מגיסטר לביוטכנולוגיה

כללי

תיאור התכנית

ייחודי באוסטרליה, קורס זה מציע היסודות יסודי של המדינה- of-the-art ביוטכנולוגיה בשילוב עם הכשרה בתחום הארגון, מסחור והגנה קניין רוחני (IP) עם התמחויות ביוכימיה או ביולוגיה מולקולרית, ביוטכנולוגיה סביבתיים, גנטיקה, גידול או גנטיקה וגנומיקה.

באמצעות צוות מחקר מוביל בעולם, מומחים עסקיים ומדריכים בחברות ביוטכנולוגיה, אתם מקבלים את הכישורים האקדמיים והעסקיים הבסיסיים הדרושים כדי לתרום תרומה משמעותית לתחום הביוטכנולוגיה.

על הקורס

הביוטכנולוגיה הופכת במהירות למרכז בחיינו. השימוש בצמחים, בבעלי חיים ובחיידקים, המשופר על ידי תחומים כגון גנטיקה וגנומיקה, יוצר נתיבי מזון, סיבים ומוצרים כימיים חדשים, אסטרטגיות חדשות להגנה על הסביבה ולסביבה, כמו גם להכשיר את הדור הבא של מדעני biomolecular. זוהי תוכנית חתימה שמבדילה אותנו מאוניברסיטאות אחרות בכך שהיא מציעה בסיס יסודי בביוטכנולוגיה מתקדמת ומשלבת את זה עם הכשרה בארגון ומסחור. זה כולל פיתוח של התיאוריה של גנטיקה וביולוגיה מולקולרית במקביל הכשרה מיומנויות בטכניקות מעשיות כגון גנומיקה, proteomics, מטבולומיקה, שיטות DNA רקומביננטי, ביואינפורמטיקה בסיסית ומתקדמת.

הזרמים הנוכחיים כוללים את היישום של ביוטכנולוגיה על גידול צמחים ובעלי חיים, ביוטכנולוגיה סביבתית, גנטיקה וגנומיקה, ביוכימיה וביולוגיה מולקולרית, ומסחור .

קורס זה מבוסס על המומחיות של צוות בית הספר לעסקים של UWA, מלאכים ומדריכים עסקיים בעסקים ביוטכנולוגיים כדי לספק את הכישורים האקדמיים והעסקיים שתצטרך כדי לתרום תרומה משמעותית לתחום הביוטכנולוגיה כיום ובעתיד. אתה יכול גם להמשיך אפשרויות של פקולטות אחרות. אתה תהיה בעמדה טובה להמשיך קריירה במעבדות מחקר בינלאומי, סוכנויות ממשלתיות, והמגזר הפרטי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most.

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most. קרא פחות