מאסטר עצמו אסתטיקה ואיכות חיים - כיתה - 60 ECTS

כללי

תיאור התכנית

wellness

חניכה

באוקטובר 2018 / משך 10 חודשים / למידה בכיתה

מצגת

אסתטיקה ו alt = "בריאות הם נוכחים מאוד בחברה שלנו, הוכחה לכך היא מספר גדול של מרכזי אסתטיקה alt =" בריאות המציעים את השירותים שלהם ברחבי העולם, ממלונות, ספא, הפלגות יוקרה, ספא , מרכזי יופי, מרכזי יופי, מרפאות אסתטיות, בין היתר, המציעים שירותים לתדמית האישית ולרווחתו של האדם.

איסמט הוא בית ספר העסקים הראשון באזור של טיפולים טבעיים המוצעים מאסטר ספרד עצם אסתטיקה ואיכות חיים, וגם מהצד הוליסטית, דרך האוניברסיטה היוקרתית UCAM עם 60 נקודות.

המאסטר מחולק לשלושה תחומים עיקריים, אחד את האסתטיקה ואת alt = "בריאות באמצעות naturopathy התמקדו קוסמטיקה טבעית, ארומתרפיה ושמנים אתריים, אשר משלים על ידי טכניקות אחרות כגון mesotherapy ההומיאופתית וירטואלי תרפיה דיאטה naturist, ומצד שני אזור עיסוי מתרכז על איורוודי עם משלימים אחרים כגון במבוק, טיפול באבן, שמפי ופינדאס ולאחר מכן עם עיסוי התחדשות הפנים יפנית אשר עוד טכניקה לא תוקפני עבור גוף האדם כי אנו משלימים עם שיאצו מוחל על אסתטיקה.

אזורים אלה יחד עם אחרים להשיג כי התלמיד יכול ליישם הן טכניקות של עיסוי ו naturopathy כדי אסתטיקה alt = "בריאות.

התלמיד יכול להימשך עד 4 תעודות באוניברסיטה בהתחלה אז מה שיכול לאמת זיכויים אלה על המאסטר.

כִּיוּל

עם השלמת התכנית (1500 שעות בין ההוראה ועבודה אישית - 480horas בכיתה) ומשעברה בדיקות ההערכה, שתי תעודות שהונפקו על ידי יעובד:

  • תואר שני באסתטיקה ובריאות (60 ECTS)
  • איסמט: שתי אסתטיקה ואיכות חיים - (כותרת פרטית משלו).

גישה למחקרים

הקבלה של כל מועמד תוערך על ידי ועדה אקדמית.

דרישות קבלה:

א) סטודנטים עם תואר אוניברסיטאי (דיפלומה, תואר או תואר בכל תחום נושא) לספק צילום מאושר של הכותרת או הצילום המקורי או הסמכה של תשלום העמלות בגין הנפקת פגם כותרת. לסטודנטים המגיעים שאינו חבר אמנת בולוניה אמורה לספק את התעודה או תעודת גמר לימודים עם אפוסטיל.

סטודנטי B) ללא תואר אקדמי: הפרופיל של המועמד יוערכו על ידי ועדה בין UCAM ו איסמט להחליט אם או לא לקבל תלמידים לתכנית (ניסיון בעבודה חמש שנים לפחות בתחום המחקר להדגמה).

תוכנית הקורס

מודול 1: מבוא להיסטוריה של אסתטיקה קוסמטית צריכים היום.

מודול 2: anatomofisiopatologia דרמטולוגית. יסודות.

מודול 3: עזרה ראשונה

מודול 4. קוסמטיקה טבעית

מודול 5. ארומתרפיה

מודול 6. שמנים אתריים בטיפולים קוסמטיים

מודול וירטואלי מזותרפיה ההומיאופתית 7 עבור טיפולי יופי, צלוליט, השמנת יתר הפנים

8. מודול Ortomolecular ב אסתטיקה ויופי (עור, שיער וציפורניים)

מודול והשמנה 9. הנטוריסטי Dietoterapia

10. מודול הצערה יפני עיסוי פנים

מודול 11. שיאצו להחיל אסתטיקה

התעמלות מודול 12. עיסוי פנים פנים עם pindas

14. מודול עיסוי איורוודי

מסז מודול 15. עם מקלות במבוק, pindas, champi וטיפול אבן

עיצוב מתודולוגיה מחקר: מודול 16

מודול 17: תזת מאסטר

הזדמנויות קריירה

לאחר סיום הלימודים, התלמידים יכולים לבחור להקים מרכז אסתטי ו alt = "בריאות או לעבוד בהם בתי מלון, ספא, ספא, מכוני כושר, במפעילי תיירות כגון הפלגות, בין היתר. הכשרה זו תשלב את הטכניקות הללו במרחב העבודה הרגיל שלהן, הן במרכז האסתטי שלהן והן ב - alt = "wellness, במרכז טיפול, במרפאת אסתטיקה או בכל מקום אחר המתאים ל תרגיל של פעילות אסתטית ו alt = "בריאות". עם הכשרה זו, מקצועי יכול להרחיב את תיק ההשקעות שלה כדי להשיג לא רק להגדיל את הלקוחות על ידי הצעה מסחרית מורחבת, אלא גם לשפר את התוצאות של עבודתם.

tutorships

איסמט תלמידים, יש מורה, מי יכול ללכת במקרה של שינויים בלוח זמנים, נושאים למעקב קושי, ייעוץ אישי, פיתוח מקצועי, בין יתר.

שירותים נוספים

מבצעים ומחירים מיוחדים בקורסים אחרים. חדר מחשב עם חיבור לאינטרנט. ציוד שירות למכירה. מבצעים של טיפולים איסמט מרכז. ייעוץ אקדמי על ידי המורה הפרטי מחקרים. טיפולים בפועל עבור סטודנטים. ISMETalumni, ארגון הבוגרים. לוח העבודה. ייעוץ על התרגיל של מקצוע המס, עבודה, רמת חשבונאות, שיווק, תקשורת, LOPD, החייאה בטוחה, ואחרים.

מוֹדָלִיוּת

שבועי ב בבוקר, אחר הצהריים או יום שבת. אפשרות של שילוב מודלים אחדים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela q ... קרא יותר

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela que te ofrezca una sólida formación para tu futuro profesional.» קרא פחות
ברצלונה , ספרד און ליין + 1 יותר פחות