מגיסטר למדעים בביוכימיה וביולוגיה מולקולרית

כללי

תיאור התכנית

תכנית בוגר שני סמסטר שנועדה להעשיר ולשפר את אישורי הבוגרים להגיש בקשה להתקבל לתוכניות מקצועות רפואיים, רפואת שיניים או רפואית אחרת.

סקירה כוללת

זוהי תוכנית של שני סמסטר ללא תזה המוביל לתואר שני בביו-רפואה בביוכימיה ובביולוגיה מולקולרית.

התוכנית מיועדת בעיקר להעשיר ולשפר את האוניברסיטאות. התוכנית הייחודית שלנו מדגישה את התפתחות התלמידים בארבעה תחומים (קורסים, למידה חווייתית, מיומנויות הצגה וצמיחה אישית) ומאפשרת לתלמידים להרחיב ולהרחיב את הבסיס האקדמי שלהם לפיתוח אינטלקטואלי נוסף, כגון כניסה לבריאות, רפואת שיניים או בריאות בתי ספר הקשורים למקצוע.

תכנית הליבה מדגישה יישומים קליניים של ביוכימיה ושל ידע מולקולרי. הקורסים הנדרשים כוללים ביוכימיה ביו-רפואית אנושית רפואית וביוכימיה רפואית רפואית אנושית, אשר מקבילה לקורס הביוכימיה הרפואית הראשון של טולנה, סמינר ביוכימי ביולוגי, אשר מספק לתלמידים הזדמנות ייחודית לחוות רפואה גרנד סיבובים מהיבטים ביוכימיים, מולקולריים וקליניים , וסמינר המחלקה לחשוף סטודנטים למחקר חדש בתחום הביוכימיה.

כל התלמידים נהנים מכמה קורסים נוספים הקשורים בביולוגיה ביוכימית או ביולוגית מולקולרית. תוכנית הלימודים נערכת בין קורסים הקשורים יותר מבחינה רפואית, כגון אי-יציבות כרומוזומלית וסרטן, הבסיס המולקולרי למחלות ילדים, והעברת אותות והורמונים לפעולות הקשורות לקורסים נוספים כגון ביוכימיה מחקר, ביוכימיה ברמת הבוגר, סטטיסטיקה ביו-רפואית וניתוח נתונים . בנוסף, לתוכנית יש קשרי גומלין עם קורסים מסוימים בתוכנית הלימודים לתואר שני בביו-רפואה ובמחלקה למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה. סטודנטים רשאים לבחור לקחת את הקורסים בשנה הראשונה של הקורס בביה"ס לרפואה מטרוביולוגיה ובאימונולוגיה רפואית, תוך שיפור כישורי הכתיבה וההצגה שלהם עם סדנת ביוכימיה.

כל הקורסים נלמדים בבית הספר טולנה לרפואה על ידי סגל במשרה מלאה.


דרישות קבלה

מועמדים להתקבל לתואר שני לתואר שני צריך להיות תואר baccalaureate. באופן כללי, על המועמדים לקבל GPA מינימלי (3.0), וכן MCAT (26, מראש 2015) (500, 2015-היום), DATS (19). עם זאת, המבקשים עם אישורים מעט נמוך הם עודדו להחיל.

כמו כן אנו מחפשים תלמידים בעלי רקע חזק בכימיה וביולוגיה: סטודנטים שלמדו קורסים כגון כימיה אורגנית, ביולוגיה מולקולרית או תאית, ביוכימיה, גנטיקה ועוד. מכתבי המלצה מצוינים חשובים אף הם. ניסיון מחקר מעבדה, אם כי לא נדרש, הוא בעל ערך עבור השיקול שלנו של היישום.


דרישות תואר

התלמידים חייבים לקחת 30 שעות אשראי של הקורסים במהלך בסתיו ובאביב סמסטרים כדי להשלים את הדרישות לתואר. בנוסף, התלמידים נדרשים לקחת את בחינת המדף NBME בביוכימיה כחוויה מסתיימת. למרות שאין תזה מבוססת, תואר זה כרוך כמה משימות בכתב מצגות בעל פה במסגרת הקורסים הנדרשים. אין צורך במחקר. לכן, זה נחשב תואר "ללא תזה".


קורסים נדרשים

 • ביוכימיה וביולוגיה מולקולרית סמינר (GBCH-6020-01 ליפול
 • ביוכימיה רפואית גראנד רונדס Externship (GBCH-7540-01, סמסטר סתיו, M-Th שונים, דיון 1: 00-2: 00 דיון: GBCH-7550-01 האביב, M-Th שונים, F 1: 00-2: 00 דיון מושב, 3 שעות אשראי / סמסטר, מנהל קורס, הואה לו
 • ביוכימיה רפואית אנושית (GBCH-7500-01, סמסטר סתיו, הרצאה / דיון, 5 שעות אשראי, מנהל הקורס: דוד פרנקלין)
 • ביוכימיה מטבולית של מחלת אנוש (GBCH-7520-01, סמסטר אביב, הרצאות / דיונים, 5 שעות אשראי, מנהל הקורס: דוד פרנקלין)


