פסיכולוגיה

כללי

תיאור התכנית

למה פסיכולוגית UNIVAS?

הקורס לפסיכולוגית UNIVAS מבוסס על הצעת תכנית לימודים מעודכנת ומותאם התקדמות שינויים מדעיים חברתיים-תרבותיים, המאפשר הכשרת אנשי מקצוע מסוגלים לספק שירותים לתקני איכות עקרונות אתיים. מטרת הקורס הוא להקנות, מההתחלה, עידוד החוויה של מקצוע דרך שלבי תצפית ותרגול, ממוקד לקהילה וגם במעבדות שלהם עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, כגון מעבדת הערכה פסיכולוגית של מעבדת פסיכולוגיה ניסויית, ייעוץ פסיכולוגי מרכז שירות פסיכולוגי. קורס הפסיכולוגיה מוכנס באזור הרוח ויש לו סגל מורכב של מסטרס רופאי מוסמכי אוניברסיטות יוקרתיים בברזיל.

יותר לימודים מתייחסים לדרישות של MEC מציעים הכשרה מקיפה, עם דגש מיוחד על תחום הבריאות, אשר הדגיש נרחבת במחנות אימונים שלנו. אנחנו בעיקר עין לכיוון התנועה הדינמית של החברה וצרכיה.

ביצועים מקצועיים

המתודולוגיה בשימוש בקורס לפסיכולוגיה UNIVAS מאפשר היווצרות של אנשי מקצוע עם יתרון תחרותי ראייה רחבה של תופעות ליועצים, ולהבטיח המענקים התלמיד עצמו קריירה מוצלחת. הפסיכולוג של שדה הוא רחב, מתייחס לנושאים כמו בריאות, ארגונים, חינוך, חוק, קהילה, ספורט, כלכלה וצריכה, התמודדות עם אנשים שונים ובעיות טיפול שונות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A Universidade do Vale do Sapucaí (Univás) é mantida pela Fundação de Ensino Superior do Vale do Sapucaí (FUVS). Foi fundada em 3 de setembro de 1965, e ao longo de sua existência já formou mais de 10 ... קרא יותר

A Universidade do Vale do Sapucaí (Univás) é mantida pela Fundação de Ensino Superior do Vale do Sapucaí (FUVS). Foi fundada em 3 de setembro de 1965, e ao longo de sua existência já formou mais de 10 mil profissionais. קרא פחות