מגיסטר למדעי הבריאות יישומיים

כללי

תיאור התכנית

רב מקצועי - מחקר בראשות - חדשני

מיומנויות עיסוק ומחקר מאפשרות לבוגרים לקחת על עצמם את תחומי הפעילות והמשימות המורחבים - כגון התייעצות ותיאום של שירותי בריאות ביחידות ראשוניות, או תיאום ועיבוד ניסויים קליניים במוסדות רפואיים עם מנדט מחקר.


קהל היעד

קבוצת היעד היא אנשים המוכנים להתמודד עם האתגרים והשינויים שחלו במגזר הבריאות, ובמיוחד בשימוש בטכנולוגיות דיגיטליות חדשות ובאינטגרציה של חידושים הקשורים לבריאות, ולפיתוח התרגול המקצועי שלהם.


מסלולי קריירה

בתור בוגר, אתה יכול לעבוד במתקני בריאות שונים ורמות טיפול (ראשוני, משני, שלישוני טיפול): ייעוץ או משימות ניהול באזור פנים הקיר; תעסוקה עצמית עם או בלי ייעוץ חיצוני או אחריות ניהול, או במינהל הציבורי, כמו גם פעילויות מחקר קליני.


פרטים על המחקר

הם מעורבים באופן אינטנסיבי בקידום הבריאות, מניעה, טיפול רפואי, טיפול ממושך ושיקום, ולאחר מכן ייעוץ על מנת לבחור ולהשתמש בשירותי בריאות; עם התפתחות של התערבויות רב מקצועי ובין תחומי כדי לשמור על הבריאות ולהגדיל. הם מכירים את ניהול הידע המודרני ליישום מוגבר של טיפול אישי המבוסס על ראיות ויש להם את האפשרות להשתתף בפעילויות מחקר של מוסדות בריאות עם משימות מחקר.


הבהרה

גיוון, תרבות, קיימות ומוסר - זהו הבסיס לתוכנית זו. עם השכלה רחבה, עצמאית, משמעתית, אבל בין תחומית אתה תהיה מוכן משימות מבצעיות ואסטרטגיות בתחומים שונים של טיפול רפואי. התחומים של "טיפול אישי ומבוסס על ראיות והערכתו בצוות הרב מקצועי והמקצועי", "מדע ומחקר יישומי" ו"חדשנות ובריאות ", פיתוח וקידום חדשנות, בריאות, בריאות וטכנולוגיה, טלרפואה ובריאות אלקטרונית במרכז.


במבט אחד
 • משך הפעילות: 2 שנים / 4 סמסטרים
 • פורמט: חוץ-תעסוקתי
 • שפת ההרצאה: גרמנית
 • תואר: תואר שני במדעי הבריאות (MSc)
 • תחילת הלימודים: מדי שנה בחודש ספטמבר
 • שכר לימוד: 363.36 € לכל סמסטר עבור אזרחי האיחוד האירופי / EEA,
  4900 € עבור לא אזרחי האיחוד האירופי / EEA


לפרטים נוספים

 • דרישות גישה,
 • הליך קבלה,
 • תאריכים ומועדי סיום
 • יישום מקוון

אנו מתייחסים לאתר האינטרנט שלנו www.fh-krems.ac.at .

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accred ... קרא יותר

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. קרא פחות
קרמס אן דר דונאו