מדעי הרבייה MScR

כללי

תיאור התכנית

פרופיל מחקר

תוכנית לימודים לתואר שני במשרה מלאה לתואר שני במדעי המחקר לפי תכנית מחקר, שמה לה למטרה להכיר את הסטודנטים למחקר ביולוגי מולקולרי ותאי מודרני עדכני בתחום מדעי הרבייה, בריאות הרבייה ורפיית הרבייה באווירת מחקר מעוררת, מאתגרת ותוססת, בממשק שבין מדע בסיסי לטיפול בחולים קליניים.

התוכנית מיועדת לסטודנטים ברמה גבוהה עם רקע מדעי ביולוגי, רפואי או וטרינרי.

מומלץ ליצור קשר עם מנהל התוכנית ד"ר ריצ'רד סמית, לפני שתגיש את בקשתך כדי להבטיח שתוכנית זו תעמוד ביעדיך האקדמיים.

המרכיבים העיקריים בתוכנית הם שני פרויקטים מחקריים של 20 שבועות, המבוצעים במגוון רחב מאוד של תחומי מחקר בתחום מדעי הרבייה.

הנושאים שניתן להציע כוללים שימוש במגוון רחב של דגמים ולא אנושיים, לימוד מספר בעיות חשובות הקשורות לבריאות הרבייה והמחלות של בני אדם באשכים, בשחלות, ברחם במהלך המחזור החודשי ולאורך כל ההיריון והלידה, בעובר וביילוד. , ובתכנות העובר וכתוצאה מכך עלייה בסיכון למחלות כרוניות בבגרות.

מרכז MRC לבריאות הרבייה סידר את המחקר שלו בארבעה נושאים:

 1. חוסן רבייה, ריבוי, בידול, תיקון
 2. סרטן מערכת הרבייה: אטיולוגיה, פתוגנזה וטיפול
 3. מיטוב בריאות לכל החיים באמצעות הריון והתערבויות בלידות
 4. אינטראקציות חיסוניות אנדוקריניות בבריאות הרבייה

כותרות נושא אלה ממחישות כמה מהמאפיינים המופלאים ההופכים את מערכות הרבייה למודלים רלוונטיים ורב עוצמה כאלו למחקרי התרגום על פני קשת רחבה של מחלות אנושיות ופתולוגיות במערכות אחרות.

מרכז MRC לבריאות הרבייה (CRH) מקיים קשרים הדוקים עם מרכזי מחקר אחרים המוכרים בינלאומיים במכון המחקר הרפואי של המלכה QMRI ובמקומות אחרים באדינבורו, עם המרפאה המלכותית באדינבורו, בית הספר הווטרינרי, קמפוס המדע של אוניברסיטת אדינבורו והזואולוגי המלכותי. אגודת סקוטלנד.

פרויקטים רבים של סטודנטים מאורגנים עם מרכזים אלה ובינם, ומשקפים את סביבת המחקר הבינתחומי, בה הסטודנטים והמתאמנים נחשבים כ"בריח החיים "לעתיד.

מבנה התוכנית

התוכנית מספקת יסוד בסיסי במדעי הבסיס והיבטים רפואיים קשורים זה בזה במדעי הרבייה. זה מועבר על ידי לקיחת קורס הכשרה בסיסית במיומנויות מעבדתיות בסיסיות, ולאחריו צבר ניסיון מעשי על ידי ביצוע שני פרויקטים מחקריים מבוססי מעבדה של 20 שבועות.

פרויקטים מחקריים אלה מספקים לכם ניסיון והדרכה מעבדתית מעשית במגוון רחב של טכניקות עדכניות בביולוגיה מולקולרית ותאית. התלמידים גם רוכשים מגוון רחב של כישורים מקצועיים ומדעיים גנריים כמו פיתוח מיומנויות תקשורת אפקטיביות, וכתיבה מדעית באמצעות דוחות פרויקט ובקשת מענק.

לצד עבודות הפרויקט, קיימת סדרת מודולי הרצאה וימי עיון המועברים על ידי מומחים בעלי הכרה בינלאומית בתחום, יחד עם הדרכות קבוצות קטנות בהובלת הצוות.

שנה 1

קורסי חובה

עליך לקחת קורסים אלה

 • מצגות אפקטיביות LISC11051 0 נ"ז
 • תכנון פרויקטים ואתיקה במחקר מדעי LISC11052 0 נ"ז
 • רישום מדע LISC11053 0 נ"ז
 • הצעת מחקר (ביולוגיה רבייה) REBM11018 20 נ"ז
 • פרויקט מדעי הרבייה I REBM11021 80 נ"ז
 • מדעי הרבייה פרויקט II REBM11024 80 נ"ז
 • מנגנוני רבייה ומערכות רבייה REBM11023 0 נ"ז
 • CMVM כתיבה אקדמית מדעית TPGR11004 0 נ"ז

אפשרויות קריירה

תוכנית זו היא הדרך האידיאלית למבקשים לצאת לתואר שלישי, או לחקור תואר שלישי כאופציה בקריירה, או בתפקיד מעבדה טכנית, בתחום מדעי הרבייה ובריאות, או על פני תחומי המדעים הביולוגיים, הקליניים והווטרינריים.

