מגיסטר לפסיכולוגיה קלינית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

סקירה כללית

 • גישה פסיכותרפית אינטגרטיבית המספקת לתלמידים גמישות ייחודית להמשגה ולטיפול במצגות קליניות לאורך תוחלת החיים.
 • בוגר זכאי להגיש בקשה לרישום כפסיכולוג באוסטרליה.
 • למד להמשיג ולטפל במצגות קליניות הכוללות גישות טיפוליות נרטיביות ריאליציונאליות, קוגניטיביות-התנהגותיות ומערכיות.
 • צבר ניסיון עם התמחות במרפאת הפסיכולוגיה והייעוץ המיוחדת שלנו, עם הכשרה קלינית בבתי חולים חיצוניים, בקהילה ובמסגרות בריאות הנפש.
 • הזדמנות להשלים את תוכנית הלימודים המשלבת את מאסטר הפסיכולוגיה הקלינית באופן חלקי במשרה חלקית עם השלמה מקבילה, אך משולמת, של הדוקטור לפילוסופיה (Ph.D.).

למה לצפות

המורה לפסיכולוגיה קלינית מתבסס על תהליך הפסיכותרפיה העדכני ביותר וממצאי מחקר התוצאה ומשתמש בגישה אינטגרטיבית להכשרת תלמידים בהערכה וטיפול בבעיות והפרעות נפשיות. גישה זו מסייעת לתלמידים לפתח גישה גמישה וממוקדת לקוח לתרגול, בהתאם לסטנדרטים העכשוויים לפרקטיקה מבוססת ראיות בפסיכולוגיה קלינית.

התלמידים לומדים להמשיג ולטפל במצגות קליניות תוך שימוש בגישות טיפוליות פסיכו-דינמיות, קוגניטיביות-התנהגותיות, מערכתיות ונרטיביות. בוגרי הקורס הינם בעלי הידע והיכולת לספק הערכה וטיפול לאורך החיים.

תוכנית לימוד משולבת

סטודנטים בקורס זה יוכלו להשלים את תכנית הלימודים המשלבת את יחידת הפסיכולוגיה הקלינית של קוט, באופן חלקי, עם השלמה במקביל (אך משולמת) של הדוקטור לפילוסופיה (Ph.D.). זה מאפשר לסטודנטים לסיים את התואר השני כדי לפתח את הדוקטורט שלהם. הצעה ועבודה לקראת אבני דרך הנדרשות לתואר דוקטור. פרוייקט. הקישור המפורש של המחקר על פני שתי התוכניות מספק סינרגיה חזקה. צור קשר עם צוות השאלות שלנו בפסיכולוגיה כדי לדבר על האפשרויות שלך.

דרישות הקורס

יש דרישות כי תצטרך לפגוש כסטודנט בקורס זה. יהיה עליך לזהות דרישות אלה ולוודא שאתה מאפשר מספיק זמן כדי לפגוש אותם. חלק מדרישות אלה יש עלויות הקשורות.114245_Image10GPCampuspicture_3000Wx1373H.jpg

תוצאות קריירה

קורס זה מספק את הבסיס האקדמי לקריירה בפסיכולוגיה קלינית. פסיכולוגים קליניים מועסקים במגוון רחב של שירותי בריאות וייעוץ, והם גם מסוגלים לעבוד כמתרגלים עצמאיים (פרטיים). פסיכולוגיה קלינית עשויה גם לספק קרש קפיצה עבור קריירות אחרות, בכפוף הכשרה נוספת או משלימה.

יש לשים לב כי למרות השלמת הקורס מוצלח מוביל ישירות לרישום כללי כפסיכולוג, אישור כפסיכולוג קליני דורש תקופה נוספת של אימון בפיקוח מאושר. אנא ראה http://www.psychologyboard.gov.au לקבלת מידע נוסף

על אישור, בוגרי רשאי להגיש מועמדות עמדות מומחה כמו פסיכולוגים קליניים וליהנות היקף מוגבר של תרגול והסדרים גמישים יותר תחת Medicare, כאשר עובדים בהגדרות בפועל פרטית.

הכרה מקצועית

הבוגרים זכאים להגיש בקשה לרישום כפסיכולוג באוסטרליה. הקורס עומד בדרישות ההסמכה של המועצה הפסיכולוגית לפסיכולוגיה באוסטרליה (APAC), המכון הפסיכולוגי האוסטרלי למרפאות קליניות ופסיכולוגיה של אוסטרליה.

קריירות אפשריות

 • שינוי מנהל
 • פסיכולוג קליני
 • יועץ
 • אירוע קריטי או מנהל תגובה לאסונות
 • פסיכולוג פלילי
 • פסיכולוג בריאות
 • מעריך התוכנית
 • פְּסִיכוֹלוֹג
 • עמית מחקר

אגרות

דמי בפועל עשוי להשתנות בהתאם יחידות אשר תבחר. אנו בודקים עמלות מדי שנה, והם עשויים להיות כפופים לעליות.

2020: 30,400 $ לשנה במשרה מלאה (96 נקודות זכות)114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... קרא יותר

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. קרא פחות
בריסביין , קלווין גרוב + 1 יותר פחות