מאסטר של בריאות הציבור השיניים (MDPH)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

בריאות הציבור בשיניים היא המומחיות של רפואת שיניים העוסקת במניעת מחלות פה, קידום בריאות הפה ושיפור איכות החיים באמצעות המאמצים המאורגנים של החברה.

לבריאות פה טובה יכולה להיות השפעה חיובית על יכולתו של האדם לדבר, לחייך ולחבר חברתית. תלמד כיצד לשפר מערכות בריאות שיניים שבריריות ולצמצם את אי השוויון בבריאות הפה.

תלמד כיצד לתכנן ולבצע מחקרי בריאות הציבור בשיניים, ותבינו כיצד ניתן להשתמש בנתונים גולמיים וסטטיסטיקה כדי להסיק מסקנות משמעותיות ולעזור לכם לקבל החלטות כיצד לגשת לסוגיות מורכבות.

אתה תעבוד בצמוד עם סטודנטים לבריאות הציבור מבית הספר לרפואה, תוך נקיטת גישה הוליסטית בתחום הבריאות שתועיל לך לאורך כל הקריירה שלך. במהלך תקופה זו, תלמדו בבית החולים נינווול ובבית הספר לרפואת שיניים דנדי.

יש לנו מרכז תואר שני משלנו בבית הספר לרפואת שיניים, בו תוכלו לשתף פעולה וללמוד עם בני גילכם באופן עצמאי.

ישנה גם אפשרות ללמוד מודולים נוספים בחינוך לרפואה. עם סיום מוצלח של מודולים אלה תוכלו לצאת מהקורס עם תואר שני בבריאות הציבור בשיניים עם השכלה רפואית.

עדויות

"יש לנו קבוצה מאוד קרובה של אנשים ואינטראקציות אחד-אחד עם הפרופסורים. יש לנו יחידה לחקר שירותי בריאות הציבור לרפואת שיניים העובדת עם ארגון הבריאות העולמי, כך שקיימים שיתופי פעולה מדהימים. אם אתה רוצה לעבוד כדי לשפר את איכות הקהילה, זה המקום והמסלול בשבילך! "
זיינב קידוואי, בוגר MDPH

דרישות כניסה

דרישות כיתה
המועמדים נדרשים בדרך כלל להיות בעלי תואר ראשון או מעלה ב 'בנושא בריאות ו / או במקצועות הכוללים רפואת שיניים, טיפול שיניים / היגיינה, מדעי החברה ומדעי הרפואה.

פניות יישקלו גם על ידי אחרים שלמרות שאינם בוגרים, כשירים במיוחד מבחינת ותק וניסיון.

דרישות השפה האנגלית
  • IELTS (בסך הכל) 6.5
  • קריאה 5.5
  • הקשבה 5.5
  • 5.5
  • כתיבה 6.0

קריירה

בריאות הציבור בשיניים היא נושא עולמי, כך שרכישת MDPH מאוניברסיטת בריטניה המוכרת בינלאומית היא דרך נהדרת להיות מוכנה לכל מקום בעולם הקריירה שלך תיקח אותך.

קורס זה יסייע לכם לפתח את הידע והמיומנויות הדרושים לקריירות מחקר וניהול במגוון רחב של תחומי שיניים ובריאות.

בוגרינו קיבלו תפקידים עם קרן האוכלוסין המאוחדת של ארה"ב, בתכנון שירותי בריאות, במשרדי ממשלה, סוכנויות בריאות לאומיות ובינלאומיות ובאקדמיה.

קורס זה מספק גם בסיס איתן למי ששוקל הכשרה מיוחדת בבריטניה או ללימודים מתקדמים נוספים, כולל דוקטורט.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. קרא פחות
דנדי , Kirkcaldy + 1 יותר פחות