פיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

המחלקה לפיזיותרפיה (הראשונה) מוצעת קאמפי נובה איגואסו איטפרונה במשמרת הלילה על 4200 שעות ו 10 סמסטרי קיימא.

תכנית לימודים

המהלך הראשון של פיזיותרפיה - איגואסו נובה הקמפוס מוצע עם עומס עבודה כולל של 4200 שעות שישולמו לפחות חמש (5) שנים, בהתאם להחלטת CNE / CES nº 4/2009. הפרויקט הפדגוגי של המהלך הראשון של פיזיותרפיה - איגואסו נובה קמפוס - מספק לאספקת LBS כקורס חובה בתכנית, כפי שחזה החקיקה עבור הרווקים. תכנית הלימודים של הקורס פותחה תוקן ללא הרף כדי לענות על הצרכים האמיתיים של הסטודנטים ואת השינויים המוצעים על ידי המורים, לאחר הערכה. לפיכך, המבנה הזה נשאר מעודכן לציית להנחיות תכנית הלימודים הלאומיות.

מעבדות

קורס פיזיותרפיה - UNIG- נובה איגואסו - יש תשתית וחומרים מספיק ומתאימים את הפעולה של דיסציפלינות, זה מתייחס שיעורים מעשיים. השיעורים הנלמדים במעבדות / רווחים של פעילויות מעשי שמטרתו להציג את הקשר מעשי פעיל אקדמיים עם פעילויות בעתיד צריך לפתח בעבודתם המקצועית ובמקביל איחוד הסטודנטים מושגים תיאורטיים על ידי סטודנטים, קידום interdisciplinarity.

קורס פיזיותרפיה - UNIG- נובה איגואסו - יש תשתית מספקת והולם את מספר המשרות ואת התפקוד של דיסציפלינות, זה מתייחס שיעורים מעשיים. הפעילויות שתבוצענה מתוזמנות על לוח זמנים של שיעורים מעשיים. במהלך מימוש פעילויות חינוכיות בתוך מעבדות, המורים והתלמידים חייבים לבצע את הכללים לשימוש במעבדת המרפאה, כמו גם את הסטנדרטים ביו-ביטחון. המורה האחראי כמובן אחראי בקרת גישה, שימוש בציוד ושימור של ציוד המשמש במהלך הפעולות המעשיות.

קורס פיזיותרפיה של UNIG במהלך דרכי הוראה שפותח בתחום משתמשת מעבדות ההוראה הבאה:

  • רב תחומי מעבדה לי;
  • מעבדה רבה תחומית השני;
  • Eletrofototermoterapia מעבדה;
  • מעבדת פיזיולוגיה של מאמץ, מדידה והערכה.

כתבים מיוחדים

קורס פיזיותרפיה - התואר הראשון UNIG - איגואסו נובה הקמפוס יש מעל 20 חתימות / גישה לכתבי עת מקצועית, אינדקס נוכחי, בדפוס או כמעט מופץ בקרב התחומים העיקריים של הקורס, רובם עם יחסי אוסף מעודכן בשלוש השנים האחרונות, לענות על התוכניות מספקות של כל מרכיבי תכנית הלימודים ואת הדרישות של הקורס.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seçã ... קרא יותר

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seção I, pág. 14017. Tem como mantenedora a Associação de Ensino Superior de Nova Iguaçu - SESNI, entidade sem fins lucrativos, de natureza filantrópica, com sede e foro na cidade de Nova Iguaçu - Estado do Rio de Janeiro. Tem como sede o Campus I, através do qual interage, nos âmbitos social, econômico, cultural e político com a Baixada Fluminense e com o norte do Estado do Rio de Janeiro, gerando tecnologia e conhecimentos fundamentais para o progresso dessas regiões, para o Estado e para o País. קרא פחות
ריו דה ז'נרו