תיאור הקורס

קורס זה מיועד לסטודנטים המעוניינים להפוך לבוגרים המתמחים בבדיקות ביו-רפואיות מתקדמות על הקשר בין המבנה למטרה של ביומולקולות וביו-מערכות הפועלות ברמה התאית והרקמית של הגוף האנושי, הן במצב הפיזיולוגי והן בפתולוגיה. הידע הרב של הטכניקות מבוסס על פעילות מעשית מוצקה במעבדות במהלך ההתמחות.

בכפוף למטרות החינוכיות של מחלקה LM-9, הידע הנרכש מאפשר לבוגרים מיוחדים לסייע לרופאים במשימות האבחוניות והטיפוליות של מניפולציה של תאים, גנים וביו-סיסטמים אחרים המחייבים את המבקשים ללמוד מיומנויות מיוחדות בביוטכנולוגיה ניסיונית (כגון אבחון ריפוי גנטי, טיפול באמצעות תאים מהונדסים גנטית, תכנון רציונלי ופיתוח תרופות חדשות המבוססות על מודלים של מטרות מולקולריות ידועות או נגזרות ידע פרמקוגנומי, הכנת כלים ננו ביוטכנולוגיים לאבחון מתקדם הדמיה ותרופות, אפנון החיסון דיאגנוסטיקה המבוססת על תהליכים חדשניים של מדע וטכניקות מעבדה רפואיות, אימונותרפיה לתאים ממוקדים); לארגן ולתאם פעילויות מעבדה למחקר מתקדם או לבדיקות אבחון הדורשות שימוש בשיטות ביוטכנולוגיות ומניפולציה של תאים או חומרים ביוטכנולוגיים; לארגן ולתאם את הפרוטוקולים הניסוייים של המחקר הקליני הכרוך בשימוש בחומרים או בטכניקות ביוטכנולוגיות; עיצוב וביצוע עם מחקר אוטונומי בביוטכנולוגיה החלים על הרפואה; להוביל ולתאם, גם בתחום הממשל, תוכניות הפיתוח ומעקב אחר הביוטכנולוגיה החלים על בני האדם, תוך התחשבות בהשלכות האתיות, הטכניות, הסביבתיות והכלכליות.

מבנה הקורס

שנה ראשונה - סמסטר א ': טכנולוגיות ביו-רפואיות מתקדמות או פעילויות מעבדה 1: טיפולים תאיים ומולקולריים או פעילויות מעבדה 2: ביולוגיה מולקולרית ומערכתית, טכנולוגיות רפואיות מעבדה ואבחון מולקולרי, ביוטכנולוגיה פרמצבטית: תכנון וניתוח של ביו-פרמצבטיקה, פרוטאומיקה וביואינפורמטיקה (רק עבור תכנית הלימודים הכללית,) סמינר

שנה ראשונה - סמסטר ב ': תכנית הרפואה המולקולרית: 6 חודשים באוניברסיטת אולם: GLP / GSP Bioethics, אונקולוגיה מולקולרית, מחקר טראומה ורפואה רגנרטיבית
תכנית הלימודים הכללית: תא ופיסיולוגיה של איברים ופאתופיזיולוגיה רפואית, גנטיקה, אימונולוגיה ופאתולוגיה כללית, ננו-ביוטכנולוגיה

שני סמסטר א - סמסטר א ': מודלים ניסיוניים ביו ויטרו, פרמקולוגיה וטיפולים מולקולריים, ביולוגיה של תאי גזע וביולוגיה מולקולרית של פיתוח, פרוטאומיקה וביואינפורמטיקה (רק עבור תכנית הרפואה המולקולרית)

יאה שניה - סמסטר ב ' : עבודת תזה

אפשרויות קריירה

רופאי ביוטכנולוגיה יוכלו לעמוד בראש מעבדות מחקר בסביבה טכנולוגית ופרמקולוגית ברובה, ולתאם, כמו גם בתחום הניהול והניהול, פיתוח תוכניות ובקרה על הביוטכנולוגיה המיושמת בבני אדם, תוך שימת דגש על פיתוח של מוצרים פרמצבטיים וחיסונים , תוך התחשבות בהשלכות האתיות, הטכניות והמשפטיות והגנת הסביבה.

  • כדי לעבוד בתעשייה (פרמה, חברות ביוטכנולוגיה) לאבחון חדש, תרפיה מולקולרית, רפואה רגנרטיבית וחיסונים
  • לעבוד באקדמיה כחוקר באחד התחומים הרבים של הרפואה המולקולרית
  • כדי להיות יזם בחברות ביוטק להתחיל חברות כתוצאה של תגליות מדעיות

הבוגרים יוכלו לסייע לרופאים באבחון ובשלבים הטיפוליים כאשר אלה מרמזים על מניפולציה של תאים, גנים ומערכות ביו אחרות, וכאשר נדרשות יכולות ביוטכנולוגיות ספציפיות.

דרישות כניסה

יש לציין כי מועמדים המבקשים להירשם ללימודי תואר שני בביו-רפואה רפואית צפויים לעמוד בדרישות ספציפיות של הקוריקולריות ולהיות בעלי מיומנויות ויכולות ספציפיות ב: מתמטיקה - סטטיסטיקה - ביו-אתיקה - סוציולוגיה - אקולוגיה - חוקי פטנטים - כימיה - ביוכימיה-פיזיקה - ביולוגיה - פתולוגיה - מיקרוביולוגיה - גנטיקה - אימונולוגיה. על המבקשים להוכיח כי יש להם רמה B2 של אנגלית (בהתאם למסגרת האירופית המשותפת של שפות), אשר נדרשת להיות מאושרת באופן רשמי כדי שיוכלו להשתמש בשפה האנגלית באופן שוטף, הן בכתב והן בעל פה, כולל שימוש בקטגוריות ספציפיות לקסיקס.

מסמכים דרושים:

א) קורות חיים: עליו לכלול את כל המחקרים והנושאים שנעשו כולל ציוניהם, כל ניסיון הכשרה או תקופת לימוד בחו"ל.

) ב מכתב הכוונה;

ג) תמליל של רשומות של ההסמכה הוענק, רצוי כולל סטטיסטיקות ECTS;

ד) תעודת הוראה של אנגלית ברמה B2.

כל היישומים החסרים מסמך אחד או יותר מהמסמכים הקודמים לא יובאו בחשבון. מרגע שנקבע כי המועמדים עומדים בדרישות המינימום להירשם לקורס, רשימת הדירוג תבוצע על בסיס הערכת התיעוד שהוגשה. אם מועמדים נוספים יהיו בעלי אותו ערך, המועמד הצעיר ביותר יקבל עדיפות.

דרישות שפה

C1 או רמה בינונית של אנגלית המאפשרת למשתמש להשתמש בשפה אנגלית שוטפת, הן בעת דיבור והן בכתיבה, גם באמצעות לקסיס ספציפי למגזר.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Padova »

עדכון אחרון: מארס 3, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
Price
2,600 EUR
עמלות בגין 2018/19. עמלות ניתן ויתר באופן משמעותי על בסיס שלך "שווה מדד המצב הכלכלי - ISEE".
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date