עמית למדע יישומי בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

התואר השותף לתואר שני בסיעוד (ADN) מכין את הסטודנטים לכניסה לתחום הסיעוד המקצועי. הבוגרים מוכנים לספק ליד המיטה וטיפול סיעודי מיוחד המתייחס אליהם בבתי חולים, בתים, מרפאות ומתקני טיפול סיעודי. עם סיום תכנית הסיעוד המוצלחת, בוגרים זכאים לרישיון כאחיות מקצועיות רשומות. השכלה מתקדמת בתכנית הלימודים בסיעוד זמינה עבור אחיות מעשיות מורשות.128603_nurse-2141808_1920.jpg

תוכנית הלימודים

בסיום תוכנית זו, סטודנט:

 1. הפגינו טיפול בטוח, אתי, מרוכז בחולה עם אוכלוסיות מגוונות לאורך כל תוחלת החיים.
 2. הפגינו עבודת צוות ושיתוף פעולה להשגת טיפול איכותי בחולים.
 3. השתמש בפרקטיקה מבוססת ראיות במתן שירותי בריאות.
 4. השתמש באמצעי טכנולוגיה ובטיחות כדי לשפר ללא הרף את איכות הטיפול הבריאותי.
 5. הפגינו יכולות הכרחיות לתוצאה מוצלחת בבחינת רישיון המדינה (NCLEX).

דרישות התוכנית

דרישות השכלה כללית - 17 נקודות זכות

התלמידים נדרשים למלא מספר מסוים של נקודות זכות בקטגוריות הספציפיות המוצגות להלן. כאשר קורסים ספציפיים אינם מופיעים בקטגוריות אלה, יש לבחור קורסים מרשימת קורסי החינוך הכללי של SUNY.

תקשורת בסיסית (3 נ"ז)

 • ENG 101 - כתיבה ומחקר

מתמטיקה (3 נ"ז)

 • מתמטיקה 117 - הנמקה כמותית של המכללה או שיעור מתמטיקה ברמה גבוהה יותר.

מדעי הטבע (8 נ"ז)

 • BIOL 121 - אנטומיה ופיזיולוגיה 1 (ומעבדה)
 • BIOL 123 - אנטומיה ופיזיולוגיה 2 (ומעבדה)

מדעי החברה (3 נ"ז)

 • PSYCH 101 - פסיכולוגיה כללית

דרישות תואר - 47 נקודות זכות

 • סיעוד 102 - חישובי מינון לאחיות
 • NUTR 109 - תזונה לבריאות
 • ADN 120 - סיעוד ADN 1, יסודות אחיות (ומעבדה ומחקר קליני)
 • ADN 131 - סיעוד ADN 2, סיעוד לבריאות הנפש / סיעוד לידה (ומעבדה ומחקר קליני)
 • ADN 221 - אחיות ADN 3 (ומעבדה ומחקר קליני)
 • ADN 231 - סיעוד ADN 4 (ומחקר קליני)
 • BIOL 202 - פרמקולוגיה (לאחיות)
 • BIOL 221 - מיקרוביולוגיה כללית (ומעבדה)

אשראי מינימלי בסך הכל - 64

דרישות קבלת סיעוד וצעדים

שלב 1: אמת את עבודת הקורס הנדרשת

בחינת ATI TEAS היא שלב חובה בתהליך הקבלה לתכנית סיעוד. לפני שנרשמים לבחינה, סטודנטים פוטנציאליים חייבים להסתיים הדרישות הבאות:

 • נדרשות שלוש שנים של ביולוגיה וכימיה בתיכון (עם מעבדות), יחד עם שנתיים של מתמטיקה בתיכון כולל אלגברה. אם אין לתלמיד הוכחות לקורסי תיכון, יש להשלים את עבודות הלימוד המקבילות ברמת המכללה עם ציון "C" ומעלה.
 • Westchester Community College להשלים את מבחני ההשמה Westchester Community College וכל עבודות הלימוד המתקנות הנדרשות בקריאה, כתיבה ומתמטיקה (או שיעורי לימוד באנגלית ובמתמטיקה הושלמו בציון C או יותר). להשלמת מבחני המיקומים, פנו למרכז הבדיקות של WCC לאחר הגשת מועמדות למכללה.

שלב 2: הגש בקשה למכללה

 • השלם בקשת קבלת מכללות.
 • בדוק את תאריכי תאריך היעד של היישום לגבי סמסטרים וסתיו.
 • עיין ברשימת הקבלה Westchester Community College .

