מאסטר מחקר במחקר קליני

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

סקירה כללית

המכון ההולנדי למדעי הבריאות ( NIHES ) NIHES רחב של מחלקות אוניברסיטאיות עם היסטוריה ידועה במחקרים קליניים NIHES ב- Erasmus MC פיתחו תוכנית אב למחקר במחקר קליני.

מאסטר מחקר זה מיועד לספק לסטודנטים את הכישורים החיוניים למחקר קליני מונחה החולה. בהשוואה לתוכניות הכשרה אחרות במחקר קליני, למחקר מאסטרס של ארסמוס MC יש דגש רב על שיטות אפידמיולוגיות וניתוח סטטיסטי, כדי לענות על הצרכים המשתנים של תחום הבריאות הנוכחי, במיוחד הצורך הגובר באנשי מקצוע מאומנים עם כמות מפותחת מיומנויות אנליטיות. אנו יכולים לעשות זאת על ידי בנייה על מסורת ארוכה וארוכה ב- Erasmus MC של אפידמיולוגיה קלינית, תוך שימוש בקבוצות האוכלוסייה הגדולות שלנו והתמקדות חזקה של הקלינאי-חוקרים שלנו לאמץ שיטות מחקר אפידמיולוגיות, לא רק כדי להבין את האטיולוגיה של אך גם כדי להוכיח את יעילות הטיפול.

סטודנטים בתוכנית קלינית מאסטר מחקר הם בחלק גדול חוקרים קליניים עם תואר MD (או נמצאים בהכשרה על זה) או תואר במדעי ביו. מאסטר המחקר משתמש בתערובת ביו-סטטיסטית, אפידמיולוגיה, עיצוב ניסוי קליני, אינפורמטיקה רפואית ומחקר בתחום הבריאות, כדי להכין את הסטודנטים לקריירה במחקר בחקר המטופל ובתרגום, וכן בחקר קליני מסורתי יותר.

הזדמנויות מחקר מוצעות במגוון תחומים כגון אנדוקרינולוגיה, מחקר קרדיו-וסקולרי, תת-תחומים שונים באונקולוגיה, נוירולוגיה, רפואת ילדים, מיילדות, אורולוגיה, רפואה השתלתית, גסטרואנטרולוגיה והפטולוגיה, מחקר כירורגי ומדע שרירים. השלמת המחקר קליני מאסטר מציעה בסיס מצוין להמשיך עם דוקטורט. פרויקט, אשר יש הזדמנויות רבות ב ארסמוס MC גם כן.

אם אתה סטודנט לרפואה ב- Erasmus MC, תוכל להגיש בקשה לתוכנית אב מחקר זו, כאשר אתה מקבל הזמנה מהדיקן, או כאשר אתה מרגיש שאתה זכאי להשתתף בתוכנית זו. תוכנית אב למחקר רגילה לבוגר ולמאסטר ברפואה.

לקבלת מידע נוסף אודות תוכנית זו, ניתן להוריד את מדריך המחקר - ראה לחצן לעיל. המאסטר למדעים בתוכנית המחקר הקליני מורכב 120 נקודות EC נקודות והוא NVAO מוכר.

לקבלת מידע נוסף, בקר הולנדית פלמית ארגון ההסמכה (NVAO) ב www.nvao.net.

מטרות

על התלמידים לרכוש את הכישורים הבאים:

  • יכולת לנסח בעיה קלינית ולתרגם אותה לשאלה מדעית.
  • יכולת לבצע מחקר נרחב בספרות הנוגעת לבעיה קלינית.
  • יכולת לתרגם שאלה מדעית לפרוטוקול מחקר.
  • רכישת ידע מספק בשיטות קיימות למחקר מדעי קליני, שיטות אנליזה ביו-סטטיסטיות, חוקים, תקנות ואתיקה ויכולות להשתמש בידע כזה בפרוטוקול מחקר.
  • יכולת לערוך את המחקר, לאסוף ולנתח נתונים ולהסיק מסקנות.
  • יכולת לכתוב תזה של מאסטר, כולל מטרות החקירה, סיכום הספרות, החומרים, השיטות, התוצאות, הדיון והמסקנות של פרויקט המחקר ולהציג את הממצאים הללו בפגישות מדעיות. פרסום ממצאי המחקר בכתבי עת בינלאומיים.
  • יכולת להעריך ולהיות ביקורתית על המחקר.

אפשרויות קריירה

התואר מכין אותך לקריירה בינלאומית במחקרים קליניים, או לעמדה מנהלתית או מייעצת בתחום בריאות הציבור, הרפואה הקלינית, מחקר התרופות או פיתוח מדיניות הבריאות.

האם אתה זכאי?

עליך להתאים לכל אחד מהקריטריונים הבאים:

  • יש לך תואר ראשון מבית ספר לרפואה או מדעי ביו-רפואה או השכלה אקדמית רחבה עם מקצועות בסיסיים ברפואה ו / או ביו-רפואה ו / או ביולוגיה רפואית.
  • יש לך פקודת עבודה טובה של השפה האנגלית, הן בעל פה והן בכתב.
  • אם אתה סטודנט לרפואה ב- Erasmus MC, תוכל להגיש בקשה לתוכנית אב מחקר זו, כאשר אתה מקבל הזמנה מהדיקן, או כאשר אתה מרגיש שאתה זכאי להשתתף בתוכנית זו.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... קרא יותר

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. קרא פחות
רוטרדם , אמסטרדם + 1 יותר פחות