קורסי בחירה

 • סדנת ביוכימיה (BMSP-7100-01, סמסטר סתיו, BMSP-7110-01, סמסטר אביב, 1-3 שעות אשראי / סמסטר, מנהל הקורס: זכריה פורסל)
 • עקרונות הגנטיקה (GBCH-7170-01, סמסטר אביב, 4 שעות אשראי / סמסטר, מנהל הקורס: זכריה פורסל)
 • אי יציבות כרומוזומלית וסרטן (GBCH-7180-01, סמסטר סתיו, 4 שעות אשראי, מנהל הקורס: ארתור לוסטיג)
 • מיקרוביולוגיה רפואית (MIIM-7500-01, סמסטר סתיו, 4 שעות אשראי, מנהל הקורס: לוסיה פרייטאג)
 • התמרת אותות ופעולת הורמונים (GBCH-7570-01, סמסטר אביב, 2 שעות אשראי, מנהל הקורס: בריאן ג 'רואן)
 • מקרים באתיקה מחקרית (GBCH-7590-01, סמסטר אביב, 2 שעות אשראי, מנהל הקורס: ארתור לוסטיג)
 • אימונולוגיה רפואית (MIIM-7600-01, סמסטר סתיו, 2 נ"ז)
 • פיזיולוגיה רפואית (GPSO-6010-01, סמסטר סתיו, 6 נ"ז)
 • (Cardio) פיזיולוגיה של כלי הדם (GPSO-7600-01, סמסטר אביב, 3 נ"ז)
 • פיזיולוגיה טרנסלציונית II (GPSO 7350-01, סמסטר אביב, 2 נ"ז)
 • פיזיולוגיה של הכליה (GPSO-7320-01, סמסטר אביב, 3 נ"ז)
 • הבסיס המולקולרי למחלות ילדים (GBCH-4060-01, סמסטר אביב, 2 נ"ז, קורס משותף למנהלים: סמיר אל-דהר וזובאידה סייפודין)
 • מחקר ביוכימי (מחקר עצמאי, סתיו


הוֹרָאָה

שכר הלימוד מלא עבור שנת הלימודים הוא 25,946 $ כדי להיות משולם על בסיס שני סמסטר (12,973 $ לכל סמסטר). זהו שיעור מוזל משכר הלימוד הרגיל של טולנה בסך 23,163 דולר לסמסטר. אין ויתורים שכר הלימוד או מלגות זמינים עבור תוכנית זו. מידע על האפשרות של הלוואות סיוע פיננסי ניתן למצוא במשרד אוניברסיטת טוליין של אתר סיוע פיננסי ב http://www.finaidhsc.tulane.edu/.

כמו כן, יחויבו התלמידים באומדנים המשוערים הבאים על בסיס סמסטר: שירותי תמיכה אקדמיים (400 $ מקסימום), פעילויות סטודנטים (120 $), מרכז ריילי בילוי (180 $) ושירותי בריאות לסטודנטים (320 $).


תהליך היישום

הבקשה להתקבל לתואר שני לתואר שני במדעי הביו-רפואה תוגש לתכנית הבוגרים במדעי הביו-רפואה. הבקשות תיבדקנה עם קבלתן והמועמדים יתקבלו על בסיס תחרותי. לכן הגשת מוקדם של יישומים מעודד מאוד.

 • כדי להגיש בקשה לתוכנית, יש למלא טופס בקשה מקוון.

הערה: מספר Ph.D. ו MS תוכניות ב Tulane להשתמש בשירות זה היישום. היזהר לציין שאתה פונה לקבלת תואר MASTERS בביוכימיה. כמו כן, ייתכן שתרצה לשלוח מייל לד"ר דוד פרנקלין (מנהל התוכנית, franklin@tulane.edu ), ד"ר ויליאם ווימלי (מנהל שותף בתוכנית, wwimley@tulane.edu ) או קלי רגלאנד בויד (רכזת תוכנית בכירה , kraglan@tulane.edu ) כדי להודיע ​​לנו שהגשת בקשה מקוונת לתוכנית שלנו.


בנוסף ליישום המקוון, עליך גם לשלוח את כל הפריטים הבאים:

 1. הצהרה אישית.
 2. דמי היישום של $ 50.00 לתשלום מקוון כדי אוניברסיטת טולנה בעת הגשת הבקשה שלך. עמלה זו אינה ניתנת להחזרה ולא ניתנת להעברה.
 3. GRE או MCAT ציונים. אם מדווחים על ציוני MCAT, על התלמידים לכלול את קוד ה- VRIFICATION שלהם בן 16 הספרות מאתר האינטרנט של AAMC. סטודנטים בינלאומיים חייבים גם לשלוח ציונים רשמיים של TOEFL, וכל חומרי היישומים חייבים להיות באנגלית.
 4. תמליל רשמי מכל מכללה או אוניברסיטה השתתפו. בקש מהרשם שלך לשלוח את התמלילים הרשומים ישירות לכתובת הבאה:
  שימו לב: יישומים של המורה
  המחלקה לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית, # 8643
  בית הספר לרפואה של אוניברסיטת טולנה
  1430 טולנה אווניו
  ניו אורלינס, לוס אנג'לס 70112
 5. שלוש מכתבי המלצה מפרופסורים, רצוי משיעורי המדעים שלך. במקום מכתבי המלצה שהוכנו במיוחד עבור יישום זה, ניתן להגיש המלצות על קבצים ממשרדי פיתוח קריירה לתואר ראשון, אך אנו זקוקים ליותר ממכתב סיכום יחיד. השנה ניתן להגיש מכתבים באינטרנט באמצעות CollegeNet. אתר הבקשה המקושר לעיל צריך להסביר את הנוהל הזה.
 6. המשך / קורות חיים (אופציונלי). יישומים מתקבלים על בסיס מתגלגל בסתיו ובסמסטר האביב. תלמידים מוסמכים ייחשבו לאביב 2018 עד לכיתה. מועמדים החלים לאחר השלמת קורס האביב ייחשבו לקבלה לסמסטר הסתיו 2018. כל החומרים חייבים להתקבל עבור היישום שלך להיחשב.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... קרא יותר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. קרא פחות