מגיסטר לפיסיקה רפואית

כללי

תיאור התכנית

תודה על התעניינותך לקראת תואר שני בפיסיקה רפואית University of Eastern Finland . הקמפוסים שלנו ממוקמים בלב ליבה של פינלנד המזרחית, ואנחנו בית לכ -15,500 סטודנטים. תוכנית MedPhys מאורגנת בעיר Kuopio. תכנית הלימודים לתואר שני בפיסיקה רפואית היא תכנית רב-שנתית לתואר שני, המשלבת מחקר והוראה ברמה גבוהה.

תקופת היישום הבא שלנו הוא מ- 2 nd בדצמבר 2019 כדי 22 בינואר 2020, ואת לימודי להתחיל בתחילת 2020. בספטמבר שכר הלימוד של התוכנית הוא 12 000 € יורו לשנה אקדמית. אזרחי האיחוד האירופי, מדינות EEA ושוויץ פטורים משכר הלימוד. בשנת 2020, אנו מציעים נדיב שכר לימוד, שהם 80% של שכר הלימוד השנתי.

מידע מפורט על התוכנית, שכר לימוד, מלגות וקריטריונים לבחירה נמצאים באתר האינטרנט שלנו www.uef.fi/medphys. שפת ההוראה של התכנית היא אנגלית ותכנית הלימודים לתואר שני נמשכת שנתיים.

University of Eastern Finland היא אוניברסיטה של מוחות ואישים גדולים. מהיום הראשון, אנחנו רוצים להפוך את התלמידים שלנו להרגיש רצוי כמו חברים חדשים של הקהילה המדעית. יחד אנחנו בונים אוניברסיטה של מחר.

האם אתה רוצה לקבל קצת מידע נוסף על התוכנית שלנו ומחקרים University of Eastern Finland ? אנא אל תהססו לפנות אלינו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... קרא יותר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio קרא פחות
ג'ואנסו , קופיו + 1 יותר פחות