שלב 3: הגש בקשה לתכנית האחיות

 • לאחר שהתקבלו למכללה וכל הדרישות המוקדמות הושלמו, הסטודנטים חייבים להיבחן במבחן ATI TEAS כדי להיבחן בתכנית האחיות.
 • צרו קשר עם משרד הקבלה הממוקם בקומה השנייה בבניין המינהל בכתובת admissions@sunywcc.edu או 914-606-6735 למידע על רישום הבחינה של ATI TEAS.
 • סטודנטים המעוניינים להגיש מועמדות לתכנית האחיות מוזמנים בחום להשתתף במושב מידע על אחיות למידע מפורט. בקר בכתובת www.sunywcc.edu/nursinginfo לתאריכים, זמנים ומיקומים.

הערות נוספות לתוכנית

 1. על מנת להמשיך בתכנית, על סטודנטים בתכנית הלימודים בסיעוד לקבל ציון מינימלי של "C" בכל קורס שאינו סיעודי. כל קורס סיעודי בתכנית הלימודים חייב להיות בעל ציון מינימלי של "C". יש להשיג GPA מינימלי של 2.0 בסוף כל סמסטר בכדי להישאר בתוכנית וללימודים.
 2. סטודנטים בסמסטר 1 חייבים לעבור בהצלחה את חישוב המינון 102 של NURSE 102 לאחיות עם ציון "C" או יותר טוב כדי להתקדם לסמסטר 2. כמו כן, בסמסטר 1 על התלמידים לעבור בחינת חישוב מינון באמצע הסמסטר עם ציון של 90% לאחר שני ניסיונות להעניק תרופות במסגרת הקלינית. במהלך המחצית הראשונה של סמסטרים 2, 3 ו -4, ייערך מבחן לפיתרון בעיות ב"מינונים ופתרונות תרופות. "על מנת להמשיך בתכנית, על התלמידים לעבור את המבחן עם ציון של 90% ב- ADN. 131 ADN- אחיות 2, סיעוד לבריאות הנפש / סיעוד ליולדות (ומעבדה ומחקר קליני) ו- 95% במחקר ADN 221 ADN- אחיות 3 (ומעבדה ומחקר קליני) ו- ADN 231 ADN- אחיות 4 (ומחקר קליני) בשני ניסיונות.
 3. ADN 131 סיעוד ADN 2, סיעוד לבריאות הנפש / סיעוד ליולדות (ומעבדה ומחקר קליני) יש שני מרכיבים:
  ADN 2 (א) בריאות הורים וילדים
  ADN 2 (B) סיעוד לבריאות הנפש
  יש לעבור כל קורס עם ציון מינימלי של "C" כדי להתקדם ל- ADN 221 ADN-Nursing 3 (ומעבדה ומחקר קליני).
 4. סטודנטים שנכשלים סמסטר או שפורשים מהתוכנית יקבלו שיקול על ידי הפקולטה להזדמנות נוספת אחת לסיים את התוכנית.

דרישות בריאות

לפני הקבלה לתכנית, כל סטודנט יגיש למשרד הבריאות של המכללה את תוצאות הבדיקה הגופנית, בדיקות מעבדה ותיעוד על הטפסים שמספק המכללה. דרישות אחרות כוללות בדיקות רקע והקרנות תרופות.

הקרנה חובה

סטודנטים שהתקבלו לתכנית זו חייבים להשלים, על חשבונם, בדיקת רקע פלילית מוצלחת ובדיקת סמים לפני תחילת הקורסים הקליניים. אנא התייעץ עם יו"ר תכנית הלימודים בתוכנית שלך לקבלת פרטים נוספים אודות לוח הזמנים והנוהל להשלמת דרישות אלה.

הסמכת החייאה

על הסטודנט לקבל הסמכה של שנתיים בקורס ספק שירותי בריאות החייאה עם הכניסה לתכנית. התלמיד אחראי על חידוש הסמכת החייאה אם הוא פג במהלך הזמן בתוכנית. אנא עיין ב יו"ר תכנית הלימודים לקבלת רשימת משאבים לקורסי החייאה.

עיסוק קליני

תרגול קליני הוא חלק בלתי נפרד מכל קורסי הסיעוד. לכן צפויה נוכחות בכל מפגשי המעבדה הקלינית. סטודנט שעבר שניים היעדרויות או יותר חייב להופיע בפני הפקולטה בכדי לקבוע פעולה מתאימה, שעשויה לכלול הפחתת ציונים או פיטורים מהתכנית. הובלה לסוכנויות קליניות היא באחריות התלמיד. על כל הסטודנטים לכלול את הביטוח יש לבצע ביטוח רשלנות רפואית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affe ... קרא יותר

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affects the lives of all who enter its doors. קרא פחות