מנהל מחלקת הבריאות (MHA)

כללי

תיאור התכנית

זה 100% תוכנית מקוונת מכין אנשי מקצוע בריאות להיות מנהיגים חדשניים פותרי בעיות בתוך תעשיית הבריאות. על ידי מיזוג התיאוריה עם המעשית, הקורסים מעניקים לתלמידים את הידע ההוליסטי הדרוש למעבר לקריירות שמשפרות ומשפיעות על מערכות ניהול הבריאות.

 • יו"ר: Letha Williams, Ph.D.
 • קרדיטים: 36
 • עלות / אשראי: $ 638
 • סה"כ עלות: 22,968 $
 • אורך: 2 שנים בממוצע (מקסימום 5 שנים)

סקירה כללית

תואר שני של מנהל הבריאות באוניברסיטת AT סטיל מכין בוגרי להיות מקצוענים מנוסים בתחום הבריאות. ההתמקדות של מאסטר זה של המינהל בריאות תואר יצירת מנהיגים מובחרות אשר מוכנים ומניע לעשות את ההבדל ולהוביל את העתיד של הבריאות. זה 100 אחוז מקוון הורים מנהל תוכנית הבריאות משלבת הוראה מבוססי אינטרנט, מכוונת קריאה, דוא"ל, אינטראקציות חדר צ 'אט בין סטודנטים ופקולטה. סטודנטים לתואר שני לתואר שני במינהל הבריאות נלמדים על ידי מומחי בריאות מומחים ומומחים בתחום הרפואה ואנשי מקצוע בתחום הבריאות.

תואר שני של מנהל הבריאות מוצע באמצעות ATSU של מכללת לבריאות מחקרים (CGHS) ו מקיפה 12 קורסים ניהול רפואי, בהיקף של 48 שעות אשראי. כל העבודה בכיתה עבור תוכנית זו מנהל מערכת הבריאות היא לגמרי באינטרנט, ללא כל דרישה למגורים.

סטודנטים במכללה לתואר שני במינהל הבריאות משלימים 10 קורסים נדרשים, כולל פרויקט של כתר, ושני קורסי בחירה, שנבחרו על ידי התלמיד מקורסים קשורים המוצעים על ידי מכללת ATSU ללימודי בריאות.

בפרויקט אבן הפינה, התלמידים יחילו את התיאוריות והידע שנרכשו במהלך תוכנית מנהל יחידת הבריאות כדי לפתח פתרון אמיתי לבעיה המתמקדת במורכבות של מערכות אספקת שירותי בריאות, בניית בריתות בתוך ומחוץ לתעשיית הבריאות, וכן קבלת החלטות אסטרטגיות.

הפקולטה

התוכנית לתואר שני לתואר שני במינהל הבריאות מציעה חוויה חינוכית בין-תחומית המאפשרת התקדמות אינטלקטואלית ומקצועית לסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים. ATSU המכללה לחקר מדעי הבריאות (CGHS) סגל הפקולטה ואת הצוות מוקדשים להצלחה שלך, שירותי סטודנט מקיפים זמינים, כולל ייעוץ, tutoring, ותמיכה טכנית.

המכללה האקדמית של ATSU למדריכים ללימודי בריאות הבוגרים יש רקע אקדמי מגוון ועבודה בתחומי ניהול ובריאות, ו 85 אחוזים מחזיקים תארי דוקטורט. תחומי העניין האקדמיים שלהם כוללים את חוק הבריאות, את כלכלת הטיפול הרפואי, את התיאוריה הארגונית ואת השפעתה על תעשיית הבריאות, מדיניות הבריאות, המימון של שירותי הבריאות, ניתוח יעילות / עלות תועלת בתעשיית הבריאות, מערכות מידע בריאותיות, שיטות כמותיות ומדעי הניהול.

