מגיסטר לבריאות הציבור

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

בין אם אתה כבר מעורב במחקר בריאות הציבור, מדיניות בפועל, או מתכננים קריירה בתחומים אלה, קורס זה מאסטרס נועד לתמוך שאיפות העתיד שלך.

על ידי כמה מן ההוגים המובילים במחקר בריאות, הקורס יהיה לצייד אותך עם תובנות ייחודיות התיאוריה המודרנית בריאות הציבור ושיטות ללמד אותך איך ליישם אותם לעבודה שלך. תוכלו לקיים אינטראקציה עם מומחים בתחום כפי שאתה לפתח הבנה קריטית של גישות בריאות הציבור וללמוד כיצד לעשות השפעה חיובית על רווחתם של אנשים וקהילות.

אתה יכול ללמוד את הקורס באופן מקוון לחלוטין, מה שהופך אותו אפשרות אידיאלית אם אתה רוצה להרוויח הסמכה מאסטרס תוך כדי עבודה. אפשרויות המודול גם גמישות ביותר, ומאפשרות לך ליצור תוכנית מותאמת המתאימה לצרכים הלמידה שלך, תחומי עניין ומטרות בבריאות הציבור.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 ללמוד באינטרנט ולהפוך את הקורס שלך מתאים עם לוחות הזמנים האישיים והמקצועיים שלך

# 2 להרוויח תואר שני מאוניברסיטת סקוטלנד בדירוג הגבוה ביותר למדעי הבריאות (REF 2014)

# 3 מתאים הן למתחילים והן למתחילים במדעי הבריאות

מטרות הקורס

קורס זה מיועד לכל מי שרוצה לחקור את הנושאים הנוכחיים והמתעוררים בבריאות הציבור, תוך שהוא משקף את התרגול שלהם, חוויותיהם ואינטרסים שלהם. באמצעות הלימודים שלך, תלמד כיצד:

 • לחקור ולהבין את התיאוריה של בריאות הציבור וטכניקות המתאימות לתחום העניין שלך
 • לקבל תובנה ממקור ראשון לגישות בשימוש על ידי חוקרים, מתרגלים וקובעי מדיניות
 • לפתח מיומנויות מעשיות וניתנות להעברה, כולל כתיבת דוחות, עבודת צוות, חיפוש בספרות, שיטות מחקר והערכה ביקורתית

קורס מאסטרים ייחודי

לקורס זה יש התמחות רב תחומית, ההוראה והענקת מיומנויות מעשיות ותיאורטיות בשיתוף עם שותפי ציבור ושלישי.

הוא מתמקד כיצד חברות, קבוצות ויחידים יכולים לשפר את בריאות הציבור ולהתמודד עם אי-השוויון בבריאות, תוך התייחסות לגישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מעלה (לדוגמה, מדיניות הממשלה לעומת תנועות עממיות). יש דגש על סיוע בפיתוח מיומנויות שיהיו רלוונטיות לקריירה הנוכחית והעתידיות בבריאות הציבור, באמצעות לימוד פרטני ושיתופי פעולה עם תלמידים וצוותים אחרים.

כשתסיימו את לימודיכם, תהיו מצוידים בידע מקצועי ובפרספקטיבות שונות ממחקר, מדיניות ותרגול, תוך התמקדות בנושאים עכשוויים הקשורים לבריאות הציבור הרלוונטיים ברמה המקומית, הארצית והבינלאומית.

למידה גמישה

אם אתה מעוניין ללמוד מודול מהקורס הזה, את תעודת הסמכה או תעודה לתארים מתקדמים אז אנא שלח דוא"ל בקבלה ללימודים כדי לדון כמובן הלימודים שלך.

מחקר

הפקולטה למדעי הבריאות והספורט דורגה במקום הראשון בסקוטלנד למדעי הבריאות במסגרת סקר אקסלנס אקסלנס (2014), תוך הדגשת מחויבותנו להפקת מחקרים מובילים בעולם, המשפרים את הטיפול הרפואי ומקטינים את אי-השוויון בבריאות בקנה מידה עולמי ומקומי.

זה אומר שאתה תהיה נתמך הלימודים שלך על ידי קבוצה של אקדמאים בעלי השפעה עם רשומות מחקר חזק ומבוסס, ניסיון בריאות הציבור שפע של פרסומים ברמה עולמית.

פרטי הקורס

הרחב את הידע שלך ואת הכישורים של בריאות הציבור מחדש את לקוחות פוטנציאליים הקריירה שלך עם קורס מקוון ייחודי.

תידרש להשלים ארבעה מודולים הליבה, שני מודולים אופציונליים פרויקט מחקר כדי להרוויח MPH שלך בבריאות הציבור. אתה יכול גם לסיים עם דיפלומה לתואר ראשון על ידי השלמת ארבעה מודולים הליבה ושני מודולים אופציונליים, או תעודת הסמכה על ידי השלמת שלושה מודולים הליבה.

הסטודנטים צפויים להשלים לא יותר ממודול אחד לסמסטר.

שנה 1 (מודולי ליבה):

 • ספטמבר - מה זה בריאות הציבור? (NURP021)
 • ינואר - אפידמיולוגיה ומספריה (NURP022)
 • מאי - מהו מחקר בריאות הציבור? (NURP023)

שנה 2 (בחר שני מודול אופציונלי וליבה אחת):

 • ספטמבר - חברה ובריאות (NURP025) או שיטות MRES כמותיות (NURP005) או שיטות MRES איכותיות (NURP003)
 • ינואר - התנהגויות בריאותיות ושינוי התנהגות (NURP026) או מחקר של אתיקה ומחקרי מחקר (NURP007)
 • מאי - מדיניות בעולם האמיתי (NURP024)

שנה 3:

 • פרויקט מחקר (NURP027)

הוֹרָאָה

אתה תסייע בהשגת המטרות של הקורס באמצעות מגוון של שיטות, כולל:

 • תערובת של הרצאות (webinars לחיות ופודקאסטים מוקלטים)
 • עבודה קבוצתית
 • דיונים מקוונים
 • עצמאי (מודרך ומכוון)
 • השתקפות על למידה ומחקר עצמאי

אתה צפוי להשלים לא יותר מאשר מודול אחד לכל סמסטר.

הערכה

אתה תוערך באמצעות מגוון של שיטות, כולל מסות, בחינות קצר התשובה, תוכניות הפרויקט, שאלות מבחן אובייקטיבי, פוסטרים, מצגות, תקצירים מדיניות וכתבי עת כתבי עת אקדמיים.

שעות לימוד

כמה מודולים יש מתוזמן הרצאות / דיונים אשר מתקיימים בדרך כלל בערב (זמן בבריטניה). היום והשעה המדויקים ישתנו בהתאם למודול, אך הפעלות אלה נרשמות וניתן לצפות בהן במועד מאוחר יותר.

מנהל הקורס

ד"ר טוני רוברטסון

44 (0) 1786 466360

tony.robertson@stir.ac.uk

עמלות - 2018/2019

8,500 ליש"ט

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות