מגיסטר לניהול הבריאות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

סקירה כללית

  • היכונו לעבוד כמנהל במספר תחומים בריאותיים.
  • התמקצעות בניהול חירום ואסון, משפט בריאות, מדיניות ותכנון בריאות, איכות ובטיחות המטופל, או התמחות צולבת.
  • בוגר זכאי לחברות במכללה האוסטרלית למנהלי שירות הבריאות (ACHSM).
  • בחר לשלב את הקורסים שלך עם פרויקט או עבודת הדוקטורט.
  • השלם 2 שנים במשרה מלאה או 4 שנים במשרה חלקית. מועמדים בעלי תואר ראשון בתחום רלוונטי כגון בריאות, משפטים או עסקים עשויים להיות זכאים ל 48- נקודות זכות מתקדמות עם הכניסה לקורס. זה יקטין את משך הקורס 1.5 שנים במשרה מלאה או 3 שנים במשרה חלקית.

למה לצפות

תוכנית זו היא אידיאלית עבור רופאים המעוניינים רודף ניהול או הקריירה המבצעת במדיניות הבריאות או הבריאות.

המאסטר של ניהול הבריאות מפתחת את הידע של התלמידים על פני היקף רחב של בריאות. קורס זה מכין את הבוגרים על מנת לספק מנהיגות במגוון שירותי בריאות ותוכניות. סטודנטים יכולים לבחור להשלים התמחות בניהול חירום ואסון, משפט בריאות, מדיניות בריאות ותכנון, איכות ובטיחות המטופל או התמחות צולבת. שימו לב, ההתמחות אינה חלק מתואר הפרס ואינה מופיעה על קלף הסיום.

דרישות הקורס

יש דרישות כי תצטרך לפגוש כסטודנט בקורס זה. יהיה עליך לזהות דרישות אלה ולוודא שאתה מאפשר מספיק זמן כדי לפגוש אותם. חלק מדרישות אלה יש עלויות הקשורות.

כרטיס כחול: תזדקק לכרטיס כחול תקף כדי להשלים מיקומים מעשיים בקורס זה.

תוצאות קריירה

מנהלי שירותי הבריאות אחראים לעסקי הבריאות. המיומנויות שלהם משמשים לפתח אסטרטגיות על מנת למקסם את האספקה יעיל ויעיל של שירותי בריאות במגוון רחב של הגדרות בריאות. בריאות היא תעשייה גלובלית ובוגרי יש מגוון של אפשרויות תעסוקה הן במגזר הציבורי והפרטי הזדמנות הזדמנות לתרום תרומה חשובה לעתיד שירותי הבריאות ארצית ובינלאומית. עובדי שירותי הבריאות עובדים כמנהלי שירותי בריאות או קצינים, מנהלי פרויקטים, עובדי ביטוח בריאות ומנהלי משאבי אנוש.

הבוגרים שלנו הועסקו במחלקות הבריאות הממשלתיות, בבתי חולים ציבוריים ופרטיים, בשירותי בריאות ראשוניים, סוכנויות ביטוח בריאות, שירותי בריאות קהילתיים ואוניברסיטאות.114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

הכרה מקצועית

התוכנית נועדה לענות על דרישות ההסמכה של הקולג 'האוסטרלי של מכללת שירותי הבריאות (ACHSM) ואת הקולג' המלכותי אוסטרלסיאן של מנהלי רפואי (RACMA).

בוגר זכאי לחברות במכללה האוסטרלית לניהול שירותי בריאות (ACHSM).

השלמת ההסמכה עשויה להקנות לבוגרי המכללה לחפש חבר ב - RACMA, בכפוף להשלמה נוספת של הניסיון המבוטח של המכללה ודרישות הבחינה.

אגרות

דמי בפועל עשוי להשתנות בהתאם יחידות אשר תבחר. אנו בודקים עמלות מדי שנה, והם עשויים להיות כפופים לעליות.

  • 2019: 31,800 $ לשנה במשרה מלאה (96 נקודות זכות)
  • 2020: 33,300 $ לשנה במשרה מלאה (96 נקודות זכות)114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... קרא יותר

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. קרא פחות
בריסביין , קלווין גרוב + 1 יותר פחות