את מגוון המיומנויות הרבות שנצברו ניתן להעביר בקלות לקריירות בממשק המעבדה הקלינית ובהזדמנויות התעשייה הביולוגית הרחבה יותר.

תוכנית זו אינה מסתכמת בהכשרה ספציפית להפוך לאמבריולוג קליני.

דרישות כניסה

תואר שני בבריטניה 2: 1, או המקבילה הבינלאומית שלו, בתחומי ביולוגיה, רפואה או וטרינריה רלוונטית.

דרישות השפה האנגלית

עליכם להפגין רמה של כשירות בשפה האנגלית ברמה שתאפשר לכם להצליח בלימודים, ללא קשר לאום או מדינה המגורים שלכם.

אנו מקבלים את הכישורים הבאים בשפה האנגלית בכיתות שצוינו:

 • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סך הכל 92 (לפחות 20 בכל מודול)
 • אקדמי PTE: סך הכל 61 (לפחות 56 בכל אחד מקטעי "הכישורים התקשורתיים"; מדורי "מיומנויות מאפשרות" אינם נחשבים)
 • CAE ו- CPE: סך הכל 176 (לפחות 169 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

ההסמכה בשפה האנגלית שלך צריכה להיות לא יותר משלוש וחצי שנים מתאריך ההתחלה של התוכנית בה אתה מגיש מועמדות, אלא אם כן אתה משתמש ב- IELTS, TOEFL, PTE Academic או Trinity ISE, ובמקרה זה עליו להיות לא יותר מ בן שנתיים.

תארים שנלמדו ונבדקו באנגלית

אנו מקבלים גם תואר ראשון או תואר ראשון שנלמד והוערך באנגלית במדינה הרוב דוברת אנגלית, כהגדרתה על ידי אשרות בריטניה והגירה.

אנו מקבלים גם תואר שנלמד והוערך באנגלית מאוניברסיטה ברשימת האוניברסיטאות המאושרות שלנו במדינות שאינן רוב דוברות אנגלית.

אם אינך אזרח של מדינה דוברת אנגלית ברובם, אז התואר שלך צריך להיות בן פחות משלוש וחצי בתחילת תוכנית הלימודים שלך.

תוכנית לאישור טכנולוגיה אקדמית

אם אתה לא האיחוד האירופי, EEA או שוויצרי הלאומי, ייתכן שתזדקק לאישור טכנולוגיה אקדמית אישור תוכנית סריקה על מנת ללמוד את התוכנית.

עמלות ועלויות

שכר לימוד: מדעי הרבייה (MSc על ידי מחקר)

מושב אקדמי בית / האיחוד האירופי מעבר לים / בינלאומי לימוד מרחוק מקוון עלויות תכנית נוספות
2019/0 8,300 ליש"ט 26,600 ליש"ט 4,000 פאונד

שכר לימוד שנתי

סטודנטים על תוכניות במשרה מלאה במשרה חלקית של מחקר של יותר משנה צריך להיות מודעים כי שכר הלימוד השנתי כפופים לתיקון והם בדרך כלל גדל בכ 5% בשנה. עלייה שנתית זו צריכה להילקח בחשבון בעת הגשת מועמדות לתוכנית.

מלגות ומימון

הלוואות של ממשלת בריטניה לתואר ראשון

אם אתם גרים בבריטניה, יתכן שתוכלו להגיש בקשה להלוואה לתארים מתקדמים מאחת ממשלות בריטניה. סוג וכמות התמיכה הכספית בה אתה זכאי יהיה תלוי בתוכנית שלך, משך לימודיך ומצב התושבות שלך. (תוכניות שנלמדו באופן קבוע באופן חלקי, אינן זכאיות.)

איך ליישם

עליך לשלוח שתי המלצות עם הבקשה שלך.

בעת מילוי טופס הבקשה המקוון אינך נדרש למלא הצעת מחקר. תבחר בפרויקט המחקר הראשון שלך בתחילת התוכנית. (אנא התעלם מכל דוא"ל שנוצר אוטומטית המבקש ממך מידע זה במהלך תהליך הבקשה.)

תתראיינו רשמית (באופן אישי, באמצעות ועידת וידיאו או סקייפ).

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות