מאסטר לבריאות הציבור

כללי

תיאור התכנית

אם אתה מקצוען, עובד כרגע בבריאות ההגדרה ורוצה להרחיב את הקריירה שלך לתפקידים בכירים, תכנית זו נועדה עבורכם. מאסטר לבריאות הציבור היא הסמכה מקצועית מוכרת בעולם בתחום בריאות הציבור, המאפשרת לך לעבוד בכל רחבי העולם במגוון רחב של הגדרות בריאות. זהו תואר, עצמאי מקיף, עם מסלולי מחקר והן בפרקטיקה. תכונה ייחודית היא שאתה מאומנים על פי התמחויות הקרן לבריאות ציבור הבוגרים באוסטרליה.

היא כוללת שמונה נושאי בריאות ציבור ליבה, שאחריה יהיה לך את הבחירה כדי להשלים את התואר במצב או מחקר או מצב בפועל.

דרישות שפה האנגלית

IELTS (אקדמי): ציון מינימאלי של 6.5 ללא להקה בודדת לקלוע פחות מ 6.0. מבחן המבוסס על נייר TOEFL: ציון מינימום של 575 (ציון מינימום של 5 במבחן אנגלית שבכתב).

מבחן מבוסס אינטרנט TOEFL: ציון מינימום של 80 עם כולל מינימאלי לSLR 18, רוחב 22.

La Trobe מלבורן (ELICOS): השלמת אנגלית להמשך לימודים מתקדם השלב 6B בLa Trobe מלבורן עם 60 אחוזים המינימום כולל ו -60 אחוזים בבחינה סופית. למידע נוסף אנא בקר באתר האינטרנט La Trobe מלבורן.

אנגלית כשפת הוראה בלימודים שיישונים עשויה להתקבל. שים לב: אנגלית כשפת הוראה במחקר קודם לא תתקבל כבסיס הודאה (אנגלית) לקורסים שבי דרישת הציון במבחן המאושרת היא מעל IELTS 6.5 ללא להקת ציון נמוך מ 6.0. מבחן פירסון של אנגלית (אקדמי) (PTE): ציון מינימאלי של 64 עם שום מיומנות תקשורתית ציון פחות מ 59.

קיימברידג' תעודת אנגלית מתקדמות (CAE): ציון של B או גבוה יותר.

קיימברידג' תעודת בקיאות באנגלית (CPE): כיתה של C או גבוהה יותר.

או אושר מקביל בינלאומי.

דרישות כניסה אקדמיות

מקבילה אוסטרלית התואר הראשון, או שאושר על בינלאומית, במשמעת בריאות. אתה צפוי להיות לפחות שנתיים של ניסיון בעבודה בשדה הקשורים לבריאות. התמחות רפואית יכולה לספור לקראת דרישת ניסיון בעבודה זו. אם אין לך תואר אבל שיש להם ניסיון משמעותי מוזמן ליישם.

מידע נוסף

שים לב: קורס זה מתקיים בקמפוס ברחוב פרנקלין, שממוקם במע"ר. אולי אתה רוצה למצוא מקומות לינה קרוב יותר לקמפוס שלך.

מועמדים חייבים לסקור את רשימת בדיקה הנוספת למסמכים נדרשים להגיש עם היישום שלהם. בקשות לקורס זה לסגור בסוף נובמבר.

עדכון אחרון: דצמ 2015

אודות בית הספר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... קרא יותר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. קרא פחות
מלבורן , בנדיגו , אלברי , מלבורן , מילדורה , שפרטון , סידני + 6 יותר פחות