כִּסֵא

לד"ר ויליאמס יש יותר מעשור של ניסיון בתחום ההשכלה הגבוהה בתפקידי הוראה ותפקידי ניהול. היא החלה עם ATSU בשנת 2010 כמו סגל נלווה, הפך פרופסור במשרה מלאה באותה שנה מאוחר יותר, והפכה יו"ר של MHA ו MPH תוכניות בשנת 2012. הניסיון המקצועי שלה כולל יותר מ -30 שנה בתפקידי מנהיגות של ארגוני הבריאות, כולל הצלב האדום האמריקאי, כמו גם בתי חולים, טיפול ממושך, וסוכנות טיפול ביתי. המומחיות שלה היא בפיתוח אסטרטגיית שוק, שינוי ארגוני וניהול משברים, בניית צוותים ופיתוח מנהיגות. ד"ר וויליאמס דגל רבות תוכניות אסטרטגיות מוכווני צמיחה ותוכניות שיווק, פיתח והוביל צוותים עטורי פרסים, ומדריכים, עמיתים וסטודנטים המאמנים כיום תרומות חיוביות לארגונים ולדיסציפלינות שלהם.

ד"ר ויליאמס מחזיק בתואר דוקטור. ב ארגון וניהול עם התמחות מנהיגות ושומר על עניין במחקר אתיקה מנהיגות. היא גם בעלת תואר שני במינהל ציבורי עם דגש רפואי שהשתכר באוניברסיטת מישיגן, ותואר ראשון בעיתונאות שהורווחו באוניברסיטת אוקלנד. בעבר היא החזיקה במינויים כיו"ר המחלקה לתכניות העסקיות המואצות במכללת בייקר, ופרופסור באוניברסיטת דוונפורט ואוניברסיטת טריידנט.

תוכנית הלימודים

ATSU של מכללת לבוגר מחקרים רפואיים מספק הדרכה רחבה, הדרכה משולבת באינטרנט, קריאה מכוונת, דוא"ל אינטראקציות חדר צ 'אט. תכנית הלימודים המבוססת על המשימה, מבוססת על הקשר, מעריכה את הלמידה של התלמידים באמצעות הערכות משובצות אותנטיות.

התוכנית לתואר שני במינהל הבריאות באינטרנט מכינה סטודנטים למנהיגות בתחום הבריאות. בוגרי תואר שני במנהל הבריאות המקוון שלהם נכנסים למגזר שצומח במהירות בשוק העבודה האמריקאי. משרד העבודה האמריקני צופה כי תעסוקה של מנהלי שירותי רפואה ובריאות צפויה לגדול ב -22% מ -2010 ל -2020. מנהל תחום הבריאות המקוון משלב הדרכה מבוססת אינטרנט, קריאות מכוונות, אימייל וחדר אינטראקציה בין תלמידים וסטודנטים סגל.

תחומי המיקוד האקדמיים כוללים:

 • חוק הבריאות
 • כלכלה של טיפול רפואי
 • תיאוריה ארגונית והשפעתה על ענף הבריאות
 • מדיניות בריאות
 • מימון שירותי בריאות
 • יעילות / ניתוח עלות תועלת בתעשיית הבריאות
 • מערכות מידע בריאות
 • שיטות כמותיות
 • מדעי הניהול

ראה עוד על תוכנית הלימודים ועל אפשרויות הקורס באתר האינטרנט שלנו.

דרישות קבלה

דוקטור לבריאות הסטודנטים נבחרים על ידי ועדת קבלה אשר רואה את התכונות הכוללת של המבקש באמצעות תוכן היישום, שיא אקדמי, ניסיון קודם, ואת המוטיבציה האישית.

על המועמדים להגיש תמליל רשמי מטעם המוסד המעניק את התואר:

 • בעל תואר ראשון מוכר מאוניברסיטה המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה.
  • מועמדים בוגרי אוניברסיטה מחוץ לארה"ב עשויים לספק הערכה שוויונית.
 • נקודת ציון מינימלית מצטברת של 2.5 (בסולם 4.0) במוסד לתואר מוסמך.

לסטודנטים המשתמשים בהטבות VA, נדרשים תמלילים לכל המוסדות.

מועמדים אשר סיימו את לימודיהם באוניברסיטה מחוץ לארצות הברית עשויים לספק הערכה שוויונית.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, אתה נדרש להוכיח מיומנות באנגלית כאשר החלת על מכללת אוניברסיטת סטיל של המכללה ללימודי הבריאות באמצעות בחינת TOEFL.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... קרא יותר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. קרא פחות