פיזיולוגיה לתואר ראשון

כללי

תיאור התכנית

כסטודנט בפיזיולוגיה של התעמלות, תלמד כיצד פעילות גופנית משנה את המבנה ותפקודו של גוף האדם. תקבל בסיס איתן במדעי הבסיס והיישומים ותתעמק בפיזיולוגיה, אנטומיה, קינסיולוגיה, חוזק ומיזוג ובריאות בעלות הברית.

חוויה מעשית, מעשית, שזורה בתוכנית שלנו. הפרופסורים ורשת הבוגרים שלנו יפתחו דלתות להזדמנויות מדהימות בתחום. הסטודנטים שלנו לא עובדים רק ישירות עם המאמנים והספורטאים במחלקה האתלטית של ONU , אלא גם מתמחים בסטאז 'במקומות כמו מרפאת קליבלנד, בית החולים הכללי באקרון ומחלקת האתלטיקה באוניברסיטת מדינת אוהיו.

מהיום הראשון תהיה חלק מהמשפחה שלנו. תיהנו משיעורים קטנים, קמפוס בטוח ומחברויות מתמשכות. הפרופסורים התומכים שלנו יכירו אותך. הם ידריכו אותך בכל שלב בדרך כשאתה מקבל החלטות לגבי עתידך.

107037_13.jpg

תוצאות מוצקות

  • 6 התוכנית שלנו לפיזיולוגיה מתעמלת היא אחת משישה בלבד באוהיו שהוסמכה על ידי הנציבות להסמכת תוכניות חינוך לבריאות בעלות הברית (CAAHEP)
  • 7 ריכוז הכוח וההתניה שלנו הוא אחד משבעה באוהיו שיוכר על ידי ה- NSCA כתכנית להכרת חינוך.
  • 90 הסטודנטים שלנו נהנים משיעור קבלה של יותר מ- 90 אחוזים לתכניות לתארים מתקדמים לבריאות הבריאות.
  • 13: 1 ONU תלמיד יחס סגל.

בחר ריכוז

התוכנית שלנו מעניקה לך את הגמישות לחקור את תחומי העניין שלך ולשנות את דעתך. אתה לא צריך להיות בטוח במאה אחוז לגבי התוכניות העתידיות שלך. עיצבנו את תכנית הלימודים שלנו כך שהיא תהיה רלוונטית לקריירות מקצועיות רבות ושונות. אתה יכול לבחור בין שני ריכוזים שונים: מדעי קליני ושיקום וחוזק ומצב / ביצועים אנושיים.

מדעי הקליניקה והשיקום

ריכוז זה מאזן את עבודות הלימוד עם למידה יישומית (סטאז 'ושעות תצפית נדרשות) ויכין אתכם למגוון מקצועות הבריאות של בעלות הברית, כולל פיזיולוגית התעמלות או אימון אתלטי. רבים מבוגרינו משתמשים בריכוז זה כדי ללמוד תארים מקצועיים מתקדמים בטיפול פיזיותרפי או בעיסוק. סטודנטים שיודעים שהם רוצים להיות מאמן אתלטי יכולים להגיש בקשה להשתלבות בתואר שני באימוני אתלטי 3 עם אוניברסיטאות מרובות. תוכנית חמש שנים זו כוללת שלוש שנים ב- ONU לקבלת תואר ראשון בפיזיולוגיה של התרגיל ואז שנתיים באוניברסיטה אחרת לתואר שני במדעים באימוני אתלטיות.

חוזק ומצב / ביצועים אנושיים

ריכוז זה מציע תכנית לימודים מאתגרת הכוללת התנסות מעשית ויישום ידיים ומכינה אתכם לבית הספר לתארים מתקדמים או למגוון קריירות מקצועיות, לרבות שיקום לבבי, כושר תאגידי או ציבורי, או עבודה עם צוות אתלטים קולגייט או מקצועי. באמצעות שילוב של תכנית הלימודים המאתגרת שלנו ועבודתך הקשה משלך, תהיה מוכן לשבת לבחינות הסמכה לאומיות כמו אלו המוצעות על ידי המכללה האמריקאית לרפואת ספורט (ACSM) והאיגוד הלאומי לחיזוק ומצבנים (NSCA). הסמכה תבדיל אותך מהמתחרים על ידי הבטחת שאתה עומד בסטנדרטים לאומיים מחמירים של תרגול. 107033_4.jpg

תוצאות למידה

סטודנטים לתואר שני בפיזיולוגיה עיקרית:

  • בצעו הערכות פיזיולוגיות נפוצות של התעמלות (כלומר יכולת אירובית, סיבולת שרירים, חוזק שרירים, גמישות, הרכב הגוף, קצב הלב ולחץ הדם) על אנשים מיושבים ומיומנים, כפי שמוערכים על ידי הערכות מיומנות.
  • הטמנת מרשמים להתעמלות לשיפור יכולות האימון של אנשים יושבים ומיומנים.
  • הטמיע תכניות תרגילים וקידום בריאות לאנשים יושבים ומיומנים.

המדדים הבאים יתקיימו בכדי לעמוד בתקני ההסמכה הלאומיים של CAAHEP:

  • בוגרי התעמלות בפיזיולוגיה יהיו מוכנים מבחינה מקצועית ואקדמית לתעודות קליניות ומקצועיות כפי שיוערכו לפי שיעורי מעבר
  • בוגרי התעמלות בפיזיולוגיה יהיו מוכנים מבחינה אקדמית לתכניות על-תיכוניות ותארים ותעסוקת כניסה ישירה כפי שמוערכים לפי שיעורי השמה לתארים מתקדמים
  • בוגרי פיזיותרפיה מתאמנים יהיו מוכנים למקצועיהם הקשורים לפיזיולוגיה הקשורה להתעמלות, ולהערכה על ידי הערכות קדם-מתמחים, סקרי שביעות רצון מתארים וסקרי מעסיקים.

תארים ראשיים בפיזיולוגיה ממשיכים להיות מטפלים פיזיותרפיים או תעסוקתיים, איש מקצוע בשיקום לב ריאה, איש מקצוע של חוזק ומצב, מאמן אישי או איש מקצוע בתחום הכושר, מנהל תוכנית בריאות ארגונית או מאמן חוזק לצוות ספורט באוניברסיטה או ספורט.

107032_3.jpg

תוכנית הלימודים

מגמות גדולות בפיזיולוגיה נדרשות בקבוצת ליבה של 57 שעות אשראי כדי לעמוד בדרישות ההסמכה של CAAHEP. לאחר מכן התלמידים בוחרים ריכוז - מדעי קליניקה ושיקום או חוזק ומצב / ביצוע אנושי - הדורש 12 שעות נוספות. הקורסים כוללים אנטומיה ופיזיולוגיה, פיזיולוגיה מתעמלת, פיזיולוגיה של הזדקנות, פתופיזיולוגיה, תזונה ותוספי ספורט, בדיקת תרגילים ומרשם וחוזק ומצב.

"זו הייתה בחירה מצוינת עבורי בגלל התפאורה הקטנה, האווירה הידידותית והרבה הזדמנויות לצמיחה."

לינדסי אינקרוט, BS '16

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... קרא יותר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. קרא פחות