מייל / PhD בבריאות הציבור

כללי

תיאור התכנית

התכנית תהיה במשרה מלאה לתקופה של חודשים הכוללת 12 2 סמסטרים של 16 שבועות כל אחד והרבעון האחרון של התקופה יוקדש לבריאות עיסוק ציבורית וכתיבת עבודת דוקטורט.

דרישת כניסה

תואר ראשון טוב במשמעת רלוונטית מאוניברסיטה מוכרת. ניסיון בעבודה רלוונטית שלוש שנים יהיה יתרון.

נוהל בענף:

תלמידים ישקיעו עד שני (2) חודשים בתחום עבודה כתושבים לבריאות הציבור בפיקוח מחוזי ומנהלי אזורים של שירותי בריאות או אנשי מקצוע אחרים בתחומים הקשורים זכאים כמרצים של בית הספר במשרה חלקית. תכנית שדה מציעה להם הזדמנות ליישם את הידע שלמד בכיתה ולרכוש סט קריטי של מיומנויות הנדרשות לתרגול בריאות הציבור יעיל. הם גם לבצע מחקר בבעיות בריאות וניהולית רלוונטי למחוז, מעבדה, המגזר או הענף שבו הם מוצבים.

הַעֲרָכָה

הערכה רציפה במהלך כל סמסטר תהיה לקחת את הטופס של תלמידי דיווחים, מטלות בכתב, הערכות של עבודת שטח באמצעות מפקחים 'הערכה ולהיכנס ספר. כל קורס ייבחן בסוף הסמסטר שבו הוא נלקח, מדורג וזיכויים הוענקו. הבחינה הסופית מורכבת מהערכה של העבודה ופלט אחר במהלך התכנית.

קורסים:

מועמד צפוי לקבל מינימום של 39 זיכויים ועד למקסימום של 48 נקודות זכות ללימודים.

אלה יכללו:

1. קורסי ליבה 16

2. קורסי חובה מחלקתית 6

3. קורסי בחירה 4 - 7

4. סמינרים 3

5. בריאות עיסוק ציבורי 4

6. עבודת דוקטורט (כולל בחינות בעל פה) 12

עדכון אחרון: דצמ 2015

אודות בית הספר

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, r ... קרא יותר

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, research and knowledge dissemination. Founded in 1948 as the University College of the Gold Coast, the institution was mandated to provide and promote University learning, education and research. It became the University College of Ghana on the attainment of Ghana’s independence in March 1957. However, by an Act of Parliament on 1st October 1961, the University College of Ghana attained sovereign university status with authority to award its own degrees. It is the oldest and largest of the six public universities in Ghana. קרא פחות