מגיסטר לבריאות הציבור

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

התוכנית המקוונת MPH מיועד לאנשים שרוצים להפוך את המחויבות שלהם לבריאות הציבור לפעולה מקומית, ארצית ובעולם, מגובים על ידי המומחיות המחקר כי Purdue ידועה. תוכנית זו מתאימה למי שרוצה להצטרף לתחום, כמו גם לאלה שרוצים להרחיב את הידע והיכולות שלהם.

הפקולטה המוכרת ובעלת שם עולמי מספקת הכשרה קפדנית בידע מבוסס מדע, ומעצימה את התלמידים עם הכישורים כדי לנתח באופן שיטתי את המחקר כדי לפתח תוכניות מבוססות-ראיות. הקורסים משלבים דוגמאות בעולם האמיתי של מחקר חדשני בתחום, שחלקם תרמו על ידי סגל פרדו. הבוגרים זוכים להבנה רחבה של סוגיות בריאותיות וכישורים להתייחסות אליהם באמצעות מחקרים באפידמיולוגיה, ביו-סטטיסטיקה, ניהול מערכת הבריאות, מדעי הבריאות, מדעי ההתנהגות והחברה.

התוכנית משלבת גם ניסיון מעשי של 400 שעות עבודה, אשר יכול להיות מותאם לכל תחום מסוים של התלמיד. פרקטיקום זה מספק את ההזדמנות לשים את הידע לפעולה והוא יכול לשמש בסיס לעתיד מטרות הקריירה.


הַאֲמָנָה

זה מאסטר מקוון של בריאות הציבור הוא מוכר על ידי המועצה לחינוך לבריאות הציבור (CEPH), הגוף מוכר accrediting ארצית עבור שני בתי הספר של בריאות הציבור ותוכניות בריאות הציבור.


ריכוז בבריאות המשפחה והקהילה

ריכוז המשפחה והקהילה מספק לתלמידים את היכולת לנתח את בריאות הציבור במסגרת שינוי ההגדרות של "משפחה" (כגון הורים חד-הוריים ומין) וכן בנושאים הקשורים להגדלת הפערים הגזעיים והכלכליים בתחום הבריאות הלחץ על מוסדות הנאבקים לשרת קהילות. קורסי הריכוז בוחנים את בריאות הציבור באמצעות עדשה זו, ומכינים אותם לפיתוח תוכניות יעילות ויוזמות לאוכלוסיות מושפעות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning.

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning. קרא פחות