מגיסטר לרפואה ולניתוח

כללי

תיאור התכנית

הקורס לרפואה ולניתוח יהיה בעל פרופיל ניסויי המתמקד ביד אחת בכלים ובהוראת תכנים של דיסציפלינות בסיסיות, המאופיינות בערכים מדעיים חזקים; מאידך גיסא, לאינטראקציה מוקדמת עם המרפאה, גם באמצעות שיעורים ופעילויות משותפות, על מנת להשיג במהירות את המושגים הבסיסיים בהקשר של המחלה הבינומית. תשומת הלב המיוחדת להכשרת התלמיד גם בתחום התקשורת - ההתנהגותיות והביו-אתית, כמו גם בעקרונות ניהול הבריאות ובריאות הגלובלית, תאפשר השגת הכשרה חינוכית מועשרת החיונית לפרופיל הרפואי החדש שיכול להיות שימושי באירופה ובכל רחבי העולם, כמו גם באיטליה, למשל בהקשר של התערבות על אוכלוסיות רב תרבותיות או בהקשר עם אינטראקציות תכופות עם מדינות אחרות.

מבנה הקורס

הקורס בעל משך של 6 שנים, במהלכו על הסטודנט לרכוש סך של 360 ECTS, מתוכם 60 התמחויות מקצועיות שכבר הוענקו מהשנה הראשונה של הקורס.
התלמידים יכולים להתאים אישית את תוכנית הלימודים שלהם עם פעילויות חינוכיות חינוכיות של עניין מסוים עבור סך של 8 ECTS.

אפשרויות קריירה

הזדמנויות העבודה העיקריות לרופאים מיוצגות על ידי האפשרות לבצע את פעילותו בתחום הרפואה הכללית, בבתי חולים ובמרכזים ציבוריים ופרטיים מיוחדים, לאומיים ובינלאומיים, וכן את האפשרות לבריאות פעילויות ניהול או מחקר במרכזי אוניברסיטאות, מכוני מחקר ציבוריים ופרטיים.

דרישות כניסה

התואר "מחזור יחיד" צופה מספר מתוכנן של תלמידים, המתוכננים ברמה הארצית וגישתו נשלטת על פי צו שרים.

מספר המשרות שהוקצו, תאריך מבחן הקבלה, התכנים והנהלים לבחירה מוגדרים מדי שנה בצו השרים ומוצגים בהודעת הכניסה.

הודעת ההודאה מדווחת גם על הידע והכישורים המוגדרים מדי שנה על פי צו השרים ועל רמת המיומנות באנגלית.

על מנת להתקבל, נדרשת תעודה תיכונית תיכונית או הכשרה מתאימה אחרת.

המועמדים חייבים לעבור מבחן קבלה באנגלית (IMAT) ויכולים להמשיך לרישום על פי העמדות הפנויות, הדירוג והישג הציון המינימלי המוגדר בבחינת הכניסה.

דרישות שפה

אנגלית מיומנות מזוהה באופן אוטומטי עבור דוברי. עבור סטודנטים שאינם ילידי אנגליה אין צורך בהסמכה משום שהמונחים המדעיים והטכניים המשמשים בבדיקת הגישה לקורס (IMAT) נחשבים לרמת B2 הגבוהה ביותר, הנדרשת לסטודנטים המעוניינים לבצע את הקורס ברפואה וכירורגיה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a ... קרא יותר

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a solid cultural background. A qualification from the University of Padova is a symbol of having achieved an ambitious objective, one that is recognised and coveted by both students and employers alike. קרא פחות