מגיסטר למדעים יישומיים בתכנון ובניהול גלובלי של בריאות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המאסטר של המדע היישומי בתכנון ובניהול גלובלי של בריאות הוא תוכנית לתואר מקוון לחלוטין המוצע על ידי ג 'ונס הופקינס בלומברג הספר לבריאות הציבור מיועד לתלמידים רודף עתיד במינהל.

התוכנית תספק לסטודנטים סקירה כללית של המרכיבים הבסיסיים של בריאות גלובלית או בינלאומית, כולל מערכות בריאות, מידע רפואי, אפידמיולוגיה / בקרת מחלות, בריאות האם והילד, וכן גורמים חברתיים, תרבותיים והתנהגותיים בבריאות ובמחלות.

תכנית הלימודים לתואר שני כוללת גם קורסים במדיניות ובניהול התרופות, ניהול שירותי בריאות, מידע בריאותי וארגונים לא ממשלתיים. התלמידים לומדים ומפעילים אינטראקציה עם צוות מגוונים של חוקרי בריאות הציבור, אנשי מקצוע ואנשי מקצוע בעלי ניסיון בביצוע מדיניות בריאות עולמית, עיצוב תוכניות והערכה, וסנגור.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learnin ... קרא יותר

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learning (OPAL) focus on emergent industry sectors that have a resounding need for highly skilled professionals. קרא פחות
ארה"ב מקוונת