קורס מקוון קצר למסירה בריאות גלובלית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

הצטרף לקהילה בריאות עולמית בניתוח כיצד מבני כוח מעצבים את התגובה למחלות באמצעות הקורס המקוון הקצר המקוון Global Delivery Delivery של הרווארד. בקורס זה תנתחו את התפשטות אבולה, HIV / AIDS ו- MDR-TB ואת השפעת בריאות הנפש ברחבי העולם. ככל שתתקדמו, תשקלו כיצד תוכלו לשלב למידה מהדוגמאות הללו בפרקטיקות שלכם. תלמד את הגורמים הביולוגיים והחברתיים הקשורים זה לזה המשפיעים על אתגרי בריאות גלובליים מורכבים ומקשרים אותם על ידי סקירת מחקרי מקרה. בסוף הקורס תרכיב תוכנית התערבות בריאותית ליישומים בעולם האמיתי.

במהלך קורס זה:

  • רשת עם קבוצה עמיתים של מקבלי שינויים בריאותיים גלובליים בפורומים כוללים.
  • הבן כיצד תהליך ניהול השינויים מעניק לך מרחב וביטחון לחשוב מחדש על גישות הבריאות המקובלות.
  • שתף את תיק הראיות הדיגיטלי שלך שנוצר במהלך הקורס כהוכחה למחויבותך לתחום מתפתח, בינתחומי.

למידע נוסף

מבנה הקורס

במהלך קורס מקוון זה בן שמונה שבועות מטעם ה- VPAL של הרווארד, תהיה לכם הזדמנות ללמוד מהפקולטה המוערכת של הרווארד, כולל פול פארמר וארתור קליינמן, ולנתח גישות ביו-חברתיות העוסקות ביעילות בפער הלידה בבריאות. הקצו 8 עד 12 שעות ללימודים כל שבוע ולמדו בקצב שלכם. כל מודול יוצא מדי שבוע, ומאפשר גישה גמישה אך מובנית ללמידה. קורס מקוון זה משלב מדיה עשירה ואינטראקטיבית, כגון קטעי וידאו, אינפוגרפיקה ופעילויות למידה אלקטרונית, כמו גם רכיבים דידקטיים מסורתיים, כגון מקרי מקרה ופתרונות מודולים כתובים.

מאפיין את גישת המקרה-שיטה, תעסוק בלמידה שיתופית באמצעות פורומי דיון. אתה יתמוך כשאתה עוסק בפעילויות פרטניות ודיונים קבוצתיים, ומבטיח שאתה מרגיש בטוח בהגשת העבודה הטובה ביותר שלך בכל תאריך יעד שבועי.

הורד את חוברת הקורס

מי ייהנה?

קורס מקוון מקוון זה יתאים לעובדי בריאות הציבור ולעובדי סיוע המעוניינים בדאגות לבריאות הציבור. מנהיגי בריאות הציבור העובדים בתפקידי ייעוץ, מומחים למחלות זיהומיות, כמו גם חוקרים קליניים, יהנו מהניתוח כיצד מבנים כוח משתנים מעצבים את התגובה לעול העולמי של המחלה.

כיצד להירשם

אין דמי רישום או תנאים מוקדמים אקדמיים לקורס מקוון זה. זה זמין לאנשי מקצוע בעבודה, ללא קשר למיקום, לימודים אקדמיים או ניסיון בעבודה. עם זאת, בכדי לסיים קורס תצטרך חשבון דוא"ל שוטף וגישה למחשב ולאינטרנט, כמו גם לקורא PDF. יתכן שתצטרך להציג מצגות של Microsoft PowerPoint ולקרוא וליצור מסמכים ב- Microsoft Word או ב- Excel.

הירשם עכשיו!

medic, hospital, laboratoryDarkoStojanovic / Pixabay

שאלות נפוצות

קורס מקוון מקוון זה מוגש באופן מקוון לחלוטין, בשיתוף עם מובילים בתחום החינוך הדיגיטלי, GetSmarter, מותג של 2U, Inc. טכנולוגיה עונה על הקפדה אקדמית במודל המתווך של GetSmarter, המאפשר ללומדים לכל החיים ברחבי העולם להשיג מיומנויות רלוונטיות בתעשייה. המוסמכים על ידי המוסדות האקדמיים הנחשבים בעולם. מודל הוראה אינטראקטיבי ותומך זה מיועד לאנשי מקצוע עסוקים. צפו בקורס המקוון הקצר המקוון Global Delivery Delivery של הרווארד באתר GetSmarter כדי ללמוד על תאריכי הקורס הקרובים, מחיר הקורס ומידע נוסף.

הורד את חוברת הקורס למידע נוסף.

מה הקמפוס המקוון?

הקמפוס המקוון יהיה הכיתה הווירטואלית שלך לאורך כל הקורס. באמצעות הממשק הקל לשימוש שלה, תהיה לך גישה למגוון רחב של פורמטים של תכני הקורס, כולל הרצאות וידאו אינטראקטיביות, הערות מודול, חידוני תרגול, תקציבי משימות ומשאבי אינטרנט נוספים.

בקמפוס המקוון, תוכלו גם לשאול שאלות ולקיים אינטראקציה עם חבריכם התלמידים ומורה ראש דרך פורומי הדיון המקוון. אם אתה נתקל בבעיות טכניות, או שאתה זקוק לייעוץ ממנהל ההצלחה האישי שלך, אתה יכול להשתמש בקמפוס המקוון כדי ליצור קשר.

הזמן פגישה עם יועץ הקורס שלך

[בקש שיחה]

אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... קרא יותר

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. קרא פחות
בקר באתר בית הספר