. This gives our students the rare opportunity to experience the magic of life in a College of the University of Oxford. קרא פחות
אוקספורד , יארנטון + 1 יותר פחות