מגיסטר לרפואת שיניים

כללי

תיאור התכנית

אוניברסיטת גתה פרנקפורט, הממוקמת בין אוניברסיטאות המחקר המובילות בעולם, מציעה מגוון רחב של תוכניות אקדמיות, קבוצה מגוונת של מכוני מחקר, והתמקדות בגישות בין-תחומיות לפתרון בעיות מורכבות.

התוכנית החדשה לתואר שני " Master in Dental Technology" (MDT) הוצגה באפריל 2019 באוניברסיטת גתה פרנקפורט על מנת להציע הכשרה אקדמית מתקדמת בתחום רפואת השיניים. זוהי תוכנית 120 ECTS עם מיקוד בינלאומי, אשר מתבצע בעיקר באנגלית.

MDT מיועד טכנאים דנטלי (BA / "Zahntechnikermeister) ורופאי שיניים שרוצים לרכוש הכשרה מתקדמת ביותר בתחום רפואת שיניים. במסגרת התוכנית, התלמידים מקבלים הבנה עמוקה של נהלי הערכה, תכנון והערכה מדעית של טיפולים מורכבים המחייבים שחזור שיניים. התוכנית מתמקדת בפוטנציאל הסינרגיה של משטרי טיפול שונים, כמו גם באופטימיזציה דיגיטלית של אפשרויות טיפול קיימות, תוך שימת דגש על היבטים מדעיים. בנוסף, טכנאי שיניים יוכשרו לבצע טיפולים לא פולשניים על המטופלים. כל אימון ייעשה על ראשי רפאים.

עם סיום הקורס בהצלחה, יקבלו הבוגרים את התואר האקדמי "מאסטר למדעים (MSC) בטכנולוגיה דנטלית"

מבנה התוכנית

הקורס הוא שלוש שנות לימוד במשרה חלקית באוניברסיטה של ​​גתה, אשר מובנית ולימדה באופן עצמאי לחלוטין של מוסדות וחברות נוספים בתחום התוכן והפיננסים.

זה כמובן מאסטר הלמידה מעורבב יש מבנה מודולרי יתבצע בעיקר באנגלית. הקורס מחולק ל -17 מודולים חובה ותזה ראשית.

מצא מידע נוסף על המודולים באתר האינטרנט שלנו: www.goethe-dental-school.de/mdt

במשך תקופה של 3 שנים / 6 סמסטרים, אתה נוסע 4 פעמים לאוניברסיטת גתה, בכל פעם בערך 7-8 ימים. במהלך כל ביקור, יהיו לך פנים אל פנים סמינרים, הרצאות וכן על הידיים על אימונים מתוזמנים לאורך כל היום.

כל תלמיד יכול לגשת לחומרי הוראה אינטראקטיביים באמצעות אתר אינטרנט על מנת לפקח ולתמוך במחקר עצמאי במהלך שלב הכנה / עיבוד של חומר עבור / מ סמינרים ויחידות הוראה המתרחשים בקמפוס האוניברסיטה. יתר על כן, כל התיעוד במקרה ניתן לטעון לשרת האוניברסיטה כך ניתן להעריך על מנת להבטיח את האיכות של כל מיומנויות מעשיות של התלמיד. ההוראה הייחודית תומכת בכל תלמיד לאורך הדרך כדי לסיים תיקוני שיקום שיניים ותזה.

דרישות קבלה

על מנת להיות מסוגל להשתתף בקורס הלימודים של המאסטר אתה תדרוש את הדברים הבאים:

  • אנגלית מעולה מיומנויות על רמה B2 (למשל TOEFL, דקות ציון 87)

בוגרי אוניברסיטה:

  • תואר אקדמי ראשון (B או שווה ערך)
  • רופאי שיניים בנוסף רשיון המזכה אותך לתרגל רפואת שיניים במדינה שלך
  • 3 שנות ניסיון מקצועי

מועמדים בעלי הכשרה מקצועית:

  • עדות למוסמך כ"זהנטכניקמאייר "או תואר מקביל בחו"ל
  • 4 שנות ניסיון מקצועי

לאחר הגשת הבקשה, נזמין מועמדים מתאימים להשתתף בראיון אישי. מטרת הראיון היא להשיג הבנה טובה יותר של האישיות שלך, ניסיון מקצועי, ציפיות, ואת המוטיבציה. בנוסף, מועמדים בעלי הכשרה מקצועית חייבים להשלים בדיקה נפרדת כדי לקבוע התאמה עבור הקורס.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through pr ... קרא יותר

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through private funding. Thus, the university owes its establishment to the link – which is characteristic for the city of Frankfurt – between dynamic research, the legacy of the Enlightenment, and the conscious commitment of the citizens of Frankfurt to the fundamentals of international trade and industry. קרא פחות