ניתוח כללי (CHM - למידה מקוונת)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

זה שנתיים, במשרה חלקית אדונים התוכנית מוצעת במשותף על ידי המכללה המלכותית של המנתחים של אדינבורו ואוניברסיטת אדינבורו והוא לימד לחלוטין באינטרנט. שני המוסדות שילבו היטב בעבר כדי לספק תוכנית עטורת הפרסים של המאסטר לתמוך הכשרה כירורגית מוקדמת ולהמשיך לשמש מותג חזק בניתוח.

תלמד על ידי מדריכים מנוסים - כל הקלינאים המובילים בתחומם - ותהיה לך גישה למשאבי למידה מוגדרים ומוגדרים היטב וחומר חינוכי, כולל מתקן ספריה מקוונת שאין כמוהו.

דוגמאות להמחשה יכסו מיומנויות ונהלים טכניים, כמו גם ידע בסיסי ומיומנויות קליניות.

Surgery

למידה מקוונת

טכנולוגיית הלמידה המקוונת שלנו היא אינטראקטיבית באופן מלא, עטורת הפרסים ומאפשרת לך לתקשר עם צוות ההוראה הישיר שלנו מהנוחות של הבית או העבודה שלך.

לסטודנטים המקוונים שלנו אין גישה למשאבים המעולים של אדינבורו, אלא גם להיות חלק מקהילה מקוונת תומכת, המביאה תלמידים ומורים מרחבי העולם.

מבנה התוכנית

בהתבסס על תוכנית הלימודים הכירורגית הבריטית, תוכנית זו מאפשרת לך לבחור מודולים מתקדמים התואמים את התת-התמחות המוצהרת שלך ותומכת במחקר שלך לקראת אחוות המכללה המלכותית למנתחים (FRCS).

שנה 1

מודולי חובה יכסה את האלמנטים הבסיסיים של תת-התמחויות, למשל, ניתוח חירום וטיפול קריטי, כולל הערכה וטיפול טרום-ניתוחי / לאחר הניתוח של המטופל הניתוח.

מודולים אלו ילמדו ויערכו באמצעות גישה קלינית המבוססת על בעיות, הנתמכת על ידי סקירת מערכת של חומר הקורס.

שנה 2

המודולים האקדמיים יחקרו את מתודולוגיית המחקר וההוראה, תוך מתן אפשרות לתלמידים לפתח את היכולת לנתח ראיות שפורסמו ולשפר את מיומנויות התקשורת הקלינית האינטראקטיבית והכתובה שלהם. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות להשלים פרויקט מחקר אקדמי בשנת 2, למשל מחקר מקורי או סקירה שיטתית בתחום עבודה רלוונטי. לאחר השלמת התכנית, מעודדים את התלמידים לפרסם את מחקריהם במחקר בכתב.

הסטודנטים נתמכים לאורך כל התכנית באמצעות דיונים אסינכרוניים עם מדריכים אלקטרוניים המרפאים את כולם בתחום. לסטודנטים יש גם גישה למשאב למידה גדול, כולל מנויים לספרי מפתח מקוונים וכתבי עת. בדיקה שנתית (MCQ) מתקיימת בשנה השנייה, לאחר השלמת הליבה.

אפשרויות קריירה

ה- CHM מספק הכשרה מתקדמת למנתחים המתכוננים לבחינות המבחנים הבין-עמיתים וליועצים המתקרבים.

דרישות כניסה

תואר רפואי (MBChB או שווה ערך) מוכר על ידי המועצה הרפואית הכללית. כמו כן, רכשת MRCS (או ציון דרך שווה ערך) ולהיות חניך מתקדם כללי alt = "ניתוח (בריטניה ST 5/6 או שווה ערך).

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
  • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר מ 2 וחצי שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

מלגות ומימון

אוניברסיטת אדינבורו מציעה מספר קטן של מלגות למועמדים מצטיינים. אלה הם תחרותיים מאוד.

הלוואות של ממשלת בריטניה לתואר ראשון

אזרחי בריטניה, אלה עם מעמד התיישבו, וכמה אזרחי האיחוד האירופי לא תושב בבריטניה יכול להיות זכאי לקבלת הלוואה לתואר ראשון לקראת שכר - ובמקרים מסוימים עלויות החיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות