רעיון "רפואה אחת - בריאות אחת" מקשר בין בריאות האדם, החי והצומח. בשנים האחרונות במדע הרפואה הווטרינרית התרחב במהירות. נכון לעכשיו המדע הזה הוא חיוני להגנה על בעלי חיים, בריאות עדר, ניטור של מחלות נפוצות וייצור מזון בטוח מן החי. חשוב לבריאות האדם לספק ניטור זהיר של בעלי חיים בריאות מחלות מתפתחות zoonotic. וטרינר

פרופיל אקדמי

רפואה וטרינרית היא ענף מעשי מבחינה מדעית, המחקרת מחלות של בעלי חיים, מאבחנת אותם, מבצעת טיפולים, מניעה והפחתה, וכן מפקחת על היגיינה של מוצרי מזון ומונעת מחלות נפוצות אצל אנשים ובעלי חיים כאחד. היא עוסקת בהגנה על הסביבה מפני זיהום, וכן מטפלת בצרכים אתיים, אסתטיים וחסכוניים של בעלי חיים ובעלי חיים. מומחים של הסניף לפתור בעיות הקשורות תחזוקה ומתן בריאות בעלי חיים, כמו גם איכות ובקרה של מוצרי מזון בארץ.

שדה חשוב מאוד בימינו הוא מזון היגיינה ומומחים בתוך זה להתמודד עם טכנולוגיות שונות של עיבוד מוצרים, ייצור, והפצה על מנת לספק את הייצור והשימוש של מוצרים מזיקים ובריאים. תוכל לצבור ידע של המבנה ותפקוד של חיים בריאים, של הבעלים שלהם, רבייה, היגיינה וההאכלה שלהם, ידע של ההתנהגות והגנה על בעלי חיים, ידיעת הגורמים, הטבע, כמובן, האפקטים, האבחון והטיפול של החיה מחלות, כולל ידע מיוחד של המחלות אשר עשוי להיות מועבר לבני אדם, ידע בתחום הרפואה המונעת, ידע של היגיינה והטכנולוגיה המעורבת בהפקה, הייצור ומכניס לתוך מחזור הדם של מוצרי מזון מן החי או מזון מן החי המיועדים למאכל אדם. על ידי בחירת תוכנית הלימודים "רפואה וטרינרית" יהיה לך את האפשרות ללמוד בסביבה מודרנית, לפגוש פרופסורים מתוחכמים כדי לשכלל את הידע שלך בחו"ל המתאים לדרישות של היום.וטרינר

תנאי קבלה

התוכנית פתוחה למועמדים עם השכלה משלימה, כלומר, אתה צריך להיות זכאי ללימודים באוניברסיטה במדינה שלך. אתה צריך לפחות ציון "משביע רצון" בביולוגיה או בכימיה, חייב להיות מסוגל להציג ידע טוב אנגלית (מינימום - IELTS ציון 6.0, ציון 547, ציון TOEFL-iBT 76) ואת צריכה לעבור מבחן הכניסה ביולוגיה ו כִּימִיָה.

סיכויי קריירה

בוגרי בית הספר יכולים להקים מרפאה פרטית ברפואה וטרינרית, לעבוד בבתי חולים וטרינריים שכבר הוקמו, במוסדות מזון ווטרינריים, וכן בקידום הקריירה במדעי הרפואה הווטרינרית. וטרינרים ולסייעות מזון יכולים לעבוד המפעלים תחת פיקוחו של שירות המדינה להתמודד עם ייצור מזון וחלוקתו, כמו גם עם להסעדה או אבחון בדיקות מעבדה.

לימודי המשך

בוגרי התכנית לרפואה וטרינרית מקבלים גישה ללימודים מתקדמים במסגרת תכנית לימודים לתואר שלישי.

למה אוניברסיטת לטביה החקלאות?

  • דיפלומה ברחבי העולם - תוספת דיפלומה שהוכרה על ידי הנציבות האירופית. בוגרי יכול להמשיך ללמוד או לעבוד בכל רחבי העולם.
  • מתקנים מתקדמים - ציוד מעבדה מודרני, מעונות נוחים, מחקרים מונומנט ארכיטקטוני יוצא מן הכלל - ארמון Jelgava.
  • הוצאות סבירות - להיות חכמות להשקיע פחות על ידי לומד בבית LLU!
  • מיקום גיאוגרפי יתרון - מרכזי ערים אירופאיות ניתן להגיע בנוחות על ידי אוטובוס, מטוס או מעבורת.
  • סביבה ירוקה ובטוחה - דרך נהדרת לחוות את התרבות הלטבית. למרות מגוון רחב של אירועים שונים ובינלאומיים שונים, Jelgava היא עיר בטוחה מאוד עבור כולם.
  • חיי סטודנט - מחקרים מאוזנים היטב וחיי תרבות, מגוון רחב של פעילויות ספורט בחינם. לצבור ניסיון בינלאומי באמצעות הזדמנויות חליפין בינלאומיות!
שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
6 שנים
תכנית מלאה
Price
5,500 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date