מראש + קורס במשך 6 שנים

כללי

תיאור התכנית

AICASA

אמריקן אינטרנשיונל קולג 'לאמנויות ומדעים - אנטיגואה (AICASA) מספקת הכשרה במדעי הבריאות ותואר ראשון כדי להקים או לחזק את הקרקע לתארים ברפואה ובמקצועות אחרים של בעלות הברית. סטודנטים הבאים ישירות מבית הספר התיכון שמכירים את הנתיב לתואר MD הוא אחד שהם רוצים להמשיך יכול לחול על AICASA להרוויח AS במדעי הבריאות.

AICASA סבור כי כל אדם עם כישרון, הכונן, ואת התשוקה להיות רופא מוסמך מוסמך לא צריך להיות הכחיש את ההזדמנות לממש את החלום. המכללה מספקת מגוון קורסים לתואר ראשון עם דגש על מדעי הפרה-רפואה והבריאות ומציעה אפשרויות רבות, אשר כולן עשויות להביא להזדמנות להשתכר בתואר MD * או עמית למדעי (AS) במדעי הבריאות .

עמוד השדרה של הרפואה

באמצעות תוכנית הלימודים שלה, AICASA מספקת את כל המשאבים הדרושים עבור MDs פוטנציאליים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות כדי לקבל את החינוך על המסלול.

מועמדים מוסמכים יקבלו תעודת בגרות עם מינימום GPA של 2.8 מבוסס על מערכת 4.0 לפחות 1000 או 24 על שני החלקים הראשונים של SAT או בסך הכל עבור ACT, בהתאמה.

מועמדים מוסמכים מהמדינות הקאריביות (CARICOM) יקבלו תעודת בגרות, תעודה מס '5 או מקבילה, עם ממוצע של לפחות 2.8. הם גם לקחו בחינות CXC באנגלית, מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה ופיסיקה עם ציונים של 1 או 2 (ציון אחד של 3 מותר).

ניתן לקחת קורסים ללא תואר להשלמת תנאים מוקדמים חסרים ו / או לחזק את הכישורים האקדמיים.

האי הבטוח והרגוע מספק סביבה ייחודית להקמת קרן במדעי הבריאות.

* תואר מוענק על ידי מכללת AUA לרפואה.

עדכון אחרון: דצמ 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often ... קרא יותר

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often underrepresented in the medical field and are reflected in the diversity of our student body. Founded in 2004, AUA has accomplished more than some schools have in decades. AUA leads the way in addressing the projected physician shortage, especially in the areas of primary care, family medicine, and internal medicine. קרא פחות