מדעי המוח יישומי MSc

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המוח הוא המורכב מכל האיברים - כל יום אנו לומדים יותר על אופן פעולתו וכיצד ניתן ליישם את הידע הזה במגוון הגדרות, כולל אקדמיה ותעשייה.

בין אם יש לך רקע במדעי המוח ובין אם לא, קורס זה יכול להיות מותאם כך שיתאים לך. אם יש לך ידע מוגבל במדעי המוח, תתחיל עם יסודות במדעי המוח כדי לפתח הבנה של מושגים חשובים.

אם כבר יש לך ידע על יסודות מדעי המוח, אנו מציעים את האפשרות לחקור נושאים ספציפיים ביתר פירוט וגם מודולים בתחומים אחרים הכוללים עסקים, שיווק ופסיכולוגיה כדי לאפשר יישום הידע שלך לקריירה עתידית.

תלמדו על ידי מדענים נוירולוגיים קליניים ולא קליניים, חוקרים בעלי שם בינלאומי הבוחנים נושאים חשובים בתחום, כולל למידה וזיכרון, ניוון עצבים, הפרעות פסיכיאטריות, כאבים והרדמה.

תהיה לך גם אפשרות לשלב נושאים אלה עם היבטים של פסיכולוגיה, עסקים ו / או שיווק (הנלמד על ידי צוות מומחים בתחומים אלה), ומאפשרים לך לקחת את הידע שלך במדעי המוח לכיוון אחר. גישה גמישה זו תכין אתכם למגוון קריירות עתידיות.

לאחר הרכיב הנלמד בקורס, תכנן ותשלים פרויקט מחקר. זה יהיה פרויקט מחקר מבוסס מעבדה או בתעשייה, בדנדי, או בהשמה באחד מארגוני השותפים המסחריים או שאינם למטרות רווח שלנו.

דרישות כניסה

דרישות כיתה
על המועמדים להיות בעלי צפי, או לצפות לקבל תואר שני בהצטיינות בציון 2.1 ומעלה, או כישורים מקצועיים או חו"ל מקבילים, בתחום אקדמי רלוונטי.

דרישות השפה האנגלית

  • IELTS (בסך הכל) 6.5
  • קריאה 5.5
  • הקשבה 5.5
  • מדברים 6.0
  • כתיבה 6.0

ג'ופוול / פיקסלים

קריירה

הגמישות של קורס זה תאפשר לכם לקחת את הידע שלכם בתחום מדעי המוח וליישם אותו בדרך הקריירה שתבחרו בעתיד.

ההזדמנות למיקום במעבדת מחקר או באחד מארגוני השותפים המסחריים או הלא למטרות רווח שלנו תעזור לכם לפתח מיומנויות הניתנות להעברה שתוכלו ליישם לקריירה עתידית, כמו גם לקבל הבנה כיצד פועלים ארגונים אקדמיים או תעשייתיים אלה. .

מכיוון שהבנה של מדעי המוח מועילה במספר הגדרות, תוכלו להשתמש בכישורים שפותחו בקורס כדי לספק יתרון תחרותי ליישומי עבודה במגוון תחומים. לדוגמה, מדעי המוח הצרכנים או השיווקיים הם תחום הולך וגדל לגיוס.

אם אתה מתכוון להמשיך את הקריירה שלך מבחינה אקדמית, קורס זה מהווה אבן דרך מצוינת לתכנית דוקטורט הקשורה למדעי המוח ולמחקר נוסף לתארים מתקדמים. זה יכול לעזור לך להשיג קריירה במחקר אקדמי או מבוסס תעשיה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. קרא פחות
דנדי , Kirkcaldy + 1 יותר פחות