מאסטר ברפואת שיניים (MDDr)

כללי

תיאור התכנית

תוכנית רפואת השיניים 5 שנים מוביל לתואר שני MDDr. - "Medicinae Dentium Doctor" = דוקטור לרפואת שיניים.

להשפעת המשפט השני של סעיף 3 תת סעיף 1 של קוד ההרשמה נוהל מועמדים ללימודים באוניברסיטת צ'ארלס, זוהי תוכנית לימוד ללא התמחות.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

הסטודנטים מתקבלים על בסיס בחינת כניסה בכתב שנלמדה באנגלית מהנושאים הבאים: ביולוגיה רגילה של המכללה, כימיה ופיסיקה ומראיונות, באנגלית. מועמדים מוצלחים חייבים להשיג לפחות 244 נקודות מתוך 330. שני החלקים נלקחים באותו יום, אז אתה צריך לדעת מיד אם הגעת למספר הנדרש של נקודות הכניסה. הבדיקה נערכת על ידי בודקי הסגל. המספר המרבי של תלמידים רשומים בשנת הלימודים 2019/20 יהיה 20 עבור רפואת שיניים. לא ניתן להשתמש במחשבונים ובטבלאות תקופתיות.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי מאסטר מותנית בחינוך משלים שהושלם על ידי תעודת יציאה מבית הספר. ההרשמה ללימודים לתואר ראשון (תכנית אב) מותנית גם בחינוך משלים בכל סוג של תכנית לימודים.

שיטת אימות:


ספרות מומלצת, שאלות לדוגמה

שאלות לדוגמה ניתן למצוא באתר זה: http://en.lf1.cuni.cz/sample-questions


קורס הכנה

הפקולטה הראשונה לרפואה אינה מציעה קורס הכנה עצמו, אך ניתן להשתתף בקורס הכנה של:

  • המכון ללשון ומחקרי ההכנה של אוניברסיטת קרל;
  • קולג 'אבי בפראג;
  • נציגינו בגרמניה, ישראל ובריטניה;
  • קורס הכנה בארה"ב - http://www.medicaldoctor-studies.com/


פרופיל בוגר

בוגרי תוכנית רפואת שיניים לקבל את ההסמכה לעבוד כרופא שיניים בהתאם לסעיף 7 של חוק מס '95/2004 קול. ולכן הם למעשה מוכנים תיאורטית לעבודה עצמאית בתחום רפואת השיניים, כמו גם הכשרה כדי לקבל הסמכה התמחויות בפרט רפואת שיניים כללית. כמו כן, הם מוכנים להיכנס לחינוך המתמחה בתחומי רפואת השיניים הקלינית, אורתודונטיה, והניתוח המיליאופסיאלי. בנוסף, הבוגרים מוסמכים לפעילות במרפאות שיניים בפקולטה לרפואה, אולי במסגרת הלימודים לתואר שני.


סיכוי קריירה

לאחר סיום הלימודים בת חמש השנים של רפואת השיניים, יוכשרו הבוגרים באופן מעשי ותיאורטי לעבודה עצמאית בתחום רפואת השיניים וכן לתחילת ההכשרה לקבלת הסמכה בהתמחויות מיוחדות ברפואת שיניים ו / או באורתודונטיה. הבוגרים יוכנו לפעילות במרפאות השיניים בפקולטה לרפואה, אולי במסגרת הלימודים לתואר שני.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Charles University in Prague, First Faculty of Medicine: Academic Research is all about to change

Charles University in Prague, First Faculty of Medicine: Academic Research is all about to change קרא פחות