מגיסטר לבריאות הציבור

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

Wright State University Boonshoft הספר לרפואה שמחה להציע את תואר שני של בריאות הציבור (MPH) תואר, תוכנית לתואר שני למנהיגים בבריאות הציבור. גם מסלול כללי וקידום בריאות וריכוז חינוכי זמינים. תוכנית MPH מבוססת על עקרונות של שותפות קהילתית אקדמית, עם כוח של שבעה מכללות / בתי ספר באוניברסיטת Wright State University , בשיתוף עם אוניברסיטת סינסינטי, והשתתפות עם 24 מחוזות בריאות ברחבי אזור המחוז שש עשרה.

התוכנית היא הראשונה במדינה לשלב תוכנית חינוכית בין-קהילתית מבוססת-בינתחומית לבריאות הציבור עם השילוב המסוים הזה של מכללות ובתי ספר. בעוד מקורקע הוראה מסורתית בכיתה, למידה מרחוק משחק תפקיד מפתח בתוכנית. התוכנית עונה על הצרכים החינוכיים של אנשי מקצוע עובדים בדרום מערב אוהיו המשרתים מעל 2.8 מיליון תושבים.

חינוך שמתאים עם הקריירה שלך ואת מחויבויות משפחתיות

כתוכנית MPH הראשונה של Southwest Ohio, התוכנית מגיבה לצרכים החינוכיים של בריאות הציבור העובד ואנשי מקצוע אחרים המשרתים אוכלוסייה של קרוב לשלושה מיליון תושבים. גוף הסטודנטים המגוון שלה כולל אנשי מקצוע בתחום הקריירה, סטודנטים לרפואה, בוגרי מכללות ואנשים שעברו שינוי בקריירה.

על הסטודנטים להשלים לפחות 42 שעות סמסטריאליות להשלמה. בעוד שתוכנית הליבה מעוגנת בהוראת הכיתה המסורתית, למידה מבוססת-אינטרנט משפרת את התוכנית. הקורסים מוצעים בערבים בימים שני עד חמישי. התוכנית יכולה להסתיים תוך שנתיים על ידי לקיחת מלא במשרה מלאה בוגר לטעון בכל סמסטר.

כל התלמידים משלימים מיקום שדה ופרויקט פרויקט או בעיה (ניסיון למידה אינטגרטיבי). התלמידים יכולים להציג את חווית הלמידה האינטגרטיבית שלהם בסימפוזיון לכרזות. כתבי היד והכרזות שלהם מתפרסמים בצורה אלקטרונית גם באמצעות מאגר האוניברסיטה הפתוחה (CORE Scholar).

שיתוף פעולה בעיצוב עם למידה רב מקצועי

תוכנית WSU MPH מופעלת בשיתוף עם 24 מחוזות בריאות ברחבי דרום מערב / מרכז אוהיו ושבע חטיבות אקדמיות בתוך Wright State University . האוניברסיטה והפקולטה מחויבים לעבוד עם בעלי עניין וארגונים מרכזיים בקהילה.

המשימה שלנו

לספק חינוך בין תחומי, מחקר, שירות, באמצעות מנהיגות ושיתוף פעולה עם קהילות

החזון שלנו

קהילה של מנהיגי בריאות האוכלוסייה המקדמת ומגינה על הבריאות לכל

שותפי תוכנית MPH

Wright State University :

דרישות הקבלה

על המועמדים למלא את הדרישות לקבלה שנקבעו על ידי בית הספר למוסמכים. מינימום דרישות בית הספר כוללים תואר ראשון הרוויח מכללה מוכר או אוניברסיטה ו מינימום לתואר ראשון ציון ממוצע של 2.7 (מבוסס על סולם דירוג 4.0). יש להגיש את ציוני המבחנים הרשמיים לבחינות הבגרות (GRE), למעט מועמדים בעלי תואר ראשון או תואר מתקדם מתקדם ממכללה או מאוניברסיטת מוכר בארה "ב או בקנדה. (ציוני USMLE לא יתקבלו במקום ה- GRE). ציוני GRE מינימליים שהתקבלו הם Verbal 350 (בדיקה שננקטה לפני אוגוסט 2011) / 143 (בדיקה שננקטה לאחר אוגוסט 2011) וכמותית 455 (בדיקה שנערכה לפני אוגוסט 2011) 143 (הבדיקה נלקחה לאחר אוגוסט 2011).

דרישות MPH נוספות לקבלה

על התלמידים להגיש:) 1 (הצהרת עניין אישית המטפלת ביעדים ובמטרות הקריירה; ) 2 (שני מכתבי המלצה מאנשי מקצוע שיכולים לדבר עם נסיון מקצועי או אקדמי של המבקש,) 3 (קורות חיים שוטפים / קורות חיים,) 4 (טופס בקשה לתארים מתקדמים,) 5 (ציוני מבחנים רשמיים של GRE, כפי שצוין לעיל .

מתקנים

סגל תוכנית MPH ו כיתות יש מקום המיועד בתוך מרכז בריאות גלובלי אשר ממוקם מחוץ לקמפוס ב פארק המחקר Kettering, אוהיו (3123 מחקר שדרה, סוויטה 200).

תוכנית הלימודים

  • יש לי שליטה במיומנויות הליבה של בריאות הציבור: ביוסטטיסטיקה, אפידמיולוגיה, גורמים חברתיים והתנהגותיים של בריאות, בריאות סביבתית ומדיניות בריאות ומדיניות
  • השלים 200 שעות מגע מעשיות במסגרת עבודה בתחום הבריאות הציבורית
  • יש התמחות נוספת באמצעות electives מאורגן סביב אזורי ריכוז: מוכנות חירום, בריאות גלובלית, קידום בריאות וחינוך, וניהול בריאות הציבור
  • יש חוויה המפתחת את היכולת לסנתז, לסכם, להציג, ולדון בפרויקט שנבחר על ידי התלמיד
עדכון אחרון: מאי 2019

אודות בית הספר

עלינוWright State University היא Wright State University ציבורית לאומית בדייטון, אוהיו עם יותר מ -15,000 סטודנטים, כולל כמעט 1000 סטודנטים בינלאומיים מ -60 מדינות. הוא מציע 295 תוכניות תואר, האוניברסי... קרא יותר