מחנות קיץ ביו-רפואיים

כללי

תיאור התכנית

סדנאות מולקולרית לרפואה בקליפורניה, ארה"ב

מומלץ לגילאי 16-18

אנו מספקים שיעורים מתקדמים לתלמידים בעלי הישגים גבוהים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום הרפואה או בתחומים קרובים, כגון מחקר ביו-רפואי, פיתוח תרופות, בתי מרקחת או סיעוד.

ישנם מספר סדנאות המוצעות על ידי מכון רוזטה - ביולוגיה מולקולרית של סרטן, מדעי המוח מולקולריים, אימונולוגיה מולקולרית, ביולוגיה מולקולרית של התפתחות והזדקנות, ביו-אינפורמטיקה רפואית וטרנסלציונית ומחקר ביו-רפואי - הנלמדים על-ידי מדריכי PhD עם שנות מחקר וניסיון בהוראה.

באמצעות הרצאות מרתקות ושיעורי מעבדה על הידיים, התלמידים לומדים ביולוגיה מולקולארית וסלולארית נורמלית ואז לומדים כיצד תהליכים נורמליים אלה משבשים או מעוותים במהלך התפתחות המחלה. בנוסף, יש דגש כבד על פיתוח תרופות מודרניות ואת הופעתה של עידן של רפואה מותאמת אישית. כדי לסיים את הסדנה, התלמידים משתמשים במה שהם למדו ליצור פרויקט מחקר מקורי על גן או תהליך מולקולרי על פי בחירתם.

באופן רחב יותר, משתתפי הסדנא יוצרים חברים מרחבי העולם, מחזקים את הכישורים האקדמיים שלהם, וחווים את חיי המעונות בקולג' בסביבה בטוחה.

הסדנאות

סדנאות ביואינפורמטיקה רפואיות וטרנסלציוניות (שנערכו בחופשת החורף)

3 בדצמבר - 15 בדצמבר - טקסס כריסטיאן אוניברסיטת בדאלאס / Ft. שווה, TX

26 בדצמבר - 28 בדצמבר - ברקלי

2 באפריל - 5 באפריל - אוניברסיטת ברקלי

ביולוגיה מולקולרית של סרטן

3 ביוני - 16 ביוני

יולי 8 - 21 יולי - UC סן דייגו

סדנאות אימונולוגיה מולקולרית

יוני 6 - 16 יוני 2018 - UC ברקלי

יולי 8 - 21 יולי - UC סן דייגו

ביולוגיה מולקולרית של סדנאות פיתוח והזדקנות

17 ביוני - 30 ביוני - UC ברקלי

סדנת מחקר ביו-רפואי

25 ביולי - 4 באוגוסט - סן חוזה

מקום

הסדנאות יתקיימו באוניברסיטת קליפורניה בברקלי ובאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. אנא שלחו דוא"ל info@rosettainstitute.org להרשמה ומידע נוסף.

יש לציין כי סדנאות מכון רוזטה אינן ממומנות על ידי אוניברסיטת קליפורניה.

אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי

UC-Berkeley היא אחת מאוניברסיטאות המחקר המובילות בעולם, עם 9 זוכי פרס נובל על הסגל הנוכחי ותוכניות אקדמיות מדורגת באופן עקבי בראש 10 ארצית. ממוקם מחוץ לסן פרנסיסקו, UC-Berkeley היה לאחרונה בשם האוניברסיטה השלישית הטובה ביותר בעולם.

אוניברסיטת קליפורניה - סן דייגו

ממוקם על בלוף מעל האוקיינוס ​​השקט La Jolla, UCSD מדורגת 5 בארה"ב במימון מחקר זה היה שם את האוניברסיטה ה -14 בעולם הטוב ביותר. שש עשרה זוכי פרס נובל היו מזוהים עם בית הספר, ואת תוכניות הלימודים לתואר ראשון, בית הספר לרפואה, ואת בית הספר לתואר שני מדורגות בין הטובים ביותר במדינה.

דיור

הסטודנטים שוכנים במעונות הסטודנטים בקמפוסים, מכפילים זוגות או שלושה, ואוכלים במתקני אוכל בקמפוס. עוזרי הוראה / יועצי מגורים מתגוררים עם התלמידים והם זמינים למורה ומסייעים לסטודנטים. בנוסף, מנהלי המחנה נמצאים באתר 24 שעות ביממה. בסך הכל, אנו שומרים על יחס סטודנט לצוות כי הוא טוב יותר מאשר האוניברסיטאות דורשים.

64410_Screenshot-2017-11-20BIOMEDICALSUMMERCAMPS-RosettaInstitute.png

היישומים פתוחים עכשיו!

דמי הלימוד בסדנאות באוניברסיטה הם 3280 $. ישנם מספר מוגבל של מקומות מגורים שאינם למגורים זמין עבור $ 1980 (כולל ארוחת צהריים וכל הפעילויות). הסדנה למחקר ביו-רפואי (נוסעים בלבד) היא $ 2680.

אין מועד להגשת מועמדות, אך מעודדים את התלמידים להגיש בקשה בהקדם האפשרי, כי מועמדים מתאימים מתקבלים על בסיס מתגלגל. גם מכתב המלצה אחד נדרש; קישור לטופס ההמלצה ניתן למצוא בתחתית הדף.

יש שתי מלגות מלאות (לא נכללות נסיעות) לסטודנטים ממשקי בית עם הכנסה נמוכה (חלות על הכנסה). הזוכים ייבחרו על בסיס איכות המסה המדעית המשלימה שתקבל 3/15/18. שלח לנו דוא"ל לקבלת פרטים על המאמר.

הקפד להוסיף לכתובת info@rosettainstitute.org לרשימת "הרשימה הבטוחה" של לקוח הדוא"ל שלך, כדי למנוע מהודעות האימייל שלנו (כולל הקבלה האפשרית שלך) מלהיות מסוננות לתיקיית דואר הזבל.

מחיר המגורים כולל:

  • חדר ולוח
  • הסעות מ / אל נמל התעופה (עם הגבלות)
  • אישית חולצת טריקו, שרוך ומחברות / עטים
  • כל שדה טיולים / פעילויות פנאי, כמו גם גישה מתקני בילוי בקמפוס
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Rosetta Institute of Biomedical Research is an independently funded medical research institute founded by Dr. Ryan Holzer, Ph.D. The institute is funded by internally generated revenue, and by pr ... קרא יותר

The Rosetta Institute of Biomedical Research is an independently funded medical research institute founded by Dr. Ryan Holzer, Ph.D. The institute is funded by internally generated revenue, and by private donations. קרא פחות